Андора - Купа на Андора
12:00
УЕ Енгордани
Енкамп
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 4.85 | 8.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.15 | 3.44 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.74 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.93 | 1.78 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.38 | 2.95 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 1.71 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.01.2020 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ескалдес-Енгордан, а гостите от Енкамп. Разстоянието между двата града е 4.3 км. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Отговорна Игра
УЕ Енгордани - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2019 | Първа Дивизия | Ордино | 1 - 2 | УЕ Енгордани | 6.44 | 4.89 | 1.34 |
| 08.12.2019 | Първа Дивизия | УЕ Енгордани | 3 - 1 | Карой | - | - | - |
| 01.12.2019 | Първа Дивизия | УЕ Санта Колома | 0 - 1 | УЕ Енгордани | - | - | - |
| 24.11.2019 | Първа Дивизия | УЕ Енгордани | 3 - 1 | Атлетик Ескалдес | - | - | - |
| 10.11.2019 | Първа Дивизия | Сант Жулия | 0 - 3 | УЕ Енгордани | - | - | - |
| 03.11.2019 | Първа Дивизия | УЕ Енгордани | 1 - 1 | Интер Ескалдес | - | - | - |
| 27.10.2019 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 0 - 1 | УЕ Енгордани | - | - | - |
| 20.10.2019 | Първа Дивизия | УЕ Енгордани | 3 - 1 | Ордино | - | - | - |
| 06.10.2019 | Първа Дивизия | Карой | 0 - 3 | УЕ Енгордани | - | - | - |
| 29.09.2019 | Първа Дивизия | УЕ Енгордани | 1 - 1 | УЕ Санта Колома | - | - | - |
Общо 8 победи и 2 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Енкамп - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2019 | Група за Изпадане | Енкамп | 1 - 0 | Луситанос | - | - | - |
| 11.05.2019 | Група за Изпадане | Енкамп | 4 - 1 | Ордино | - | - | - |
| 05.05.2019 | Група за Изпадане | Енкамп | 0 - 2 | УЕ Санта Колома | - | - | - |
| 01.05.2019 | Група за Изпадане | Луситанос | 1 - 1 | Енкамп | 1.46 | 4.63 | 4.63 |
| 28.04.2019 | Група за Изпадане | Ордино | 1 - 0 | Енкамп | - | - | - |
| 14.04.2019 | Група за Изпадане | УЕ Санта Колома | 1 - 2 | Енкамп | 1.40 | 4.23 | 5.87 |
| 07.04.2019 | Първа Дивизия | Сант Жулия | 4 - 2 | Енкамп | 1.10 | 7.85 | 11.58 |
| 31.03.2019 | Първа Дивизия | Енкамп | 1 - 1 | Интер Ескалдес | - | - | - |
| 17.03.2019 | Първа Дивизия | Ордино | 4 - 0 | Енкамп | - | - | - |
| 10.03.2019 | Първа Дивизия | Енкамп | 2 - 2 | УЕ Енгордани | - | - | - |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2019 | Първа Дивизия | Енкамп | 2 - 2 | УЕ Енгордани | - | - | - |
| 09.12.2018 | Първа Дивизия | УЕ Енгордани | 3 - 0 | Енкамп | - | - | - |
| 25.10.2018 | Първа Дивизия | Енкамп | 0 - 1 | УЕ Енгордани | 5.00 | 4.00 | 1.50 |
| 11.02.2018 | Първа Дивизия | УЕ Енгордани | 11 - 1 | Енкамп | - | - | - |
| 19.11.2017 | Първа Дивизия | Енкамп | 0 - 2 | УЕ Енгордани | - | - | - |
| 24.09.2017 | Първа Дивизия | УЕ Енгордани | 2 - 0 | Енкамп | - | - | - |
| 07.05.2017 | Група за Изпадане | УЕ Енгордани | 2 - 1 | Енкамп | - | - | - |
| 09.04.2017 | Група за Изпадане | Енкамп | 2 - 0 | УЕ Енгордани | - | - | - |
| 18.02.2017 | Първа Дивизия | Енкамп | 0 - 3 | УЕ Енгордани | - | - | - |
| 27.11.2016 | Първа Дивизия | УЕ Енгордани | 3 - 1 | Енкамп | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на УЕ Енгордани имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 4.85 | 8.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.15 | 3.44 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.74 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.93 | 1.78 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.38 | 2.95 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 1.71 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.01.2020 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра