Азербайджан - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 23 август, 2026
17:30
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.52 |
3.67 |
5.63 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.24 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.17 |
4.16 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.03 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.69 |
2.04 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.24 |
3.71 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.07 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Товуз, а гостите от Шамахи.
Разстоянието между двата града е 256.7 км.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Туран Товуз - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.08.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 0 |
Габала |
1.89 |
3.19 |
3.79 |
| 22.05.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 2 |
Сабах Баку |
3.27 |
3.46 |
1.93 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
3 - 2 |
Туран Товуз |
3.73 |
3.01 |
1.95 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 0 |
Карван Евлах |
1.22 |
5.16 |
9.97 |
| 04.05.2026 |
Висша Лига |
Карабах Агдам |
2 - 1 |
Туран Товуз |
1.46 |
3.83 |
5.95 |
| 27.04.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 1 |
Зира Баку |
2.21 |
2.95 |
3.17 |
| 21.04.2026 |
Купа на Азербайджан |
Зира Баку |
0 - 0 |
Туран Товуз |
2.12 |
2.88 |
3.38 |
| 17.04.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
0 - 3 |
Туран Товуз |
3.25 |
3.16 |
2.02 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
2 - 1 |
Сумгаит |
1.68 |
3.37 |
4.54 |
| 07.04.2026 |
Висша Лига |
Имишли |
1 - 1 |
Туран Товуз |
4.68 |
3.22 |
1.70 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Шамахи - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.08.2026 |
Висша Лига |
Карабах Агдам |
3 - 1 |
Шамахи |
1.46 |
4.18 |
5.45 |
| 21.05.2026 |
Висша Лига |
Габала |
3 - 1 |
Шамахи |
2.14 |
2.95 |
3.27 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
3 - 2 |
Туран Товуз |
3.73 |
3.01 |
1.95 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
3 - 0 |
Шамахи |
1.48 |
3.86 |
5.75 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 3 |
Сабах Баку |
5.53 |
3.73 |
1.51 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
2 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.97 |
3.03 |
3.59 |
| 18.04.2026 |
Висша Лига |
Карван Евлах |
1 - 0 |
Шамахи |
3.86 |
3.16 |
1.87 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 0 |
Карабах Агдам |
7.80 |
4.38 |
1.33 |
| 07.04.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 1 |
Шамахи |
1.76 |
3.04 |
4.60 |
| 18.03.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 1 |
Араз-Нахичеван |
2.34 |
3.02 |
2.78 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
3 - 2 |
Туран Товуз |
3.73 |
3.01 |
1.95 |
| 16.02.2026 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 0 |
Туран Товуз |
3.23 |
3.00 |
2.12 |
| 02.11.2025 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
2 - 1 |
Шамахи |
1.55 |
3.48 |
5.65 |
| 25.04.2025 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 1 |
Шамахи |
1.58 |
3.58 |
5.01 |
| 23.02.2025 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 1 |
Туран Товуз |
3.24 |
3.02 |
2.07 |
| 09.12.2024 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
3 - 2 |
Шамахи |
1.37 |
4.01 |
7.38 |
| 29.09.2024 |
Висша Лига |
Шамахи |
2 - 2 |
Туран Товуз |
2.74 |
3.02 |
2.35 |
| 09.04.2023 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 1 |
Шамахи |
1.79 |
3.10 |
4.10 |
| 06.02.2023 |
Висша Лига |
Шамахи |
0 - 1 |
Туран Товуз |
2.44 |
2.93 |
2.69 |
| 22.11.2022 |
Купа на Азербайджан |
Шамахи |
0 - 1 |
Туран Товуз |
2.30 |
2.78 |
3.01 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Туран Товуз имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 23.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Зира Баку |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 2 |
Карабах Агдам |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 2 |
Нефтчи Баку |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 4 |
Сабах Баку |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 5 |
Туран Товуз |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 6 |
Шафа Баку |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 7 |
Араз-Нахичеван |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 8 |
Имишли |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 9 |
Сумгаит |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 9 |
Шамахи |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 11 |
Габала |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 11 |
Капаз Ганджа |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Туран Товуз |
|
| Шамахи |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Туран Товуз |
Туран Товуз |
|
Шамахи |
Шамахи |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Зира Баку |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Карабах Агдам |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Нефтчи Баку |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Сабах Баку |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Туран Товуз |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Шафа Баку |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Араз-Нахичеван |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Имишли |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Сумгаит |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Шамахи |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Габала |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 11 |
Капаз Ганджа |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Туран Товуз |
Шамахи |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.52 |
3.67 |
5.63 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.24 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.17 |
4.16 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.03 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.69 |
2.04 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.24 |
3.71 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.07 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите