Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2016 - 2017)
13:00
Туделано
Понферадина
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.20 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.25 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тудела, а гостите от Понферада. Разстоянието между двата града е 414.0 км. Мачът ще се играе на стадион Сиудад Тудела, който има капацитет от 11 000 места. Размерите на терена са 100 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Сиудад Тудела. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Туделано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Исара | 0 - 0 | Туделано | 2.34 | 2.84 | 3.08 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Осасуна Б | 1 - 3 | Туделано | 2.27 | 3.04 | 2.93 |
| 27.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Туделано | 1 - 3 | Валядолид Пр. | 2.12 | 2.97 | 3.30 |
| 20.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Леалтад | 0 - 0 | Туделано | 2.43 | 2.93 | 2.83 |
| 13.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Туделано | 0 - 2 | Бургос | 2.39 | 2.91 | 2.84 |
| 06.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 0 - 1 | Туделано | 1.59 | 3.46 | 5.15 |
| 02.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Туделано | 0 - 1 | Понтеведра | 2.32 | 2.80 | 3.11 |
| 29.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Селта Фортуна | 3 - 0 | Туделано | 2.05 | 3.02 | 3.48 |
| 23.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Туделано | 0 - 0 | Паленсия | 1.74 | 3.32 | 4.33 |
| 16.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Сантандер | 2 - 1 | Туделано | 1.36 | 3.74 | 9.84 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Понферадина - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 1 - 1 | Осасуна Б | 1.50 | 3.63 | 5.97 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 1 | Валядолид Пр. | 2 - 0 | Понферадина | 2.28 | 2.97 | 3.00 |
| 27.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 0 - 0 | Леалтад | 1.37 | 3.94 | 8.13 |
| 20.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Бургос | 0 - 0 | Понферадина | 2.80 | 2.96 | 2.40 |
| 13.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 1 - 1 | Расинг Ферол | 1.63 | 3.26 | 5.12 |
| 06.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 2 - 0 | Понферадина | 2.34 | 3.01 | 2.84 |
| 02.11.2016 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 1 - 0 | Селта Фортуна | 1.82 | 3.13 | 4.13 |
| 29.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Паленсия | 0 - 2 | Понферадина | 3.90 | 3.08 | 1.90 |
| 23.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 1 - 0 | Расинг Сантандер | 3.15 | 3.04 | 2.16 |
| 15.10.2016 | Примера РФЕФ 1 | Мутилвера | 1 - 0 | Понферадина | 3.61 | 3.02 | 1.99 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 18.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Културал Леонеса | 18 | +37 | 46 |
| 2 | Селта Фортуна | 19 | +20 | 39 |
| 3 | Расинг Сантандер | 18 | +13 | 38 |
| 4 | Понтеведра | 18 | +16 | 36 |
| 5 | Валядолид Промесас | 18 | +4 | 31 |
| 6 | Понферадина | 18 | -1 | 27 |
| 7 | Исара | 18 | +6 | 26 |
| 8 | Корухо | 18 | -2 | 25 |
| 9 | Расинг Ферол | 19 | +2 | 23 |
| 10 | Туделано | 18 | 0 | 22 |
| 11 | Леалтад | 18 | -5 | 22 |
| 12 | Каудал Депортиво | 18 | -4 | 21 |
| 13 | Осасуна Б | 18 | -4 | 20 |
| 14 | Мутилвера | 19 | -10 | 20 |
| 15 | Гихуело | 19 | -2 | 19 |
| 16 | Паленсия | 19 | -20 | 19 |
| 17 | Бургос | 18 | -7 | 17 |
| 18 | Бойро | 18 | -12 | 17 |
| 19 | Арандина | 19 | -14 | 17 |
| 20 | Сомосас | 18 | -17 | 11 |
Хронология в първенството
| Туделано | |
| Понферадина | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Туделано | Туделано | Понферадина | Понферадина | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Културал Леонеса | 1 - 1 | 1 - 3 | |||||
| 2 | Селта Фортуна | 3 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 3 | Расинг Сантандер | 2 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 4 | Понтеведра | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 5 | Валядолид Промесас | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 6 | Понферадина | - | - | - | ||||
| 7 | Исара | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 8 | Корухо | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 9 | Расинг Ферол | 0 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Туделано | - | - | - | ||||
| 11 | Леалтад | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 12 | Каудал Депортиво | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 13 | Осасуна Б | 1 - 3 | 1 - 1 | |||||
| 14 | Мутилвера | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Гихуело | 0 - 3 | 1 - 0 | |||||
| 16 | Паленсия | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 17 | Бургос | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 18 | Бойро | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 19 | Арандина | 1 - 4 | 3 - 2 | |||||
| 20 | Сомосас | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Туделано | Понферадина | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 22 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 11 |
| Точки | 6 | 9 |
Форма в шампионата
| Туделано | Понферадина | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
7 6 |
7
6 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
3 4 |
2
3 4 |
Голове в шампионата
| Туделано | Понферадина | |
|
Вкарани
Получени |
17
17 |
16
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
8 |
6
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.20 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.25 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
