Белгия - Чалънджър Про Лига (2016 - Втора Фаза)
17:00
Тубиз
Серкъл Брюж
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.40 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.33 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тубиз, а гостите от Брюж. Разстоянието между двата града е 89.5 км. Мачът ще се играе на стадион Едмонд Лебъртън, който има капацитет от 9 000 места. Снимки от Google карта стадион Едмонд Лебъртън. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тубиз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2017 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 2 - 0 | Тубиз | 2.39 | 3.21 | 2.73 |
| 12.02.2017 | Чалънджър Лига | Тубиз | 3 - 1 | Рьозеларе | 2.43 | 3.28 | 2.61 |
| 04.02.2017 | Чалънджър Лига | Лиерс | 3 - 0 | Тубиз | 1.67 | 3.67 | 4.46 |
| 29.01.2017 | Чалънджър Лига | Тубиз | 2 - 4 | Роял Антверпен | 3.25 | 3.21 | 2.07 |
| 20.01.2017 | Чалънджър Лига | Тубиз | 2 - 0 | Ломел | 1.80 | 3.40 | 4.00 |
| 14.01.2017 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 3 | Тубиз | 2.06 | 3.27 | 3.25 |
| 07.01.2017 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 2 - 1 | Тубиз | 2.26 | 3.17 | 2.95 |
| 17.12.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 3 - 0 | Унион Сент Жилоаз | 2.07 | 3.21 | 3.30 |
| 11.12.2016 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 1 - 1 | Тубиз | 1.71 | 3.46 | 4.55 |
| 03.12.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 0 - 2 | Оуд Хеверле Льовен | 2.36 | 3.22 | 2.77 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Серкъл Брюж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2017 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 1 - 0 | Оуд Хеверле Льовен | 2.25 | 3.14 | 3.02 |
| 10.02.2017 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Унион Сент Жилоаз | 2.02 | 3.28 | 3.36 |
| 03.02.2017 | Чалънджър Лига | Ломел | 0 - 1 | Серкъл Брюж | 2.80 | 3.26 | 2.31 |
| 28.01.2017 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 2 - 2 | Рьозеларе | 2.47 | 3.27 | 2.58 |
| 21.01.2017 | Чалънджър Лига | Лиерс | 1 - 1 | Серкъл Брюж | 1.84 | 3.45 | 3.83 |
| 15.01.2017 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Роял Антверпен | 2.89 | 3.32 | 2.22 |
| 07.01.2017 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 2 - 1 | Тубиз | 2.26 | 3.17 | 2.95 |
| 17.12.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 3 - 1 | Серкъл Брюж | 2.01 | 3.26 | 3.43 |
| 10.12.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Лиерс | 2.35 | 3.20 | 2.76 |
| 03.12.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 1 - 2 | Серкъл Брюж | 2.35 | 3.17 | 2.79 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2017 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 2 - 1 | Тубиз | 2.26 | 3.17 | 2.95 |
| 06.11.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 4 - 1 | Серкъл Брюж | 2.27 | 3.29 | 2.84 |
| 21.08.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 4 - 1 | Тубиз | 1.83 | 3.37 | 3.89 |
| 03.04.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 2 - 0 | Серкъл Брюж | 2.23 | 3.36 | 2.78 |
| 31.10.2015 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 1 - 3 | Тубиз | 2.54 | 3.21 | 2.48 |
| 11.04.2009 | Про Лига | Серкъл Брюж | 4 - 1 | Тубиз | 1.39 | 4.15 | 7.50 |
| 15.11.2008 | Про Лига | Тубиз | 3 - 0 | Серкъл Брюж | 4.10 | 3.35 | 1.78 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Тубиз имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Чалънджър Про Лига класиране към 26.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лиерс | 13 | +14 | 26 |
| 2 | Роял Антверпен | 13 | +9 | 26 |
| 3 | Рьозеларе | 13 | +1 | 19 |
| 4 | Серкъл Брюж | 13 | -1 | 18 |
| 5 | Унион Сент Жилоаз | 13 | +1 | 17 |
| 6 | Тубиз | 13 | -3 | 17 |
| 7 | Оуд Хеверле Льовен | 13 | -8 | 12 |
| 8 | Ломел | 13 | -13 | 5 |
Хронология в първенството
| Тубиз | |
| Серкъл Брюж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тубиз | Тубиз | Серкъл Брюж | Серкъл Брюж | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лиерс | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Роял Антверпен | 2 - 4 | 1 - 1 | 2 - 4 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Рьозеларе | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Серкъл Брюж | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 5 | Унион Сент Жилоаз | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 6 | Тубиз | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 7 | Оуд Хеверле Льовен | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Ломел | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Тубиз | Серкъл Брюж | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 17 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 9 | 8 |
Форма в шампионата
| Тубиз | Серкъл Брюж | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 6 |
5
3 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 3 |
2
2 2 |
Голове в шампионата
| Тубиз | Серкъл Брюж | |
|
Вкарани
Получени |
18
21 |
11
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
10 |
5
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.40 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.33 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
