Чили - Примера Дивисион (2016 - Апертура)
01:00
Уачипато Талкауано
Депортес Темуко
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.30 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.11.2016 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талкауано, а гостите от Темуко. Разстоянието между двата града е 228.1 км. Мачът ще се играе на стадион КАП, който има капацитет от 10 500 места. Размерите на терена са 110 x 70 m. Снимки от Google карта стадион КАП. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уачипато Талкауано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.11.2016 | Примера Дивисион | Унив. де Консепсион | 2 - 2 | Уачипато Талкауано | 2.27 | 3.31 | 2.83 |
| 07.11.2016 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 2 - 2 | Евертън Виня дел Мар | 2.04 | 3.30 | 3.25 |
| 30.10.2016 | Примера Дивисион | Антофагаста | 3 - 0 | Уачипато Талкауано | 1.91 | 3.35 | 3.64 |
| 15.10.2016 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 1 - 2 | Депортес Икике | 2.26 | 3.33 | 2.83 |
| 02.10.2016 | Примера Дивисион | Унив. Католика | 2 - 1 | Уачипато Талкауано | 1.50 | 3.97 | 5.69 |
| 28.09.2016 | Копа Чили | Коло-Коло Сантяго | 3 - 1 | Уачипато Талкауано | 1.52 | 4.10 | 5.03 |
| 24.09.2016 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 4 - 1 | Кобресал Ел Салвадор | 1.66 | 3.53 | 4.68 |
| 11.09.2016 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 2 - 0 | Уачипато Талкауано | 1.73 | 3.59 | 4.15 |
| 29.08.2016 | Примера Дивисион | Сан Луис Килота | 1 - 1 | Уачипато Талкауано | 1.85 | 3.46 | 3.75 |
| 21.08.2016 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 2 - 2 | Коло-Коло Сантяго | 3.72 | 3.59 | 1.81 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Депортес Темуко - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.11.2016 | Примера Дивисион | Депортес Темуко | 2 - 3 | Сантяго Уондърърс | 1.91 | 3.31 | 3.68 |
| 06.11.2016 | Примера Дивисион | Палестино Сантяго | 2 - 0 | Депортес Темуко | 1.82 | 3.44 | 3.88 |
| 31.10.2016 | Примера Дивисион | Депортес Темуко | 1 - 0 | Унив. де Консепсион | 2.03 | 3.37 | 3.25 |
| 16.10.2016 | Примера Дивисион | Аудакс Италяно Сантяго | 1 - 1 | Депортес Темуко | 1.97 | 3.26 | 3.48 |
| 02.10.2016 | Примера Дивисион | Депортес Темуко | 1 - 2 | Унион Еспаньола | 2.32 | 3.31 | 2.74 |
| 28.09.2016 | Копа Чили | Депортес Темуко | 1 - 2 | Унив. Католика | 3.05 | 3.31 | 2.13 |
| 25.09.2016 | Примера Дивисион | Евертън Виня дел Мар | 1 - 2 | Депортес Темуко | 2.23 | 3.25 | 2.95 |
| 22.09.2016 | Копа Чили | Унив. Католика | 2 - 1 | Депортес Темуко | 1.45 | 4.04 | 6.28 |
| 10.09.2016 | Примера Дивисион | Депортес Темуко | 2 - 0 | Сан Луис Килота | 2.07 | 3.32 | 3.21 |
| 27.08.2016 | Примера Дивисион | Депортес Темуко | 1 - 2 | Кобресал Ел Салвадор | 1.76 | 3.51 | 4.09 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Примера Дивисион класиране към 26.11.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Депортес Икике | 12 | +9 | 24 |
| 2 | Универсидад Католика | 12 | +11 | 22 |
| 3 | Унион Еспаньола | 12 | +7 | 21 |
| 4 | О'Хигинс Ранкагуа | 12 | +5 | 20 |
| 5 | Сантяго Уондърърс | 12 | 0 | 18 |
| 6 | Коло-Коло Сантяго | 12 | +4 | 17 |
| 7 | Депортес Темуко | 12 | 0 | 16 |
| 8 | Универсидад де Чили | 12 | -2 | 16 |
| 9 | Палестино Сантяго | 12 | +3 | 15 |
| 10 | Сан Луис Килота | 12 | -2 | 15 |
| 11 | Антофагаста | 12 | -7 | 15 |
| 12 | Аудакс Италяно Сантяго | 12 | -9 | 14 |
| 13 | Кобресал Ел Салвадор | 12 | -6 | 13 |
| 14 | Евертън Виня дел Мар | 12 | -2 | 12 |
| 15 | Уачипато Талкауано | 12 | -3 | 11 |
| 16 | Универсидад де Консепсион | 12 | -8 | 11 |
Хронология в първенството
| Уачипато Талкауано | |
| Депортес Темуко | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Уачипато Талкауано | Уачипато Талкауано | Депортес Темуко | Депортес Темуко | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Депортес Икике | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 3 | ||||
| 2 | Универсидад Католика | 2 - 1 | ||||||
| 3 | Унион Еспаньола | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 4 | О'Хигинс Ранкагуа | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Сантяго Уондърърс | 2 - 3 | ||||||
| 6 | Коло-Коло Сантяго | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 7 | Депортес Темуко | - | - | - | ||||
| 8 | Универсидад де Чили | |||||||
| 9 | Палестино Сантяго | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 10 | Сан Луис Килота | 1 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 11 | Антофагаста | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 12 | Аудакс Италяно Сантяго | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Кобресал Ел Салвадор | 4 - 1 | 4 - 1 | 1 - 2 | ||||
| 14 | Евертън Виня дел Мар | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 15 | Уачипато Талкауано | - | - | - | ||||
| 16 | Универсидад де Консепсион | 2 - 2 | 1 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Уачипато Талкауано | Депортес Темуко | |
| Позиция | 15 | 7 |
| Точки | 11 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 4 |
| Точки | 9 | 10 |
Форма в шампионата
| Уачипато Талкауано | Депортес Темуко | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
5 5 |
5
1 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 1 |
3
1 2 |
Голове в шампионата
| Уачипато Талкауано | Депортес Темуко | |
|
Вкарани
Получени |
19
22 |
15
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
10 |
7
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.30 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.11.2016 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
