Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
20:00
Тун
Люцерн
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.39 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.29 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тун, а гостите от Люцерн. Разстоянието между двата града е 61.8 км. Мачът ще се играе на стадион Арена Тун, който има капацитет от 10 000 места, от които седящи 7 600. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Арена Тун. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 2 | Тун | 2.04 | 3.37 | 3.31 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 0 | Лозана Спорт | 1.65 | 3.85 | 4.45 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Сион | 7 - 2 | Тун | 2.27 | 3.37 | 2.86 |
| 04.03.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.83 | 3.66 | 3.73 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Тун | 2.14 | 3.39 | 3.09 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 3 - 1 | Тун | 1.34 | 4.98 | 7.15 |
| 10.02.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 2 | Базел | 4.37 | 3.80 | 1.69 |
| 04.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 2 - 4 | Тун | 1.62 | 3.88 | 4.79 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 1 - 1 | Лозана Спорт | 2.02 | 3.56 | 2.94 |
| 24.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 0 | Сион | 2.29 | 3.58 | 2.60 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Люцерн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | Суперлига | Люцерн | 3 - 1 | Санкт Гален | 2.13 | 3.33 | 3.16 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Лугано | 1 - 2 | Люцерн | 2.00 | 3.32 | 3.46 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Люцерн | 1 - 0 | Базел | 4.16 | 3.69 | 1.74 |
| 04.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Люцерн | 2.14 | 3.41 | 3.07 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Тун | 2.14 | 3.39 | 3.09 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Люцерн | 1.63 | 3.80 | 4.75 |
| 11.02.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 2 | Люцерн | 1.98 | 3.36 | 3.55 |
| 03.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Лозана Спорт | 1.86 | 3.65 | 3.68 |
| 30.01.2018 | Приятелски срещи | Люцерн | 3 - 0 | Раперсвил-Йона | - | - | - |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Базел | 1 - 0 | Люцерн | 1.40 | 4.49 | 6.07 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Тун | 2.14 | 3.39 | 3.09 |
| 01.10.2017 | Суперлига | Тун | 2 - 0 | Люцерн | 2.16 | 3.55 | 2.92 |
| 10.09.2017 | Суперлига | Люцерн | 2 - 2 | Тун | 2.02 | 3.49 | 3.27 |
| 06.05.2017 | Суперлига | Тун | 3 - 1 | Люцерн | 1.95 | 3.57 | 3.38 |
| 18.02.2017 | Суперлига | Люцерн | 1 - 1 | Тун | 1.74 | 3.71 | 4.11 |
| 26.11.2016 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Люцерн | 2.68 | 3.35 | 2.39 |
| 21.08.2016 | Суперлига | Люцерн | 3 - 0 | Тун | 1.53 | 4.05 | 5.25 |
| 24.04.2016 | Суперлига | Люцерн | 3 - 0 | Тун | 1.70 | 3.67 | 4.39 |
| 19.03.2016 | Суперлига | Тун | 1 - 1 | Люцерн | 2.32 | 3.28 | 2.82 |
| 21.11.2015 | Суперлига | Люцерн | 1 - 0 | Тун | 1.73 | 3.57 | 4.29 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тун имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 07.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 27 | +36 | 62 |
| 2 | Базел | 26 | +22 | 46 |
| 3 | Санкт Гален | 27 | -6 | 42 |
| 4 | Люцерн | 27 | -2 | 40 |
| 5 | Цюрих | 26 | +3 | 36 |
| 6 | Грасхопърс | 27 | -5 | 31 |
| 7 | Лозана Спорт | 27 | -11 | 31 |
| 8 | Лугано | 27 | -15 | 31 |
| 9 | Тун | 27 | -12 | 28 |
| 10 | Сион | 27 | -10 | 25 |
Хронология в първенството
| Тун | |
| Люцерн | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тун | Тун | Люцерн | Люцерн | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 2 | Базел | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Санкт Гален | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 4 | Люцерн | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 5 | Цюрих | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Грасхопърс | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Лозана Спорт | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 8 | Лугано | 0 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Тун | - | - | - | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Сион | 0 - 1 | 7 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Тун | Люцерн | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 28 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 12 | 16 |
Форма в шампионата
| Тун | Люцерн | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 15 |
11
7 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 7 |
4
4 5 |
Голове в шампионата
| Тун | Люцерн | |
|
Вкарани
Получени |
41
53 |
39
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
21 |
15
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.39 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.29 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
