Франция - Лига 1 (2026 - 2027)
четвъртък, 3 септември, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.25 |
3.25 |
2.15 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.33 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тулуза, а гостите от Лил.
Разстоянието между двата града е 791.0 км.
Треньорът на домакините е Йенс Бертел Аску (Дан), а на гостите Давиде Анчелоти (Ита).
Мачът ще се играе на стадион
Стадиум Мунисипал Тулуза,
който има капацитет от
33 150 места.
Снимки от Google карта
стадион Стадиум Мунисипал Тулуза.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тулуза - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Лига 1 |
Брест |
2 - 2 |
Тулуза |
2.62 |
3.33 |
2.64 |
| 22.08.2026 |
Лига 1 |
Тулуза |
0 - 2 |
Лион |
2.40 |
3.38 |
2.89 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Тулуза |
1 - 2 |
Хамбургер |
2.52 |
3.39 |
2.48 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Елче |
3 - 0 |
Тулуза |
2.45 |
3.30 |
2.40 |
| 05.08.2026 |
Приятелски срещи |
Ал Аин |
0 - 1 |
Тулуза |
4.02 |
3.71 |
1.69 |
| 31.07.2026 |
Приятелски срещи |
Тулуза |
2 - 1 |
Реал Сосиедад |
2.54 |
3.45 |
2.42 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Тулуза |
1 - 1 |
Родес |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Лига 1 |
Нант |
0 - 0 |
Тулуза *** |
2.54 |
3.47 |
2.59 |
| 10.05.2026 |
Лига 1 |
Тулуза |
2 - 1 |
Лион |
4.08 |
3.80 |
1.80 |
| 03.05.2026 |
Лига 1 |
Страсбург |
1 - 2 |
Тулуза |
2.80 |
3.45 |
2.39 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Лил - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Лига 1 |
Лил |
2 - 2 |
Пари Сен Жермен |
4.73 |
3.89 |
1.69 |
| 23.08.2026 |
Лига 1 |
Анже |
0 - 2 |
Лил |
4.84 |
3.69 |
1.72 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Евертън |
1 - 1 |
Лил |
2.04 |
3.48 |
3.16 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Хамбургер |
2 - 2 |
Лил |
3.71 |
3.81 |
1.76 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Оуд Хеверле Льовен |
3 - 6 |
Лил |
4.43 |
3.86 |
1.62 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Унион Сент Жилоаз |
2 - 1 |
Лил |
- |
- |
- |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Лил |
3 - 0 |
РААЛ Лувиер |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Лига 1 |
Лил |
0 - 2 |
Оксер |
1.40 |
4.64 |
7.45 |
| 10.05.2026 |
Лига 1 |
Монако |
0 - 1 |
Лил |
2.42 |
3.65 |
2.64 |
| 03.05.2026 |
Лига 1 |
Лил |
1 - 1 |
Льо Авър |
1.40 |
4.54 |
7.78 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.04.2026 |
Лига 1 |
Тулуза |
0 - 4 |
Лил |
3.21 |
3.20 |
2.28 |
| 14.09.2025 |
Лига 1 |
Лил |
2 - 1 |
Тулуза |
1.77 |
3.80 |
4.33 |
| 12.04.2025 |
Лига 1 |
Тулуза |
1 - 2 |
Лил |
2.85 |
3.22 |
2.48 |
| 05.10.2024 |
Лига 1 |
Лил |
2 - 1 |
Тулуза |
1.79 |
3.75 |
4.27 |
| 25.02.2024 |
Лига 1 |
Тулуза |
3 - 1 |
Лил |
4.06 |
3.57 |
1.89 |
| 12.11.2023 |
Лига 1 |
Лил |
1 - 1 |
Тулуза |
1.47 |
4.51 |
6.75 |
| 18.03.2023 |
Лига 1 |
Тулуза |
0 - 2 |
Лил |
3.44 |
3.63 |
2.03 |
| 17.09.2022 |
Лига 1 |
Лил |
2 - 1 |
Тулуза |
1.70 |
4.00 |
4.59 |
| 22.02.2020 |
Лига 1 |
Лил |
3 - 0 |
Тулуза |
1.33 |
4.90 |
9.63 |
| 19.10.2019 |
Лига 1 |
Тулуза |
2 - 1 |
Лил |
3.52 |
3.28 |
2.15 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 7 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Тулуза имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Лига 1 класиране към 03.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Монако |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 2 |
Париж ФК |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
4 |
| 3 |
Лил |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 4 |
Лион |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 5 |
Рен |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 6 |
Троа |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 7 |
Ланс |
2 |
1 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
3 |
| 8 |
Олимпик Марсилия |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 9 |
Анже |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 10 |
Страсбург |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 11 |
Брест |
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
4 |
0 |
2 |
| 11 |
Пари Сен Жермен |
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
4 |
0 |
2 |
| 13 |
Льо Ман |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
1 |
| 14 |
Лориен |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 14 |
Льо Авър |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 16 |
Тулуза |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
1 |
| 17 |
Ница |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
1 |
| 18 |
Оксер |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
8 |
-5 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Тулуза |
Тулуза |
|
Лил |
Лил |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Монако |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Париж ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Лил |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Лион |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 5 |
Рен |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Троа |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Ланс |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Олимпик Марсилия |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Анже |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Страсбург |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Брест |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Пари Сен Жермен |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 13 |
Льо Ман |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Лориен |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Льо Авър |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Тулуза |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 17 |
Ница |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Оксер |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Тулуза |
Лил |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
4 |
| Получени Голове |
4 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.25 |
3.25 |
2.15 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.33 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака