Приятелски Срещи - Клубни
16:00
Тун
(Швейцария)
Цюрих
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.82 | 5.22 | 1.31 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 1.13 | 1.09 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.10 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.86 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.92 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.17 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.07.2024 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тун, а гостите от Цюрих. Разстоянието между двата града е 98.1 км.
Отговорна Игра
Тун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 1 | Ивердон-Спорт | 3.87 | 3.83 | 1.70 |
| 02.07.2024 | Приятелски срещи | Тун | 10 - 0 | Баден | 1.13 | 7.36 | 12.42 |
| 28.06.2024 | Приятелски срещи | Йънг Бойс | 0 - 2 | Тун | - | - | - |
| 25.06.2024 | Приятелски срещи | Тун | 3 - 0 | Стад Нион | 1.56 | 4.01 | 4.39 |
| 31.05.2024 | СЛ Плейоф | Тун | 1 - 2 | Грасхопърс | 2.43 | 3.42 | 2.61 |
| 26.05.2024 | СЛ Плейоф | Грасхопърс | 1 - 1 | Тун | 1.89 | 3.48 | 3.60 |
| 20.05.2024 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 3 | Тун | 3.44 | 3.70 | 1.82 |
| 17.05.2024 | Чалъндж Лига | Тун | 6 - 3 | Вадуц | 1.43 | 4.45 | 5.28 |
| 11.05.2024 | Чалъндж Лига | Тун | 3 - 0 | Шафхаузен | 1.37 | 4.40 | 6.51 |
| 03.05.2024 | Чалъндж Лига | Баден | 1 - 5 | Тун | 6.06 | 4.46 | 1.39 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Цюрих - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.06.2024 | Приятелски срещи | Цюрих | 5 - 4 | Вил | 1.17 | 6.59 | 10.96 |
| 25.05.2024 | Група за Титлата | Санкт Гален | 1 - 2 | Цюрих | 2.09 | 3.76 | 2.95 |
| 20.05.2024 | Група за Титлата | Цюрих | 2 - 1 | Лугано | 2.21 | 3.42 | 2.96 |
| 15.05.2024 | Група за Титлата | Цюрих | 2 - 1 | Сервет | 2.70 | 3.43 | 2.37 |
| 12.05.2024 | Група за Титлата | Винтертур | 1 - 3 | Цюрих | 2.82 | 3.31 | 2.34 |
| 05.05.2024 | Група за Титлата | Цюрих | 0 - 2 | Йънг Бойс | 2.53 | 3.42 | 2.52 |
| 21.04.2024 | Суперлига | Цюрих | 0 - 1 | Санкт Гален | 2.23 | 3.53 | 2.87 |
| 13.04.2024 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 0 | Цюрих | 2.43 | 3.32 | 2.72 |
| 06.04.2024 | Суперлига | Сервет | 0 - 1 | Цюрих | 1.85 | 3.55 | 3.88 |
| 03.04.2024 | Суперлига | Цюрих | 0 - 0 | Винтертур | 1.77 | 3.59 | 4.27 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2020 | Суперлига | Цюрих | 3 - 3 | Тун | 4.31 | 4.40 | 1.63 |
| 01.07.2020 | Суперлига | Тун | 3 - 2 | Цюрих | 2.79 | 3.52 | 2.36 |
| 02.11.2019 | Суперлига | Тун | 0 - 1 | Цюрих | 2.44 | 3.44 | 2.70 |
| 22.09.2019 | Суперлига | Цюрих | 2 - 0 | Тун | 1.99 | 3.55 | 3.49 |
| 15.05.2019 | Суперлига | Цюрих | 3 - 0 | Тун | 1.86 | 3.66 | 3.84 |
| 10.03.2019 | Суперлига | Тун | 2 - 2 | Цюрих | 2.23 | 3.44 | 3.02 |
| 07.10.2018 | Суперлига | Тун | 2 - 2 | Цюрих | 2.15 | 3.39 | 3.15 |
| 22.07.2018 | Суперлига | Цюрих | 2 - 1 | Тун | 1.77 | 3.67 | 4.12 |
| 09.05.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 1 | Цюрих | 2.30 | 3.43 | 2.80 |
| 04.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 2 - 4 | Тун | 1.62 | 3.88 | 4.79 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тун имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.82 | 5.22 | 1.31 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 1.13 | 1.09 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.10 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.86 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.92 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.17 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.07.2024 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра