Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
20:00
Цюрих
Лугано
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.39 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Цюрих, а гостите от Лугано. Разстоянието между двата града е 154.1 км. Мачът ще се играе на стадион Лецигрунд, който има капацитет от 25 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Лецигрунд. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Цюрих - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2018 | Купа на Швейцария | Цюрих | 2 - 1 | Грасхопърс | 1.96 | 3.29 | 3.58 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 0 | Цюрих | 3.20 | 3.24 | 2.15 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Люцерн | 1.63 | 3.80 | 4.75 |
| 11.02.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 2 | Цюрих | 3.63 | 3.42 | 1.94 |
| 04.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 2 - 4 | Тун | 1.62 | 3.88 | 4.79 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Алтах | 0 - 2 | Цюрих | 2.29 | 3.59 | 2.56 |
| 22.01.2018 | Приятелски срещи | Шкендия Тетово | 1 - 2 | Цюрих | - | - | - |
| 20.01.2018 | Приятелски срещи | Хайдук Сплит | 4 - 1 | Цюрих | - | - | - |
| 17.01.2018 | Приятелски срещи | Габала | 0 - 1 | Цюрих | 2.45 | 3.50 | 2.39 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Шафхаузен | 2 - 0 | Цюрих | 3.28 | 3.54 | 1.91 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Лугано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2018 | Суперлига | Лугано | 2 - 4 | Йънг Бойс | 4.45 | 3.48 | 1.75 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 3 - 0 | Лугано | 2.67 | 3.23 | 2.49 |
| 17.02.2018 | Суперлига | Лугано | 1 - 0 | Грасхопърс | 2.03 | 3.23 | 3.56 |
| 10.02.2018 | Суперлига | Лугано | 1 - 0 | Сион | 1.95 | 3.40 | 3.61 |
| 04.02.2018 | Суперлига | Базел | 0 - 1 | Лугано | 1.31 | 5.13 | 8.12 |
| 28.01.2018 | Приятелски срещи | Лугано | 4 - 0 | Вил | 1.39 | 4.98 | 5.21 |
| 24.01.2018 | Приятелски срещи | Лугано | 2 - 1 | Гаворано | - | - | - |
| 17.01.2018 | Приятелски срещи | Пескара | 3 - 1 | Лугано | 2.15 | 3.65 | 2.74 |
| 14.01.2018 | Приятелски срещи | Лугано | 5 - 1 | Киасо | 4.55 | 4.14 | 1.53 |
| 16.12.2017 | Суперлига | Тун | 0 - 2 | Лугано | 2.13 | 3.38 | 3.13 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2017 | Суперлига | Цюрих | 3 - 0 | Лугано | 1.56 | 3.78 | 5.41 |
| 05.08.2017 | Суперлига | Лугано | 0 - 0 | Цюрих | 3.10 | 3.40 | 2.13 |
| 29.05.2016 | Купа на Швейцария | Лугано | 0 - 1 | Цюрих | 3.97 | 3.46 | 1.79 |
| 11.05.2016 | Суперлига | Цюрих | 0 - 4 | Лугано | 1.53 | 4.13 | 5.07 |
| 20.02.2016 | Суперлига | Лугано | 0 - 0 | Цюрих | 2.62 | 3.37 | 2.43 |
| 22.11.2015 | Суперлига | Цюрих | 5 - 3 | Лугано | 1.76 | 3.65 | 4.04 |
| 22.09.2015 | Суперлига | Лугано | 0 - 0 | Цюрих | 2.80 | 3.43 | 2.27 |
| 26.06.2012 | Приятелски срещи | Лугано | 0 - 4 | Цюрих | 4.68 | 3.75 | 1.58 |
| 24.06.2011 | Приятелски срещи | Цюрих | 0 - 1 | Лугано | 1.52 | 3.95 | 4.99 |
| 07.04.2002 | Суперлига | Цюрих | 0 - 2 | Лугано | 2.60 | 3.05 | 2.66 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Цюрих имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Суперлига класиране към 10.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 24 | +33 | 55 |
| 2 | Базел | 22 | +22 | 41 |
| 3 | Санкт Гален | 24 | -8 | 36 |
| 4 | Цюрих | 23 | +1 | 32 |
| 5 | Грасхопърс | 24 | 0 | 31 |
| 6 | Люцерн | 24 | -6 | 31 |
| 7 | Лугано | 24 | -10 | 31 |
| 8 | Лозана Спорт | 23 | -9 | 26 |
| 9 | Тун | 24 | -9 | 24 |
| 10 | Сион | 24 | -14 | 21 |
Хронология в първенството
| Цюрих | |
| Лугано | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Цюрих | Цюрих | Лугано | Лугано | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 4 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Базел | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 3 | Санкт Гален | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Цюрих | - | - | - | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Грасхопърс | 0 - 4 | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Люцерн | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Лугано | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | - | - | - | |
| 8 | Лозана Спорт | 2 - 0 | 5 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 9 | Тун | 2 - 4 | 1 - 3 | 2 - 4 | 4 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Сион | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Цюрих | Лугано | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 32 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 16 | 18 |
Форма в шампионата
| Цюрих | Лугано | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
8 7 |
9
4 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 3 |
5
3 4 |
Голове в шампионата
| Цюрих | Лугано | |
|
Вкарани
Получени |
29
28 |
25
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
13 |
13
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.39 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
