Приятелски Срещи - Клубни
20:00
Твенте
(Нидерландия)
Еммен
(Нидерландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.25 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.09.2020 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Енсхеде, а гостите от Еммен. Разстоянието между двата града е 62.8 км. Мачът ще се играе на стадион Де Гролс Весте, който има капацитет от 30 205 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Де Гролс Весте. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Твенте - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2020 | Приятелски срещи | Твенте | 2 - 0 | Го Ахед Игълс | 1.62 | 4.01 | 4.53 |
| 16.08.2020 | Приятелски срещи | Фейенорд | 0 - 0 | Твенте | 1.37 | 4.65 | 6.15 |
| 10.08.2020 | Приятелски срещи | Твенте | 2 - 1 | Фортуна Ситард | 1.70 | 4.03 | 3.67 |
| 07.03.2020 | Ередивизи | Витес | 1 - 0 | Твенте | 1.71 | 3.95 | 4.50 |
| 29.02.2020 | Ередивизи | Твенте | 2 - 3 | Хееренвеен | 2.50 | 3.52 | 2.66 |
| 23.02.2020 | Ередивизи | Утрехт | 2 - 1 | Твенте | 1.42 | 4.51 | 7.15 |
| 15.02.2020 | Ередивизи | Твенте | 2 - 0 | АЗ Алкмаар | 6.73 | 4.89 | 1.41 |
| 11.02.2020 | Ередивизи | Еммен | 2 - 0 | Твенте | 2.09 | 3.56 | 3.32 |
| 01.02.2020 | Ередивизи | Твенте | 2 - 0 | Спарта Ротердам | 2.23 | 3.62 | 3.00 |
| 26.01.2020 | Ередивизи | ПСВ Айндховен | 1 - 1 | Твенте | 1.27 | 5.89 | 9.53 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Еммен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2020 | Приятелски срещи | Еммен | 0 - 1 | Цволе | 2.57 | 3.52 | 2.29 |
| 19.08.2020 | Приятелски срещи | Еммен | 0 - 2 | Хераклес | 2.41 | 3.79 | 2.36 |
| 15.08.2020 | Приятелски срещи | Еммен | 1 - 0 | Телстар | 1.71 | 4.11 | 3.65 |
| 11.08.2020 | Приятелски срещи | Еммен | 1 - 4 | Грьонинген | 2.70 | 3.67 | 2.15 |
| 07.08.2020 | Приятелски срещи | Еммен | 2 - 5 | Камбур | 2.38 | 3.62 | 2.44 |
| 07.03.2020 | Ередивизи | Еммен | 3 - 0 | ВВВ Венло | 1.86 | 3.56 | 4.12 |
| 01.03.2020 | Ередивизи | Спарта Ротердам | 5 - 1 | Еммен | 1.94 | 3.59 | 3.72 |
| 22.02.2020 | Ередивизи | Еммен | 4 - 2 | Вилем II | 2.54 | 3.45 | 2.65 |
| 15.02.2020 | Ередивизи | Фортуна Ситард | 0 - 0 | Еммен | 2.29 | 3.65 | 2.84 |
| 11.02.2020 | Ередивизи | Еммен | 2 - 0 | Твенте | 2.09 | 3.56 | 3.32 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 1 загуба в последните 2 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2020 | Ередивизи | Еммен | 2 - 0 | Твенте | 2.09 | 3.56 | 3.32 |
| 25.10.2019 | Ередивизи | Твенте | 4 - 1 | Еммен | 1.76 | 3.96 | 4.17 |
| 25.07.2018 | Приятелски срещи | Твенте | 1 - 5 | Еммен | 2.89 | 3.85 | 2.15 |
| 19.07.2014 | Приятелски срещи | Еммен | 1 - 2 | Твенте | 6.38 | 4.78 | 1.34 |
| 14.07.2012 | Приятелски срещи | Еммен | 0 - 5 | Твенте | 12.88 | 7.31 | 1.13 |
| 13.07.2010 | Приятелски срещи | Еммен | 1 - 2 | Твенте | 9.00 | 4.50 | 1.25 |
| 24.09.2008 | КНВБ Купа | Еммен | 0 - 5 | Твенте | 6.70 | 4.02 | 1.41 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Твенте имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.25 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.09.2020 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра