Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Тур
Клермонт Фут
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.25 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тур, а гостите от Клермон-Феран. Разстоянието между двата града е 256.0 км. Мачът ще се играе на стадион Стад де ла Вале дю Шер, който има капацитет от 15 827 места. Снимки от Google карта стадион Стад де ла Вале дю Шер. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Лига 2 | Оксер | 1 - 1 | Тур | 2.44 | 2.93 | 2.98 |
| 14.04.2017 | Лига 2 | Тур | 3 - 1 | Сошо | 1.99 | 3.07 | 3.89 |
| 07.04.2017 | Лига 2 | Брест | 1 - 1 | Тур | 1.95 | 3.14 | 3.90 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Тур | 3 - 1 | Ред Стар Париж | 1.65 | 3.36 | 5.43 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Валансиен | 0 - 4 | Тур | 2.56 | 2.88 | 2.85 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Тур | 3 - 1 | Орлеан | 2.23 | 2.92 | 3.36 |
| 03.03.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 2 | Тур | 1.93 | 3.00 | 4.20 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Тур | 0 - 0 | Троа | 2.49 | 2.89 | 2.92 |
| 21.02.2017 | Лига 2 | Страсбург | 4 - 2 | Тур | 1.82 | 3.12 | 4.54 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 3 - 2 | Тур | 2.26 | 2.91 | 3.31 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Клермонт Фут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Троа | 2.72 | 3.07 | 2.55 |
| 14.04.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 4 - 4 | Клермонт Фут | 1.98 | 3.06 | 3.96 |
| 07.04.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 2 - 3 | Ним | 2.50 | 3.03 | 2.81 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Амиен | 0 - 1 | Клермонт Фут | 1.93 | 3.17 | 3.95 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 1 | Шамоа Ниор | 2.09 | 3.05 | 3.54 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 0 - 1 | Клермонт Фут | 1.75 | 3.29 | 4.71 |
| 03.03.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Лавал | 2.19 | 2.87 | 3.52 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Страсбург | 0 - 2 | Клермонт Фут | 1.79 | 3.24 | 4.51 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 1 | Реймс | 2.68 | 2.87 | 2.74 |
| 13.02.2017 | Лига 2 | Ланс | 3 - 1 | Клермонт Фут | 1.80 | 3.20 | 4.50 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 0 | Тур | 1.96 | 3.11 | 3.93 |
| 22.04.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 1 | Тур | 1.69 | 3.50 | 4.71 |
| 01.12.2015 | Лига 2 | Тур | 1 - 1 | Клермонт Фут | 2.33 | 2.99 | 3.11 |
| 01.05.2015 | Лига 2 | Тур | 0 - 1 | Клермонт Фут | 2.00 | 3.18 | 3.74 |
| 12.12.2014 | Лига 2 | Клермонт Фут | 2 - 2 | Тур | 2.02 | 3.05 | 3.84 |
| 16.05.2014 | Лига 2 | Тур | 3 - 0 | Клермонт Фут | 1.70 | 3.64 | 4.52 |
| 27.08.2013 | Купа на Лигата | Клермонт Фут | 0 - 1 | Тур | 2.23 | 3.04 | 3.24 |
| 02.08.2013 | Лига 2 | Клермонт Фут | 2 - 1 | Тур | 2.12 | 3.09 | 3.42 |
| 15.02.2013 | Лига 2 | Тур | 2 - 1 | Клермонт Фут | 2.15 | 3.09 | 3.35 |
| 14.09.2012 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Тур | 1.85 | 3.21 | 4.20 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тур имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 28.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Страсбург | 34 | +13 | 59 |
| 2 | Брест | 34 | +11 | 59 |
| 3 | Ним | 34 | +15 | 55 |
| 4 | Ланс | 34 | +11 | 55 |
| 5 | Амиен | 34 | +12 | 54 |
| 6 | Троа | 34 | +11 | 54 |
| 7 | Реймс | 34 | +5 | 52 |
| 8 | Газелек Аячо | 34 | +4 | 48 |
| 9 | Льо Авър | 34 | +3 | 47 |
| 10 | Шамоа Ниор | 34 | -7 | 47 |
| 11 | Валансиен | 34 | +2 | 43 |
| 12 | Клермонт Фут | 34 | +1 | 42 |
| 13 | Сошо | 34 | -4 | 42 |
| 14 | Аячо | 34 | -10 | 42 |
| 15 | Бурж-Перона | 34 | -7 | 41 |
| 16 | Тур | 34 | -5 | 37 |
| 17 | Оксер | 34 | -13 | 36 |
| 18 | Ред Стар Париж | 34 | -15 | 34 |
| 19 | Орлеан | 34 | -16 | 31 |
| 20 | Лавал | 34 | -11 | 30 |
Хронология в първенството
| Тур | |
| Клермонт Фут | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тур | Тур | Клермонт Фут | Клермонт Фут | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Страсбург | 1 - 3 | 4 - 2 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 2 | Брест | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 3 | Ним | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Ланс | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Амиен | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Троа | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Реймс | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Газелек Аячо | 0 - 3 | 2 - 2 | 0 - 3 | 3 - 1 | 4 - 4 | 4 - 4 | |
| 9 | Льо Авър | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 10 | Шамоа Ниор | 0 - 0 | 1 - 4 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Валансиен | 4 - 1 | 0 - 4 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 12 | Клермонт Фут | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 13 | Сошо | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 14 | Аячо | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 15 | Бурж-Перона | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 16 | Тур | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 17 | Оксер | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 18 | Ред Стар Париж | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 19 | Орлеан | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | |||
| 20 | Лавал | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Тур | Клермонт Фут | |
| Позиция | 16 | 12 |
| Точки | 37 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 5 |
| Точки | 20 | 23 |
Форма в шампионата
| Тур | Клермонт Фут | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
13 13 |
10
12 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 7 |
6
5 6 |
Голове в шампионата
| Тур | Клермонт Фут | |
|
Вкарани
Получени |
47
52 |
41
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
25 |
24
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.25 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
