Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2026 - 2027)
петък, 18 септември, 2026
22:00
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.00 |
3.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.30 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Логроньо, а гостите от Понтеведра.
Разстоянието между двата града е 508.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Естадио Лас Гаунас,
който има капацитет от
16 000 места.
Размерите на терена са 104 x 66 m.
Снимки от Google карта
стадион Естадио Лас Гаунас.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
УД Логронес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
УД Оуренсе |
0 - 3 |
УД Логронес |
3.02 |
3.12 |
2.20 |
| 06.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
1 - 2 |
УД Логронес |
1.89 |
3.16 |
3.86 |
| 31.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
УД Логронес |
2 - 1 |
Естремадура |
2.21 |
3.09 |
2.96 |
| 21.08.2026 |
Приятелски срещи |
УД Логронес |
4 - 0 |
Мирандес |
- |
- |
- |
| 14.08.2026 |
Приятелски срещи |
УД Логронес |
1 - 2 |
Сарагоса |
3.36 |
3.32 |
1.94 |
| 04.08.2026 |
Приятелски срещи |
Уеска |
0 - 1 |
УД Логронес |
1.83 |
3.57 |
3.54 |
| 30.10.2025 |
Купа на Краля |
УД Логронес |
1 - 3 |
Понферадина |
2.95 |
3.14 |
2.31 |
| 23.08.2025 |
Приятелски срещи |
УД Логронес |
1 - 3 |
Осасуна Б |
- |
- |
- |
| 10.08.2025 |
Приятелски срещи |
Харо Депортиво |
0 - 4 |
УД Логронес |
10.31 |
5.06 |
1.24 |
| 04.01.2025 |
Купа на Краля |
УД Логронес |
0 - 0 |
Атлетик Билбао |
9.78 |
4.67 |
1.33 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Понтеведра - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понтеведра |
1 - 3 |
Билбао Атлетик |
2.01 |
3.00 |
3.65 |
| 05.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понтеведра |
4 - 1 |
Аренас Клуб де Гечо |
1.82 |
3.20 |
4.11 |
| 28.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
0 - 1 |
Понтеведра |
2.59 |
3.00 |
2.54 |
| 19.08.2026 |
Приятелски срещи |
Корухо |
3 - 1 |
Понтеведра |
3.31 |
3.39 |
1.94 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Понтеведра |
2 - 1 |
Оуренсе |
1.64 |
3.48 |
4.60 |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понтеведра |
2 - 2 |
Реал Авилес |
1.71 |
3.43 |
4.19 |
| 17.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Тенерифе |
3 - 0 |
Понтеведра |
2.07 |
3.14 |
3.22 |
| 09.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понтеведра |
4 - 0 |
Билбао Атлетик |
1.93 |
3.12 |
3.59 |
| 02.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Расинг Ферол |
0 - 0 |
Понтеведра |
2.44 |
2.98 |
2.75 |
| 25.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понтеведра |
1 - 1 |
Селта Фортуна |
2.03 |
3.12 |
3.41 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.03.2016 |
Примера РФЕФ 1 |
УД Логронес |
3 - 0 |
Понтеведра |
1.84 |
3.13 |
4.06 |
| 31.10.2015 |
Примера РФЕФ 1 |
Понтеведра |
0 - 1 |
УД Логронес |
2.48 |
3.03 |
2.63 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на УД Логронес имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 18.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
УД Логронес |
3 |
3 |
0 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
9 |
| 2 |
Билбао Атлетик |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 3 |
Луго |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
7 |
| 4 |
Касереньо |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
7 |
| 5 |
Реал Унион |
3 |
2 |
0 |
1 |
10 |
6 |
+4 |
6 |
| 6 |
Мирандес |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 6 |
Понтеведра |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 8 |
Расинг Ферол |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 8 |
Самора |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 10 |
Депортиво Фабрил |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 11 |
Понферадина |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
0 |
4 |
| 12 |
Културал Леонеса |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
4 |
| 13 |
Баракалдо |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 14 |
Реал Авилес |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 15 |
Кория |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 16 |
Мерида АД |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 17 |
Естремадура |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 18 |
Аренас Клуб де Гечо |
3 |
0 |
1 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
1 |
| 19 |
Унионистас де Саламанка |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
10 |
-6 |
0 |
| 20 |
УД Оуренсе |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
6 |
-6 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| УД Логронес |
|
| Понтеведра |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
УД Логронес |
УД Логронес |
|
Понтеведра |
Понтеведра |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
УД Логронес |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Билбао Атлетик |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 3 |
Луго |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Касереньо |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Реал Унион |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Мирандес |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Понтеведра |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Расинг Ферол |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Самора |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Депортиво Фабрил |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Понферадина |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Културал Леонеса |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Баракалдо |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Реал Авилес |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Кория |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Мерида АД |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Естремадура |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 18 |
Аренас Клуб де Гечо |
|
|
|
|
4 - 1 |
|
|
| 19 |
Унионистас де Саламанка |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
УД Оуренсе |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
УД Логронес |
Понтеведра |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
7 |
6 |
| Получени Голове |
2 |
4 |
| Средно Вкарани |
2.33 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.67 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
100% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
1 |
| Получени Голове |
1 |
0 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.00 |
3.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.30 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите