Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
17:00
Тун
Грасхопърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.39 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.33 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тун, а гостите от Цюрих. Разстоянието между двата града е 98.1 км. Мачът ще се играе на стадион Арена Тун, който има капацитет от 10 000 места, от които седящи 7 600. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Арена Тун. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Суперлига | Базел | 6 - 1 | Тун | 1.38 | 4.73 | 6.67 |
| 21.04.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 0 - 1 | Тун | 2.21 | 3.58 | 2.83 |
| 18.04.2018 | Суперлига | Тун | 2 - 2 | Йънг Бойс | 4.64 | 4.13 | 1.60 |
| 14.04.2018 | Суперлига | Лугано | 1 - 1 | Тун | 1.99 | 3.33 | 3.52 |
| 07.04.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 0 | Люцерн | 2.17 | 3.42 | 2.99 |
| 31.03.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 2 | Тун | 2.04 | 3.37 | 3.31 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 0 | Лозана Спорт | 1.65 | 3.85 | 4.45 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Сион | 7 - 2 | Тун | 2.27 | 3.37 | 2.86 |
| 04.03.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.83 | 3.66 | 3.73 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Тун | 2.14 | 3.39 | 3.09 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Грасхопърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 1 | Грасхопърс | 3.09 | 3.33 | 2.17 |
| 21.04.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 4 - 3 | Лугано | 2.33 | 3.09 | 3.00 |
| 18.04.2018 | Суперлига | Базел | 1 - 0 | Грасхопърс | 1.40 | 4.52 | 6.77 |
| 14.04.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.89 | 3.45 | 3.72 |
| 07.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Грасхопърс | 2.10 | 3.26 | 3.29 |
| 31.03.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 2 | Тун | 2.04 | 3.37 | 3.31 |
| 17.03.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 1 | Грасхопърс | 2.30 | 3.35 | 2.83 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 3 - 1 | Грасхопърс | 1.30 | 4.96 | 8.32 |
| 03.03.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 0 | Лозана Спорт | 1.74 | 3.59 | 4.31 |
| 28.02.2018 | Купа на Швейцария | Цюрих | 2 - 1 | Грасхопърс | 1.96 | 3.29 | 3.58 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 2 | Тун | 2.04 | 3.37 | 3.31 |
| 19.11.2017 | Суперлига | Грасхопърс | 2 - 0 | Тун | 2.09 | 3.44 | 3.20 |
| 21.09.2017 | Суперлига | Тун | 2 - 2 | Грасхопърс | 1.94 | 3.58 | 3.43 |
| 17.05.2017 | Суперлига | Тун | 3 - 1 | Грасхопърс | 1.63 | 3.93 | 4.93 |
| 04.02.2017 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 1 | Тун | 2.34 | 3.28 | 2.81 |
| 19.11.2016 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 1 | Тун | 2.21 | 3.34 | 2.98 |
| 11.08.2016 | Суперлига | Тун | 2 - 1 | Грасхопърс | 2.64 | 3.38 | 2.40 |
| 22.05.2016 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 0 | Тун | 1.50 | 4.21 | 5.36 |
| 03.04.2016 | Суперлига | Тун | 2 - 1 | Грасхопърс | 2.46 | 3.27 | 2.66 |
| 31.10.2015 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 2 | Тун | 1.83 | 3.55 | 3.84 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тун имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 06.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 33 | +44 | 78 |
| 2 | Базел | 32 | +33 | 62 |
| 3 | Люцерн | 33 | -1 | 49 |
| 4 | Санкт Гален | 32 | -13 | 45 |
| 5 | Цюрих | 32 | +2 | 41 |
| 6 | Грасхопърс | 32 | -5 | 38 |
| 7 | Лугано | 33 | -17 | 38 |
| 8 | Тун | 32 | -15 | 36 |
| 9 | Сион | 33 | -9 | 33 |
| 10 | Лозана Спорт | 32 | -19 | 31 |
Хронология в първенството
| Тун | |
| Грасхопърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тун | Тун | Грасхопърс | Грасхопърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 0 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Базел | 0 - 2 | 6 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Люцерн | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Санкт Гален | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Цюрих | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Грасхопърс | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | - | - | - | |
| 7 | Лугано | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 4 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Тун | - | - | - | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Сион | 0 - 1 | 7 - 2 | 0 - 1 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 10 | Лозана Спорт | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Тун | Грасхопърс | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 36 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 16 | 17 |
Форма в шампионата
| Тун | Грасхопърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
6 16 |
10
8 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 7 |
4
5 7 |
Голове в шампионата
| Тун | Грасхопърс | |
|
Вкарани
Получени |
47
62 |
40
45 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
23 |
23
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.39 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.33 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
