Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
20:00
Тун
Сион
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 4.00 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.25 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.40 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тун, а гостите от Сион. Разстоянието между двата града е 61.4 км. Мачът ще се играе на стадион Арена Тун, който има капацитет от 10 000 места, от които седящи 7 600. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Арена Тун. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 3 | Тун *** | 2.94 | 3.61 | 2.14 |
| 09.05.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 1 | Цюрих | 2.30 | 3.43 | 2.80 |
| 06.05.2018 | Суперлига | Тун | 2 - 1 | Грасхопърс | 2.25 | 3.33 | 2.96 |
| 29.04.2018 | Суперлига | Базел | 6 - 1 | Тун | 1.38 | 4.73 | 6.67 |
| 21.04.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 0 - 1 | Тун | 2.21 | 3.58 | 2.83 |
| 18.04.2018 | Суперлига | Тун | 2 - 2 | Йънг Бойс | 4.64 | 4.13 | 1.60 |
| 14.04.2018 | Суперлига | Лугано | 1 - 1 | Тун | 1.99 | 3.33 | 3.52 |
| 07.04.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 0 | Люцерн | 2.17 | 3.42 | 2.99 |
| 31.03.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 2 | Тун | 2.04 | 3.37 | 3.31 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 0 | Лозана Спорт | 1.65 | 3.85 | 4.45 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
*** - Служебен резултат
Сион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2018 | Суперлига | Сион | 3 - 2 | Санкт Гален | 1.67 | 4.06 | 4.25 |
| 09.05.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 2 | Сион | 3.01 | 3.40 | 2.19 |
| 05.05.2018 | Суперлига | Сион | 0 - 1 | Йънг Бойс | 2.46 | 3.68 | 2.47 |
| 29.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 3 - 3 | Сион | 2.22 | 3.41 | 2.96 |
| 22.04.2018 | Суперлига | Сион | 2 - 2 | Базел | 3.60 | 3.57 | 1.89 |
| 18.04.2018 | Суперлига | Сион | 0 - 1 | Лугано | 2.17 | 3.31 | 3.12 |
| 15.04.2018 | Суперлига | Люцерн | 0 - 1 | Сион | 2.36 | 3.44 | 2.69 |
| 08.04.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 2 | Сион | 3.10 | 3.47 | 2.09 |
| 31.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Цюрих | 2.64 | 3.28 | 2.48 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Базел | 1 - 0 | Сион | 1.32 | 5.11 | 7.42 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Суперлига | Сион | 7 - 2 | Тун | 2.27 | 3.37 | 2.86 |
| 24.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 0 | Сион | 2.29 | 3.58 | 2.60 |
| 09.12.2017 | Суперлига | Сион | 2 - 3 | Тун | 2.36 | 3.39 | 2.74 |
| 23.07.2017 | Суперлига | Тун | 0 - 1 | Сион | 2.29 | 3.38 | 2.83 |
| 30.04.2017 | Суперлига | Тун | 2 - 1 | Сион | 2.02 | 3.57 | 3.25 |
| 01.04.2017 | Суперлига | Сион | 2 - 1 | Тун | 1.76 | 3.75 | 3.94 |
| 05.11.2016 | Суперлига | Тун | 2 - 3 | Сион | 3.21 | 3.41 | 2.07 |
| 11.09.2016 | Суперлига | Сион | 1 - 0 | Тун | 1.65 | 3.74 | 4.67 |
| 16.05.2016 | Суперлига | Тун | 1 - 1 | Сион | 3.15 | 3.41 | 2.08 |
| 10.04.2016 | Суперлига | Сион | 2 - 1 | Тун | 1.83 | 3.46 | 4.00 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тун имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 19.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 35 | +42 | 81 |
| 2 | Базел | 35 | +36 | 68 |
| 3 | Люцерн | 35 | 0 | 53 |
| 4 | Цюрих | 35 | +6 | 48 |
| 5 | Санкт Гален | 35 | -17 | 45 |
| 6 | Тун | 35 | -12 | 42 |
| 7 | Лугано | 35 | -17 | 41 |
| 8 | Сион | 35 | -6 | 39 |
| 9 | Грасхопърс | 35 | -8 | 39 |
| 10 | Лозана Спорт | 35 | -24 | 32 |
Хронология в първенството
| Тун | |
| Сион | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тун | Тун | Сион | Сион | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Базел | 0 - 2 | 6 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Люцерн | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Цюрих | 0 - 1 | 2 - 4 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 5 | Санкт Гален | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 6 | Тун | - | - | - | 7 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Лугано | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Сион | 0 - 1 | 7 - 2 | 0 - 1 | - | - | - | |
| 9 | Грасхопърс | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Лозана Спорт | 0 - 0 | 0 - 3* | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Тун | Сион | |
| Позиция | 6 | 8 |
| Точки | 42 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 8 |
| Точки | 19 | 19 |
Форма в шампионата
| Тун | Сион | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
6 17 |
10
9 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 8 |
6
1 10 |
Голове в шампионата
| Тун | Сион | |
|
Вкарани
Получени |
52
64 |
49
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
25 |
19
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 4.00 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.25 | 1.90 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.00 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.40 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
