Приятелски Срещи - Клубни
15:30
Тун
(Швейцария)
Аарау
(Швейцария)
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.80 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.07.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тун, а гостите от Аарау. Разстоянието между двата града е 78.2 км. Мачът ще се играе на стадион Арена Тун, който има капацитет от 10 000 места, от които седящи 7 600. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Арена Тун. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.06.2018 | Приятелски срещи | Тун | 3 - 0 | Раперсвил-Йона | 1.49 | 4.18 | 5.19 |
| 23.06.2018 | Приятелски срещи | Тун | 1 - 2 | Ксамакс | 2.13 | 3.59 | 2.85 |
| 16.06.2018 | Приятелски срещи | Тун | 2 - 1 | Шафхаузен | 1.59 | 3.94 | 4.55 |
| 19.05.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 4 | Сион | 1.99 | 3.84 | 3.12 |
| 13.05.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 3 | Тун *** | 2.94 | 3.61 | 2.14 |
| 09.05.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 1 | Цюрих | 2.30 | 3.43 | 2.80 |
| 06.05.2018 | Суперлига | Тун | 2 - 1 | Грасхопърс | 2.25 | 3.33 | 2.96 |
| 29.04.2018 | Суперлига | Базел | 6 - 1 | Тун | 1.38 | 4.73 | 6.67 |
| 21.04.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 0 - 1 | Тун | 2.21 | 3.58 | 2.83 |
| 18.04.2018 | Суперлига | Тун | 2 - 2 | Йънг Бойс | 4.64 | 4.13 | 1.60 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 7 домакинства.
*** - Служебен резултат
Аарау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.06.2018 | Приятелски срещи | Грасхопърс | 1 - 2 | Аарау | 1.63 | 3.93 | 4.28 |
| 21.05.2018 | Чалъндж Лига | Аарау | 4 - 1 | Вадуц | 3.11 | 3.82 | 1.95 |
| 18.05.2018 | Чалъндж Лига | Винтертур | 2 - 0 | Аарау | 2.08 | 3.65 | 2.93 |
| 13.05.2018 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 2 | Вил | 2.06 | 3.61 | 2.96 |
| 10.05.2018 | Чалъндж Лига | Раперсвил-Йона | 2 - 3 | Аарау | 1.84 | 3.55 | 3.63 |
| 07.05.2018 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 3 | Аарау | 3.42 | 3.89 | 1.82 |
| 28.04.2018 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 2 | Сервет | 3.04 | 3.37 | 2.10 |
| 22.04.2018 | Чалъндж Лига | Киасо | 0 - 2 | Аарау | 2.07 | 3.47 | 3.08 |
| 18.04.2018 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 2 | Ксамакс | 4.62 | 3.82 | 1.61 |
| 14.04.2018 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 3 - 1 | Аарау | 1.78 | 3.57 | 3.85 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2017 | Приятелски срещи | Тун | 6 - 1 | Аарау | 1.91 | 3.60 | 3.20 |
| 25.06.2016 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 3 | Аарау | 1.66 | 3.78 | 4.12 |
| 09.10.2015 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 0 | Аарау | - | - | - |
| 01.07.2015 | Приятелски срещи | Тун | 3 - 0 | Аарау | 1.55 | 4.10 | 4.48 |
| 29.05.2015 | Суперлига | Аарау | 3 - 2 | Тун | 3.77 | 3.76 | 1.79 |
| 08.02.2015 | Суперлига | Тун | 1 - 1 | Аарау | 1.68 | 3.56 | 4.69 |
| 25.10.2014 | Суперлига | Тун | 0 - 0 | Аарау | 1.66 | 3.67 | 4.68 |
| 13.09.2014 | Суперлига | Аарау | 2 - 1 | Тун | 2.81 | 3.27 | 2.35 |
| 12.04.2014 | Суперлига | Тун | 2 - 0 | Аарау | 1.81 | 3.59 | 3.87 |
| 09.03.2014 | Суперлига | Аарау | 1 - 4 | Тун | 2.43 | 3.24 | 2.72 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тун имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.80 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.07.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
