Чили - Копа Чили (2025)
23:00
Уачипато Талкауано
О'Хигинс Ранкагуа
с общ резултат 2 - 1
О'Хигинс Ранкагуа0 - 0Уачипато Талкауано
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.10 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.93 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.03.2025 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талкауано, а гостите от Ранкагуа. Разстоянието между двата града е 356.1 км. Мачът ще се играе на стадион КАП, който има капацитет от 10 500 места. Размерите на терена са 110 x 70 m. Снимки от Google карта стадион КАП. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Уачипато Талкауано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2025 | Примера Дивисион | Деп. Лимаче | 2 - 3 | Уачипато Талкауано | 2.24 | 3.29 | 2.94 |
| 08.03.2025 | Примера Дивисион | Унион Ла Калера | 1 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.26 | 2.94 | 3.23 |
| 02.03.2025 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 2 - 1 | Коло-Коло Сантяго | 4.42 | 3.38 | 1.77 |
| 23.02.2025 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 4 - 0 | Евертън Виня дел Мар | 2.60 | 3.23 | 2.51 |
| 15.02.2025 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.41 | 3.19 | 2.76 |
| 09.02.2025 | Копа Чили | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.44 | 3.15 | 2.68 |
| 02.02.2025 | Копа Чили | Уачипато Талкауано | 2 - 0 | Рейнджърс Талка | 1.65 | 3.69 | 4.41 |
| 26.01.2025 | Копа Чили | Уачипато Талкауано | 5 - 0 | Депортес Темуко | 1.77 | 3.44 | 4.01 |
| 13.11.2024 | Суперкупа | Уачипато Талкауано | 0 - 2 | Коло-Коло Сантяго | 4.84 | 3.82 | 1.62 |
| 10.11.2024 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 1 - 0 | Нубленсе Чилан | 2.47 | 3.42 | 2.54 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 загуба в последните 6 домакинства.
О'Хигинс Ранкагуа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2025 | Примера Дивисион | Кобресал Ел Салвадор | 0 - 0 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.25 | 3.34 | 2.89 |
| 09.03.2025 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 1 - 1 | Депортес Ла Серена | 1.66 | 3.59 | 4.78 |
| 03.03.2025 | Примера Дивисион | Унион Ла Калера | 2 - 2 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.22 | 3.16 | 3.11 |
| 25.02.2025 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 0 - 1 | О'Хигинс Ранкагуа | 1.37 | 4.55 | 7.38 |
| 15.02.2025 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.41 | 3.19 | 2.76 |
| 09.02.2025 | Копа Чили | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.44 | 3.15 | 2.68 |
| 01.02.2025 | Копа Чили | Депортес Темуко | 1 - 1 | О'Хигинс Ранкагуа | 4.17 | 3.68 | 1.68 |
| 26.01.2025 | Копа Чили | О'Хигинс Ранкагуа | 3 - 1 | Рейнджърс Талка | 2.01 | 3.31 | 3.23 |
| 10.11.2024 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 3 | Кобрелоа Калама | 1.97 | 3.42 | 3.46 |
| 02.11.2024 | Примера Дивисион | Кобресал Ел Салвадор | 3 - 1 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.09 | 3.33 | 3.21 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2025 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.41 | 3.19 | 2.76 |
| 09.02.2025 | Копа Чили | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.44 | 3.15 | 2.68 |
| 08.09.2024 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 1 - 0 | О'Хигинс Ранкагуа | 1.98 | 3.38 | 3.49 |
| 14.04.2024 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.26 | 3.22 | 3.05 |
| 23.07.2023 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 2 - 0 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.02 | 3.33 | 3.47 |
| 07.02.2023 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 1 | Уачипато Талкауано | 1.94 | 3.27 | 3.87 |
| 18.07.2022 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 1 - 2 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.08 | 3.16 | 3.46 |
| 18.02.2022 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 1 - 1 | Уачипато Талкауано | 2.18 | 3.11 | 3.30 |
| 29.09.2021 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 2 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.79 | 3.35 | 2.36 |
| 02.05.2021 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 0 - 1 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.15 | 3.26 | 3.15 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Уачипато Талкауано имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Палестино Сантяго | 5 | +6 | 12 |
| 2 | Кокимбо Унидо | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Уачипато Талкауано | 5 | +5 | 10 |
| 4 | Аудакс Италяно Сантяго | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Кобресал Ел Салвадор | 5 | +2 | 8 |
| 6 | Универсидад де Чили | 4 | +5 | 7 |
| 7 | Унион Ла Калера | 5 | +3 | 7 |
| 8 | Универсидад Католика | 4 | +2 | 7 |
| 9 | О'Хигинс Ранкагуа | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Депортес Ла Серена | 5 | -2 | 7 |
| 11 | Коло-Коло Сантяго | 4 | +2 | 6 |
| 12 | Нубленсе Чилан | 5 | -6 | 5 |
| 13 | Унион Еспаньола | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Депортес Лимаче | 5 | -4 | 2 |
| 15 | Евертън Виня дел Мар | 5 | -7 | 2 |
| 16 | Депортес Икике | 5 | -12 | 0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.10 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.93 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.03.2025 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра