Естония - Мейстрилига (2017)
19:00
Тулевик Вилянди
Таммека Тарту
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.40 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.30 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вилянди, а гостите от Тарту. Разстоянието между двата града е 66.2 км. Мачът ще се играе на стадион Вилянди, който има капацитет от 1 006 места. Размерите на терена са 104 x 69 m. Снимки от Google карта стадион Вилянди. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тулевик Вилянди - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 2 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.37 | 4.61 | 6.04 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 5 - 0 | Тулевик Вилянди | 1.13 | 7.01 | 13.21 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 2 - 3 | Пайде Линнамеесконд | 2.49 | 3.64 | 2.33 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 0 | Силамае Калев | 3.76 | 3.43 | 1.79 |
| 14.01.2017 | Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 1 | Пярну Линнамеесконд | 1.42 | 4.33 | 5.50 |
| 01.09.2016 | Купа на Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 0 | Силамае Калев | 4.15 | 3.91 | 1.61 |
| 30.01.2016 | Естония | Тулевик Вилянди | 1 - 1 | Талина Калев | 1.40 | 4.50 | 5.50 |
| 16.01.2016 | Естония | Тулевик Вилянди | 3 - 1 | Пайде Линнамеесконд | 6.25 | 4.50 | 1.35 |
| 07.11.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 2 - 2 | Номе Калю | 7.03 | 5.36 | 1.28 |
| 01.11.2015 | Мейстрилига | Силамае Калев | 2 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.22 | 5.18 | 10.33 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 7 домакинства.
Таммека Тарту - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 0 | Таммека Тарту | 1.24 | 5.17 | 9.03 |
| 17.03.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 1 | Нарва Транс | 2.39 | 3.41 | 2.50 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 1 | Таммека Тарту | 5.75 | 4.32 | 1.45 |
| 03.03.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 0 | ФКИ Талин | - | - | - |
| 14.01.2017 | Естония | Раквере Тарвас | 0 - 3 | Таммека Тарту | 11.00 | 7.50 | 1.12 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Пярну Линнамеесконд | 0 - 3 | Таммека Тарту | 4.63 | 4.21 | 1.51 |
| 29.10.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 0 - 1 | Номе Калю | 7.19 | 4.73 | 1.31 |
| 22.10.2016 | Мейстрилига | Силамае Калев | 1 - 2 | Таммека Тарту | 1.56 | 3.81 | 4.70 |
| 14.10.2016 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 1 - 0 | Таммека Тарту | 1.12 | 6.92 | 13.09 |
| 30.09.2016 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 4 | Пайде Линнамеесконд | 2.57 | 3.53 | 2.28 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 3 - 2 | Таммека Тарту | 2.78 | 3.46 | 2.15 |
| 31.08.2015 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 0 | Тулевик Вилянди | 2.09 | 3.43 | 2.91 |
| 15.05.2015 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 3 - 1 | Таммека Тарту | 1.97 | 3.33 | 3.27 |
| 24.04.2015 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.87 | 3.38 | 3.50 |
| 23.10.2010 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 2 | Тулевик Вилянди | 1.70 | 3.40 | 4.20 |
| 17.07.2010 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 4 - 0 | Таммека Тарту | 3.97 | 3.43 | 1.72 |
| 15.05.2010 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 2 - 0 | Тулевик Вилянди | 1.55 | 3.40 | 4.90 |
| 10.04.2010 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 0 - 3 | Таммека Тарту | 2.20 | 3.20 | 2.60 |
| 17.09.2006 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 0 | Тулевик Вилянди | - | - | - |
| 13.09.2006 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 2 | Таммека Тарту | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тулевик Вилянди имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 07.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФКИ Левадия Талин | 4 | +13 | 10 |
| 2 | Номе Калю | 4 | +6 | 10 |
| 3 | Флора Талин | 4 | +6 | 8 |
| 4 | Нарва Транс | 4 | +4 | 7 |
| 5 | ФКИ Талин | 4 | +3 | 6 |
| 6 | Таммека Тарту | 4 | -2 | 5 |
| 7 | Силамае Калев | 4 | -5 | 3 |
| 8 | Тулевик Вилянди | 4 | -6 | 3 |
| 9 | Пайде Линнамеесконд | 4 | -11 | 3 |
| 10 | Вапрус Пярну | 4 | -8 | 1 |
Хронология в първенството
| Тулевик Вилянди | |
| Таммека Тарту | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тулевик Вилянди | Тулевик Вилянди | Таммека Тарту | Таммека Тарту | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ФКИ Левадия Талин | |||||||
| 2 | Номе Калю | |||||||
| 3 | Флора Талин | 4 - 0 | 4 - 0 | |||||
| 4 | Нарва Транс | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 5 | ФКИ Талин | 5 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 6 | Таммека Тарту | - | - | - | ||||
| 7 | Силамае Калев | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 8 | Тулевик Вилянди | - | - | - | ||||
| 9 | Пайде Линнамеесконд | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||
| 10 | Вапрус Пярну | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Тулевик Вилянди | Таммека Тарту | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 3 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 8 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Тулевик Вилянди | Таммека Тарту | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 3 |
1
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Тулевик Вилянди | Таммека Тарту | |
|
Вкарани
Получени |
4
10 |
4
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
3 |
1
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.40 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.30 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
