Естония - Мейстрилига (2017)
13:00
Тулевик Вилянди
Силамае Калев
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.40 | 1.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.30 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вилянди, а гостите от Силамае. Разстоянието между двата града е 169.5 км. Мачът ще се играе на стадион Вилянди, който има капацитет от 1 006 места. Размерите на терена са 104 x 69 m. Снимки от Google карта стадион Вилянди. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тулевик Вилянди - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2017 | Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 1 | Пярну Линнамеесконд | 1.42 | 4.33 | 5.50 |
| 01.09.2016 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 0 | Силамае Калев | 4.15 | 3.91 | 1.61 |
| 30.01.2016 | Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 1 | Талина Калев | 1.40 | 4.50 | 5.50 |
| 16.01.2016 | Естония | Тулевик Вилянди | 3 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 6.25 | 4.50 | 1.35 |
| 07.11.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 2 - 2 | Номе Калю | 7.03 | 5.36 | 1.28 |
| 01.11.2015 | Мейстрилига | Силамае Калев | 2 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.22 | 5.18 | 10.33 |
| 27.10.2015 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 0 - 5 | Номе Калю | 6.86 | 4.90 | 1.32 |
| 24.10.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 2 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 2.08 | 3.90 | 2.70 |
| 17.10.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 3 | Левадия Талин | 10.99 | 6.21 | 1.16 |
| 04.10.2015 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 2 - 1 | ФКИ Талин | 10.71 | 6.82 | 1.14 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 9 домакинства.
Силамае Калев - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Раквере Тарвас | 0 - 3 | Силамае Калев | 9.44 | 5.92 | 1.20 |
| 29.10.2016 | Мейстрилига | Флора Талин | 3 - 3 | Силамае Калев | 1.17 | 6.00 | 10.57 |
| 22.10.2016 | Мейстрилига | Силамае Калев | 1 - 2 | Таммека Тарту | 1.56 | 3.81 | 4.70 |
| 15.10.2016 | Мейстрилига | Силамае Калев | 3 - 2 | Левадия Талин | 6.16 | 4.64 | 1.36 |
| 01.10.2016 | Мейстрилига | Номе Калю | 3 - 1 | Силамае Калев | 1.22 | 5.19 | 9.23 |
| 24.09.2016 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 1 | Силамае Калев | 2.32 | 3.58 | 2.47 |
| 17.09.2016 | Мейстрилига | Силамае Калев | 2 - 1 | Нарва Транс | 1.49 | 3.79 | 5.58 |
| 13.09.2016 | Мейстрилига | Силамае Калев | 4 - 2 | Пярну Линнамеесконд | 1.12 | 7.13 | 12.86 |
| 10.09.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 4 - 2 | Силамае Калев | 1.33 | 4.53 | 7.00 |
| 01.09.2016 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 0 | Силамае Калев | 4.15 | 3.91 | 1.61 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2016 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 0 | Силамае Калев | 4.15 | 3.91 | 1.61 |
| 01.11.2015 | Мейстрилига | Силамае Калев | 2 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.22 | 5.18 | 10.33 |
| 27.07.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 2 | Силамае Калев | 7.60 | 4.81 | 1.30 |
| 06.07.2015 | Мейстрилига | Силамае Калев | 2 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.18 | 5.88 | 11.02 |
| 14.03.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 2 | Силамае Калев | 9.32 | 6.05 | 1.19 |
| 18.09.2010 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 3 - 2 | Силамае Калев | 5.71 | 4.35 | 2.87 |
| 14.08.2010 | Мейстрилига | Силамае Калев | 5 - 2 | Тулевик Вилянди | 1.23 | 5.00 | 9.00 |
| 12.06.2010 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 2 | Силамае Калев | 6.90 | 4.13 | 1.35 |
| 20.03.2010 | Мейстрилига | Силамае Калев | 2 - 1 | Тулевик Вилянди | - | - | - |
| 19.09.2009 | Мейстрилига | Силамае Калев | 3 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.34 | 4.29 | 7.49 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 8 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Тулевик Вилянди имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 04.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Таммека Тарту | 1 | +2 | 3 |
| 2 | ФКИ Талин | 1 | -2 | 0 |
| 3 | Вапрус Пярну | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ФКИ Левадия Талин | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Нарва Транс | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Номе Калю | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Пайде Линнамеесконд | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Силамае Калев | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Тулевик Вилянди | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Флора Талин | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Тулевик Вилянди | Силамае Калев | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 2 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Тулевик Вилянди | Силамае Калев | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Тулевик Вилянди | Силамае Калев | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.40 | 1.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.30 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
