Швейцария - Суперлига (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
17:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.90 |
2.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.25 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.50 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.88 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.98 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тун, а гостите от Базел.
Разстоянието между двата града е 89.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Арена Тун,
който има капацитет от
10 000 места, от които седящи 7 600.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Арена Тун.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тун - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
4 - 5 |
Тун |
2.46 |
3.56 |
2.51 |
| 25.10.2026 |
Суперлига |
Тун |
2 - 3 |
Лугано |
3.57 |
4.04 |
1.79 |
| 22.10.2026 |
ЛК Група |
Тун |
0 - 1 |
Хайдук Сплит |
2.78 |
3.59 |
2.31 |
| 18.10.2026 |
Купа на Швейцария |
Шафхаузен |
1 - 1 |
Тун |
6.52 |
4.95 |
1.33 |
| 15.10.2026 |
ЛК Група |
Твенте |
1 - 0 |
Тун |
1.20 |
6.89 |
10.99 |
| 10.10.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
4 - 2 |
Тун |
2.51 |
3.77 |
2.37 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Тун |
2 - 0 |
Кринс |
1.48 |
4.41 |
4.79 |
| 20.09.2026 |
Суперлига |
Вадуц |
1 - 2 |
Тун |
2.32 |
3.97 |
2.50 |
| 16.09.2026 |
Суперлига |
Тун |
2 - 4 |
Сервет |
2.29 |
3.69 |
2.65 |
| 12.09.2026 |
Суперлига |
Тун |
0 - 1 |
Грасхопърс |
1.75 |
3.91 |
3.86 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Базел - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Суперлига |
Лугано |
2 - 1 |
Базел |
1.51 |
4.47 |
4.91 |
| 25.10.2026 |
Суперлига |
Базел |
0 - 0 |
Грасхопърс |
1.59 |
4.28 |
4.43 |
| 16.10.2026 |
Купа на Швейцария |
Стад Нион |
0 - 3 |
Базел |
16.44 |
7.67 |
1.09 |
| 11.10.2026 |
Суперлига |
Вадуц |
3 - 0 |
Базел |
2.56 |
3.89 |
2.30 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Винтертур |
7 - 3 |
Базел |
4.09 |
4.37 |
1.54 |
| 20.09.2026 |
Суперлига |
Базел |
1 - 3 |
Санкт Гален |
2.44 |
3.84 |
2.42 |
| 13.09.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
2 - 4 |
Базел |
2.05 |
3.83 |
2.96 |
| 06.09.2026 |
Суперлига |
Базел |
1 - 3 |
Лугано |
2.71 |
3.59 |
2.29 |
| 03.09.2026 |
Суперлига |
Базел |
1 - 2 |
Сион |
2.52 |
3.65 |
2.41 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
3 - 3 |
Базел |
1.55 |
4.44 |
4.62 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Суперлига |
Базел |
4 - 2 |
Тун |
1.76 |
4.00 |
3.75 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Базел |
3 - 1 |
Тун |
2.44 |
3.67 |
2.47 |
| 18.04.2026 |
Суперлига |
Тун |
3 - 1 |
Базел |
1.90 |
3.91 |
3.33 |
| 01.02.2026 |
Суперлига |
Базел |
1 - 2 |
Тун |
2.16 |
3.66 |
2.84 |
| 13.09.2025 |
Суперлига |
Тун |
1 - 3 |
Базел |
3.38 |
3.83 |
1.89 |
| 11.01.2025 |
Приятелски срещи |
Базел |
2 - 0 |
Тун |
1.37 |
4.72 |
5.98 |
| 27.06.2021 |
Приятелски срещи |
Базел |
2 - 3 |
Тун |
1.35 |
4.95 |
6.20 |
| 09.01.2021 |
Приятелски срещи |
Базел |
2 - 2 |
Тун |
- |
- |
- |
| 31.07.2020 |
Суперлига |
Тун |
0 - 0 |
Базел |
2.86 |
3.88 |
2.10 |
| 15.02.2020 |
Суперлига |
Базел |
0 - 1 |
Тун |
1.34 |
5.06 |
7.94 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Тун имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лугано |
12 |
11 |
1 |
0 |
36 |
10 |
+26 |
34 |
| 2 |
Йънг Бойс |
12 |
7 |
4 |
1 |
38 |
23 |
+15 |
25 |
| 3 |
Сион |
12 |
7 |
2 |
3 |
25 |
18 |
+7 |
23 |
| 4 |
Цюрих |
12 |
6 |
2 |
4 |
25 |
26 |
-1 |
20 |
| 5 |
Санкт Гален |
12 |
6 |
1 |
5 |
19 |
22 |
-3 |
19 |
| 6 |
Сервет |
12 |
5 |
1 |
6 |
17 |
16 |
+1 |
16 |
| 7 |
Базел |
12 |
4 |
2 |
6 |
18 |
22 |
-4 |
14 |
| 8 |
Люцерн |
12 |
3 |
4 |
5 |
19 |
25 |
-6 |
13 |
| 9 |
Тун |
12 |
4 |
1 |
7 |
24 |
34 |
-10 |
13 |
| 10 |
Вадуц |
12 |
3 |
1 |
8 |
24 |
25 |
-1 |
10 |
| 11 |
Грасхопърс |
12 |
2 |
4 |
6 |
15 |
28 |
-13 |
10 |
| 12 |
Лозана Спорт |
12 |
1 |
3 |
8 |
11 |
22 |
-11 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Тун |
Тун |
|
Базел |
Базел |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Лугано |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
1 - 3 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Йънг Бойс |
0 - 6 |
|
0 - 6 |
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 3 |
Сион |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 4 |
Цюрих |
|
4 - 2 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 5 |
Санкт Гален |
|
3 - 4 |
|
|
1 - 3 |
|
|
| 6 |
Сервет |
2 - 4 |
|
2 - 4 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Базел |
|
4 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Люцерн |
|
1 - 3 |
|
|
|
2 - 4 |
2 - 4 |
| 9 |
Тун |
- |
- |
- |
|
4 - 2 |
|
|
| 10 |
Вадуц |
|
1 - 2 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 11 |
Грасхопърс |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
0 - 0 |
|
|
| 12 |
Лозана Спорт |
0 - 0 |
4 - 5 |
0 - 0 |
|
0 - 1 |
|
|
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Тун |
Базел |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
7 |
6 |
| Вкарани Голове |
24 |
18 |
| Получени Голове |
34 |
22 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.50 |
| Средно Получени |
2.83 |
1.83 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
92% |
83% |
| Гол/Гол |
75% |
67% |
| Над 1.5 |
83% |
75% |
| Над 2.5 |
83% |
75% |
| Над 3.5 |
75% |
42% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
3 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
11 |
| Получени Голове |
14 |
11 |
| Средно Вкарани |
0.80 |
1.83 |
| Средно Получени |
2.80 |
1.83 |
| Мачове Вкарал |
40% |
83% |
| Мачове Получил |
80% |
83% |
| Гол/Гол |
40% |
67% |
| Над 1.5 |
60% |
83% |
| Над 2.5 |
60% |
83% |
| Над 3.5 |
60% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.90 |
2.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.25 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.50 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.88 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.98 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака