Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
17:30
Тутокуойо
Карарезе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.00 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Миниато, а гостите от Карара. Разстоянието между двата града е 75.1 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тутокуойо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 1 | Тутокуойо | 1.64 | 3.39 | 4.90 |
| 08.02.2017 | Италия | Тутокуойо | 0 - 1 | Падуа | 3.42 | 3.23 | 1.94 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 3 | Арецо | 2.93 | 3.02 | 2.28 |
| 28.01.2017 | Серия С - А | Лукезе | 3 - 1 | Тутокуойо | 1.79 | 3.26 | 4.02 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 0 | Лупа Рома | 2.29 | 3.02 | 2.94 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Витербезе | 2 - 0 | Тутокуойо | 1.94 | 2.98 | 3.87 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 3 - 1 | Прато | 1.60 | 3.35 | 5.33 |
| 18.12.2016 | Серия С - А | Ренате | 1 - 0 | Тутокуойо | 1.82 | 3.18 | 4.05 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 0 | Про Пиаченца | 2.22 | 2.99 | 3.10 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Расинг Рома | 1 - 2 | Тутокуойо | 2.55 | 2.93 | 2.66 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Карарезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Серия С - А | Карарезе | 2 - 1 | Пистоезе | 2.40 | 2.99 | 2.80 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Кремонезе | 3 - 3 | Карарезе | 1.42 | 3.95 | 6.61 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Прато | 3 - 0 | Карарезе | 2.66 | 2.98 | 2.51 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 2 | Ливорно | 3.31 | 3.13 | 2.05 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Арецо | 2 - 1 | Карарезе | 1.56 | 3.61 | 5.31 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 4 | Джиана Ерминио | 2.36 | 2.91 | 2.90 |
| 17.12.2016 | Серия С - А | Лупа Рома | 2 - 1 | Карарезе | 2.59 | 2.95 | 2.57 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 1 | Лукезе | 2.38 | 3.03 | 2.78 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Понтедера | 2 - 2 | Карарезе | 2.07 | 3.06 | 3.32 |
| 03.12.2016 | Серия С - А | Карарезе | 4 - 1 | Олбия | 2.35 | 3.03 | 2.84 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2016 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 1 | Тутокуойо | 2.20 | 3.01 | 3.11 |
| 07.02.2016 | Серия С - В | Тутокуойо | 0 - 1 | Карарезе | 2.23 | 2.99 | 3.02 |
| 26.09.2015 | Серия С - В | Карарезе | 1 - 0 | Тутокуойо | 2.15 | 3.04 | 3.14 |
| 11.01.2015 | Серия С - В | Карарезе | 5 - 1 | Тутокуойо | 2.22 | 3.02 | 3.05 |
| 30.08.2014 | Серия С - В | Тутокуойо | 0 - 0 | Карарезе | 2.59 | 2.98 | 2.54 |
В последните 5 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тутокуойо имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 19.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 25 | +28 | 56 |
| 2 | Ливорно | 25 | +17 | 49 |
| 3 | Арецо | 25 | +14 | 49 |
| 4 | Кремонезе | 25 | +17 | 47 |
| 5 | Комо | 26 | +2 | 39 |
| 6 | Джиана Ерминио | 25 | +7 | 37 |
| 7 | Ренате | 25 | +4 | 37 |
| 8 | Лукезе | 25 | +11 | 36 |
| 9 | Витербезе | 25 | 0 | 35 |
| 10 | Пиаченца | 25 | +1 | 34 |
| 11 | Сиена | 25 | 0 | 32 |
| 12 | Олбия | 25 | -5 | 31 |
| 13 | Про Пиаченца | 25 | -3 | 29 |
| 14 | Пистоезе | 25 | 0 | 28 |
| 15 | Карарезе | 25 | -10 | 26 |
| 16 | Тутокуойо | 25 | -11 | 25 |
| 17 | Понтедера | 25 | -14 | 25 |
| 18 | Лупа Рома | 25 | -14 | 25 |
| 19 | Расинг Рома | 26 | -21 | 20 |
| 20 | Прато | 25 | -23 | 19 |
Хронология в първенството
| Тутокуойо | |
| Карарезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тутокуойо | Тутокуойо | Карарезе | Карарезе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 1 - 4 | 1 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Ливорно | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 3 | Арецо | 0 - 3 | 2 - 1 | 0 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Кремонезе | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 5 | Комо | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 6 | Джиана Ерминио | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Ренате | 1 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 8 | Лукезе | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | |||
| 9 | Витербезе | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 10 | Пиаченца | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Сиена | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 12 | Олбия | 1 - 0 | 4 - 1 | |||||
| 13 | Про Пиаченца | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 14 | Пистоезе | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 15 | Карарезе | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 16 | Тутокуойо | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 17 | Понтедера | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 18 | Лупа Рома | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 19 | Расинг Рома | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 20 | Прато | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 4 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Тутокуойо | Карарезе | |
| Позиция | 16 | 15 |
| Точки | 25 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 18 |
| Точки | 10 | 8 |
Форма в шампионата
| Тутокуойо | Карарезе | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 12 |
7
5 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
4 6 |
2
2 9 |
Голове в шампионата
| Тутокуойо | Карарезе | |
|
Вкарани
Получени |
19
30 |
29
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
13 |
12
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.00 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
