Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
21:30
Тутокуойо
Прато
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 3.40 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.30 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.12.2016 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Миниато, а гостите от Прато. Разстоянието между двата града е 28.9 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Тутокуойо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2016 | Серия С - А | Ренате | 1 - 0 | Тутокуойо | 1.82 | 3.18 | 4.05 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 0 | Про Пиаченца | 2.22 | 2.99 | 3.10 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Расинг Рома | 1 - 2 | Тутокуойо | 2.55 | 2.93 | 2.66 |
| 03.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 1 | Ливорно | 2.62 | 2.94 | 2.63 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 1 - 1 | Комо | 3.01 | 2.95 | 2.29 |
| 23.11.2016 | Италия | Понтедера | 1 - 3 | Тутокуойо | 2.28 | 3.04 | 2.91 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Сиена | 2 - 0 | Тутокуойо | 1.84 | 3.22 | 3.89 |
| 13.11.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 1 | Пистоезе | 2.06 | 3.06 | 3.40 |
| 09.11.2016 | Италия | Арецо | 1 - 1 | Тутокуойо | 1.49 | 3.70 | 5.84 |
| 06.11.2016 | Серия С - А | Олбия | 1 - 0 | Тутокуойо | 1.79 | 3.25 | 4.09 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Прато - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Пиаченца | 3.98 | 3.27 | 1.81 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 0 | Прато | 1.55 | 3.52 | 5.50 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 2 | Арецо | 4.53 | 3.43 | 1.66 |
| 03.12.2016 | Серия С - А | Кремонезе | 5 - 1 | Прато | 1.28 | 4.74 | 8.68 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Алесандрия | 6.47 | 4.01 | 1.42 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Олбия | 1 - 2 | Прато | 1.48 | 3.75 | 6.07 |
| 13.11.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Понтедера | 2.14 | 3.08 | 3.20 |
| 06.11.2016 | Серия С - А | Ливорно | 5 - 1 | Прато | 1.66 | 3.31 | 4.84 |
| 30.10.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 2 | Лупа Рома | 2.09 | 3.01 | 3.33 |
| 23.10.2016 | Серия С - А | Лукезе | 3 - 0 | Прато | 1.89 | 3.21 | 3.75 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2016 | Серия С - А | Прато | 2 - 2 | Тутокуойо | 1.84 | 3.22 | 4.00 |
| 17.04.2016 | Серия С - В | Тутокуойо | 0 - 0 | Прато | 2.20 | 2.99 | 3.09 |
| 05.12.2015 | Серия С - В | Прато | 1 - 0 | Тутокуойо | 2.24 | 3.05 | 2.92 |
| 17.01.2015 | Серия С - В | Тутокуойо | 1 - 1 | Прато | 2.25 | 3.03 | 3.00 |
| 07.09.2014 | Серия С - В | Прато | 1 - 4 | Тутокуойо | 1.84 | 3.21 | 3.83 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Тутокуойо имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 23.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 19 | +27 | 47 |
| 2 | Кремонезе | 19 | +17 | 39 |
| 3 | Ливорно | 19 | +12 | 36 |
| 4 | Арецо | 19 | +7 | 33 |
| 5 | Ренате | 19 | +4 | 29 |
| 6 | Пиаченца | 19 | +1 | 29 |
| 7 | Комо | 19 | +1 | 28 |
| 8 | Лукезе | 19 | +9 | 27 |
| 9 | Джиана Ерминио | 19 | +2 | 27 |
| 10 | Витербезе | 19 | +1 | 27 |
| 11 | Олбия | 19 | 0 | 27 |
| 12 | Сиена | 18 | +2 | 23 |
| 13 | Пистоезе | 19 | +1 | 22 |
| 14 | Карарезе | 19 | -1 | 22 |
| 15 | Понтедера | 19 | -13 | 19 |
| 16 | Про Пиаченца | 18 | -4 | 18 |
| 17 | Тутокуойо | 19 | -7 | 18 |
| 18 | Лупа Рома | 19 | -15 | 16 |
| 19 | Прато | 19 | -23 | 12 |
| 20 | Расинг Рома | 19 | -21 | 11 |
Хронология в първенството
| Тутокуойо | |
| Прато | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Тутокуойо | Тутокуойо | Прато | Прато | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 1 - 4 | 1 - 4 | 0 - 1 | ||||
| 2 | Кремонезе | 0 - 1 | 0 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | |||
| 3 | Ливорно | 0 - 1 | 0 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | |||
| 4 | Арецо | 2 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 5 | Ренате | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 6 | Пиаченца | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 7 | Комо | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 8 | Лукезе | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 9 | Джиана Ерминио | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 10 | Витербезе | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 11 | Олбия | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 12 | Сиена | 2 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 13 | Пистоезе | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 14 | Карарезе | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 15 | Понтедера | 1 - 2 | 0 - 1 | |||||
| 16 | Про Пиаченца | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 17 | Тутокуойо | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 18 | Лупа Рома | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 19 | Прато | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 20 | Расинг Рома | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Тутокуойо | Прато | |
| Позиция | 17 | 19 |
| Точки | 18 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 19 |
| Точки | 6 | 4 |
Форма в шампионата
| Тутокуойо | Прато | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 9 |
3
3 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
3 5 |
1
1 7 |
Голове в шампионата
| Тутокуойо | Прато | |
|
Вкарани
Получени |
14
21 |
13
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
9 |
4
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 3.40 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.30 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.12.2016 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
