Ирландия - Първа Дивизия (2017)
22:00
Уексфорд
Лонгфорд Таун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 3.50 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.29 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Уексфорд, а гостите от Лонгфорд. Мачът ще се играе в Кросабег, разстоянието от Кросабег до Уексфорд е 6.4 км., а от Кросабег до Лонгфорд е 172.4 км. Мачът ще се играе на стадион Ферикериг Парк, който има капацитет от 2 500 места, от които седящи 609. Снимки от Google карта стадион Ферикериг Парк. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уексфорд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2017 | Купа на Лигата | Уексфорд | 0 - 5 | Уотърфорд | 6.08 | 3.97 | 1.47 |
| 31.03.2017 | Първа Дивизия | Шелбърн | 2 - 0 | Уексфорд | 1.68 | 3.51 | 4.57 |
| 25.03.2017 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 2 - 0 | Уексфорд | 1.29 | 4.85 | 8.55 |
| 17.03.2017 | Първа Дивизия | Уексфорд | 1 - 1 | УК Дъблин | 3.61 | 3.35 | 1.90 |
| 10.03.2017 | Първа Дивизия | Кабинтили | 2 - 0 | Уексфорд | 2.81 | 3.12 | 2.36 |
| 03.03.2017 | Първа Дивизия | Уексфорд | 1 - 2 | Атлон Таун | 1.62 | 3.56 | 4.93 |
| 25.02.2017 | Първа Дивизия | Коб Рамблърс | 1 - 1 | Уексфорд | 2.07 | 3.14 | 3.36 |
| 04.11.2016 | Плейофи | Дрогеда Юнайтед | 3 - 0 | Уексфорд | 1.88 | 3.45 | 3.56 |
| 31.10.2016 | Плейофи | Уексфорд | 2 - 0 | Дрогеда Юнайтед | 2.58 | 3.20 | 2.53 |
| 28.10.2016 | Висша Дивизия | Слиго Роувърс | 5 - 0 | Уексфорд | 1.13 | 7.14 | 15.45 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Лонгфорд Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2017 | Купа на Лигата | Атлон Таун | 3 - 4 | Лонгфорд Таун | 3.43 | 3.37 | 1.97 |
| 01.04.2017 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 0 - 0 | Уотърфорд | 3.82 | 3.40 | 1.85 |
| 25.03.2017 | Първа Дивизия | УК Дъблин | 2 - 0 | Лонгфорд Таун | 2.29 | 3.19 | 2.86 |
| 18.03.2017 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 0 - 2 | Кабинтили | 1.33 | 4.46 | 8.14 |
| 10.03.2017 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 0 - 3 | Лонгфорд Таун | 3.82 | 3.27 | 1.88 |
| 04.03.2017 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 1 - 3 | Коб Рамблърс | 1.56 | 3.47 | 5.79 |
| 24.02.2017 | Първа Дивизия | Шелбърн | 0 - 0 | Лонгфорд Таун | 2.45 | 2.88 | 2.91 |
| 28.10.2016 | Висша Дивизия | Лонгфорд Таун | 2 - 4 | Шамрок Роувърс | 4.71 | 3.82 | 1.62 |
| 21.10.2016 | Висша Дивизия | Голуей Юнайтед | 0 - 0 | Лонгфорд Таун | 1.66 | 3.70 | 4.53 |
| 17.10.2016 | Висша Дивизия | Лонгфорд Таун | 0 - 3 | Дъндолк | 17.70 | 7.12 | 1.12 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2016 | Висша Дивизия | Уексфорд | 2 - 0 | Лонгфорд Таун | 2.29 | 3.27 | 2.86 |
| 10.05.2016 | Висша Дивизия | Лонгфорд Таун | 2 - 4 | Уексфорд | 2.26 | 3.16 | 3.01 |
| 04.03.2016 | Висша Дивизия | Уексфорд | 0 - 2 | Лонгфорд Таун | 2.46 | 3.11 | 2.74 |
| 06.09.2014 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 2 - 2 | Уексфорд | 1.42 | 4.14 | 6.19 |
| 22.07.2014 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 3 - 2 | Уексфорд | 1.16 | 5.50 | 12.00 |
| 11.07.2014 | Първа Дивизия | Уексфорд | 0 - 2 | Лонгфорд Таун | 5.42 | 3.72 | 1.53 |
| 21.03.2014 | Първа Дивизия | Уексфорд | 0 - 1 | Лонгфорд Таун | 5.14 | 3.60 | 1.57 |
| 05.10.2013 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 2 - 1 | Уексфорд | 1.37 | 4.31 | 6.99 |
| 02.08.2013 | Първа Дивизия | Уексфорд | 0 - 0 | Лонгфорд Таун | 4.13 | 3.55 | 1.73 |
| 08.06.2013 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 3 - 1 | Уексфорд | 1.64 | 3.59 | 4.51 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Уексфорд имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 07.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Уотърфорд | 6 | +6 | 11 |
| 2 | Коб Рамблърс | 6 | +4 | 11 |
| 3 | УК Дъблин | 6 | +4 | 10 |
| 4 | Кабинтили | 6 | +3 | 10 |
| 5 | Шелбърн | 6 | +1 | 9 |
| 6 | Атлон Таун | 6 | -8 | 7 |
| 7 | Лонгфорд Таун | 6 | -3 | 5 |
| 8 | Уексфорд | 6 | -7 | 2 |
Хронология в първенството
| Уексфорд | |
| Лонгфорд Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Уексфорд | Уексфорд | Лонгфорд Таун | Лонгфорд Таун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Уотърфорд | 2 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 2 | Коб Рамблърс | 1 - 1 | 1 - 3 | |||||
| 3 | УК Дъблин | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 4 | Кабинтили | 2 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 5 | Шелбърн | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 6 | Атлон Таун | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 7 | Лонгфорд Таун | - | - | - | ||||
| 8 | Уексфорд | - | - | - | ||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Уексфорд | Лонгфорд Таун | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 2 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 2 |
| Точки | 1 | 4 |
Форма в шампионата
| Уексфорд | Лонгфорд Таун | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
2 4 |
1
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| Уексфорд | Лонгфорд Таун | |
|
Вкарани
Получени |
3
10 |
4
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
3 |
3
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 3.50 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.29 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
