Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
17:00
Тун
Лозана Спорт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 3.79 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тун, а гостите от Лозана. Разстоянието между двата града е 79.9 км. Мачът ще се играе на стадион Арена Тун, който има капацитет от 10 000 места, от които седящи 7 600. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Арена Тун. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Суперлига | Сион | 7 - 2 | Тун | 2.27 | 3.37 | 2.86 |
| 04.03.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.83 | 3.66 | 3.73 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Тун | 2.14 | 3.39 | 3.09 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 3 - 1 | Тун | 1.34 | 4.98 | 7.15 |
| 10.02.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 2 | Базел | 4.37 | 3.80 | 1.69 |
| 04.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 2 - 4 | Тун | 1.62 | 3.88 | 4.79 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 1 - 1 | Лозана Спорт | 2.02 | 3.56 | 2.94 |
| 24.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 0 | Сион | 2.29 | 3.58 | 2.60 |
| 23.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 1 - 1 | Вил | 1.40 | 4.39 | 6.01 |
| 19.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 4 - 1 | Шафхаузен | 1.82 | 4.01 | 3.24 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Лозана Спорт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 1 | Базел | 7.62 | 4.76 | 1.34 |
| 10.03.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 4 | Санкт Гален | 2.56 | 3.37 | 2.51 |
| 03.03.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 0 | Лозана Спорт | 1.74 | 3.59 | 4.31 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Сион | 3 - 1 | Лозана Спорт | 1.82 | 3.70 | 3.78 |
| 11.02.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 4 | Йънг Бойс | 6.00 | 4.51 | 1.44 |
| 03.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Лозана Спорт | 1.86 | 3.65 | 3.68 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 1 - 1 | Лозана Спорт | 2.02 | 3.56 | 2.94 |
| 21.01.2018 | Приятелски срещи | Лозана Спорт | 1 - 1 | Чунцин Атлетик | - | - | - |
| 17.01.2018 | Приятелски срещи | Малага | 1 - 1 | Лозана Спорт | - | - | - |
| 17.12.2017 | Суперлига | Лозана Спорт | 5 - 1 | Цюрих | 4.07 | 3.59 | 1.78 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 1 - 1 | Лозана Спорт | 2.02 | 3.56 | 2.94 |
| 28.10.2017 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 3 | Тун | 2.62 | 3.53 | 2.38 |
| 19.08.2017 | Суперлига | Тун | 5 - 2 | Лозана Спорт | 1.59 | 3.93 | 4.96 |
| 20.05.2017 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 0 | Тун | 2.87 | 3.55 | 2.19 |
| 08.04.2017 | Суперлига | Тун | 2 - 4 | Лозана Спорт | 1.56 | 3.96 | 5.07 |
| 15.10.2016 | Суперлига | Тун | 1 - 0 | Лозана Спорт | 2.07 | 3.45 | 3.16 |
| 31.07.2016 | Суперлига | Лозана Спорт | 4 - 4 | Тун | 2.39 | 3.25 | 2.75 |
| 15.01.2016 | Приятелски срещи | Тун | 5 - 2 | Лозана Спорт | 1.99 | 3.51 | 3.02 |
| 18.09.2015 | Купа на Швейцария | Лозана Спорт | 0 - 1 | Тун | 2.89 | 3.25 | 2.20 |
| 30.01.2015 | Приятелски срещи | Тун | 1 - 2 | Лозана Спорт | 1.54 | 3.99 | 4.61 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тун имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 18.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 26 | +36 | 61 |
| 2 | Базел | 24 | +21 | 42 |
| 3 | Санкт Гален | 26 | -4 | 42 |
| 4 | Цюрих | 25 | +3 | 35 |
| 5 | Люцерн | 25 | -5 | 34 |
| 6 | Грасхопърс | 26 | -3 | 31 |
| 7 | Лугано | 25 | -13 | 31 |
| 8 | Лозана Спорт | 25 | -12 | 27 |
| 9 | Сион | 25 | -9 | 24 |
| 10 | Тун | 25 | -14 | 24 |
Хронология в първенството
| Тун | |
| Лозана Спорт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тун | Тун | Лозана Спорт | Лозана Спорт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 4 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Базел | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Санкт Гален | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 4 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 4 | Цюрих | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 3 | 5 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Люцерн | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Грасхопърс | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Лугано | 0 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Лозана Спорт | 5 - 2 | 1 - 3 | 5 - 2 | - | - | - | |
| 9 | Сион | 0 - 1 | 7 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Тун | - | - | - | 1 - 3 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Тун | Лозана Спорт | |
| Позиция | 10 | 8 |
| Точки | 24 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 11 | 14 |
Форма в шампионата
| Тун | Лозана Спорт | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 15 |
7
6 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 7 |
4
2 6 |
Голове в шампионата
| Тун | Лозана Спорт | |
|
Вкарани
Получени |
39
53 |
38
50 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
21 |
16
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 3.79 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
