Белгия - Чалънджър Про Лига (2016 - Втора Фаза)
21:00
Тубиз
Унион Сент Жилоаз
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.40 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.33 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тубиз, а гостите от Синт Гилис. Разстоянието между двата града е 17.5 км. Мачът ще се играе на стадион Едмонд Лебъртън, който има капацитет от 9 000 места. Снимки от Google карта стадион Едмонд Лебъртън. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тубиз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 1 - 1 | Тубиз | 1.71 | 3.46 | 4.55 |
| 03.12.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 0 - 2 | Оуд Хеверле Льовен | 2.36 | 3.22 | 2.77 |
| 30.11.2016 | Купа на Белгия | Тубиз | 3 - 3 | Остенде | 3.01 | 3.27 | 2.25 |
| 26.11.2016 | Чалънджър Лига | Ломел | 1 - 2 | Тубиз | 2.48 | 3.17 | 2.61 |
| 20.11.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 0 - 3 | Лиерс | 2.80 | 3.27 | 2.29 |
| 12.11.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 1 - 1 | Тубиз | 1.92 | 3.39 | 3.53 |
| 06.11.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 4 - 1 | Серкъл Брюж | 2.27 | 3.29 | 2.84 |
| 30.10.2016 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 2 - 0 | Тубиз | 1.64 | 3.57 | 4.86 |
| 21.10.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 1 - 3 | Лиерс | 2.66 | 3.30 | 2.40 |
| 16.10.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 1 - 0 | Тубиз | 2.10 | 3.40 | 3.05 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Унион Сент Жилоаз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 1 - 1 | Ломел | 2.07 | 3.27 | 3.25 |
| 03.12.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 1 - 2 | Серкъл Брюж | 2.35 | 3.17 | 2.79 |
| 26.11.2016 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 2 - 0 | Унион Сент Жилоаз | 1.64 | 3.50 | 4.87 |
| 19.11.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 0 - 0 | Рьозеларе | 2.73 | 3.17 | 2.41 |
| 11.11.2016 | Чалънджър Лига | Лиерс | 1 - 0 | Унион Сент Жилоаз | 1.55 | 3.81 | 5.40 |
| 06.11.2016 | Чалънджър Лига | Ломел | 1 - 2 | Унион Сент Жилоаз | 2.23 | 3.31 | 2.89 |
| 29.10.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 2 - 0 | Оуд Хеверле Льовен | 2.64 | 3.23 | 2.43 |
| 24.10.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 1 - 2 | Рьозеларе | 2.86 | 3.35 | 2.22 |
| 15.10.2016 | Чалънджър Лига | Лиерс | 2 - 1 | Унион Сент Жилоаз | 1.59 | 3.75 | 4.92 |
| 09.10.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 3 - 2 | Серкъл Брюж | 2.60 | 3.19 | 2.50 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 0 - 1 | Тубиз | 2.13 | 3.28 | 3.10 |
| 06.08.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 2 - 2 | Унион Сент Жилоаз | 2.10 | 3.32 | 3.06 |
| 14.02.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 1 - 2 | Тубиз | 2.70 | 3.35 | 2.27 |
| 03.10.2015 | Чалънджър Лига | Тубиз | 2 - 1 | Унион Сент Жилоаз | 2.14 | 3.21 | 3.02 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Тубиз имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Чалънджър Про Лига класиране към 17.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рьозеларе | 5 | +3 | 11 |
| 2 | Роял Антверпен | 6 | +4 | 10 |
| 3 | Лиерс | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Оуд Хеверле Льовен | 5 | +2 | 8 |
| 5 | Серкъл Брюж | 5 | 0 | 7 |
| 6 | Тубиз | 5 | -4 | 5 |
| 7 | Унион Сент Жилоаз | 5 | -4 | 2 |
| 8 | Ломел | 6 | -5 | 2 |
Хронология в първенството
| Тубиз | |
| Унион Сент Жилоаз | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тубиз | Тубиз | Унион Сент Жилоаз | Унион Сент Жилоаз | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Рьозеларе | 1 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 2 | Роял Антверпен | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 3 | Лиерс | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Оуд Хеверле Льовен | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 5 | Серкъл Брюж | 1 - 2 | ||||||
| 6 | Тубиз | - | - | - | ||||
| 7 | Унион Сент Жилоаз | - | - | - | ||||
| 8 | Ломел | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| Тубиз | Унион Сент Жилоаз | |
| Позиция | 6 | 7 |
| Точки | 5 | 2 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Тубиз | Унион Сент Жилоаз | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 2 |
0
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 2 |
0
0 2 |
Голове в шампионата
| Тубиз | Унион Сент Жилоаз | |
|
Вкарани
Получени |
4
8 |
2
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
5 |
0
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.40 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.33 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
