Ирландия - Първа Дивизия (2017)
22:00
Уексфорд
Уотърфорд
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.50 | 4.33 | 1.36 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.20 | 1.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.00 | 1.11 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Уексфорд, а гостите от Уотърфорд. Мачът ще се играе в Кросабег, разстоянието от Кросабег до Уексфорд е 6.4 км., а от Кросабег до Уотърфорд е 43.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ферикериг Парк, който има капацитет от 2 500 места, от които седящи 609. Снимки от Google карта стадион Ферикериг Парк. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уексфорд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2017 | Първа Дивизия | УК Дъблин | 2 - 0 | Уексфорд | 1.43 | 4.00 | 6.63 |
| 28.04.2017 | Първа Дивизия | Уексфорд | 1 - 1 | Кабинтили | 3.05 | 3.13 | 2.21 |
| 21.04.2017 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 1 - 0 | Уексфорд | 2.44 | 3.12 | 2.71 |
| 14.04.2017 | Първа Дивизия | Уексфорд | 1 - 2 | Коб Рамблърс | 3.14 | 3.13 | 2.17 |
| 07.04.2017 | Първа Дивизия | Уексфорд | 0 - 0 | Лонгфорд Таун | 4.54 | 3.35 | 1.72 |
| 04.04.2017 | Купа на Лигата | Уексфорд | 0 - 5 | Уотърфорд | 6.08 | 3.97 | 1.47 |
| 31.03.2017 | Първа Дивизия | Шелбърн | 2 - 0 | Уексфорд | 1.68 | 3.51 | 4.57 |
| 25.03.2017 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 2 - 0 | Уексфорд | 1.29 | 4.85 | 8.55 |
| 17.03.2017 | Първа Дивизия | Уексфорд | 1 - 1 | УК Дъблин | 3.61 | 3.35 | 1.90 |
| 10.03.2017 | Първа Дивизия | Кабинтили | 2 - 0 | Уексфорд | 2.81 | 3.12 | 2.36 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Уотърфорд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2017 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 1 - 0 | Шелбърн | 1.70 | 3.48 | 4.41 |
| 01.05.2017 | Купа на Лигата | Дъндолк | 3 - 0 | Уотърфорд | 1.34 | 4.65 | 7.31 |
| 28.04.2017 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 1 - 1 | УК Дъблин | 1.64 | 3.66 | 4.55 |
| 21.04.2017 | Първа Дивизия | Кабинтили | 0 - 0 | Уотърфорд | 6.54 | 4.10 | 1.42 |
| 17.04.2017 | Купа на Лигата | Уотърфорд | 2 - 0 | Коб Рамблърс | 1.40 | 4.20 | 6.50 |
| 14.04.2017 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 2 - 1 | Атлон Таун | 1.17 | 6.04 | 11.95 |
| 07.04.2017 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 2 - 1 | Коб Рамблърс | 1.39 | 4.24 | 6.76 |
| 04.04.2017 | Купа на Лигата | Уексфорд | 0 - 5 | Уотърфорд | 6.08 | 3.97 | 1.47 |
| 01.04.2017 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 0 - 0 | Уотърфорд | 3.82 | 3.40 | 1.85 |
| 25.03.2017 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 2 - 0 | Уексфорд | 1.29 | 4.85 | 8.55 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2017 | Купа на Лигата | Уексфорд | 0 - 5 | Уотърфорд | 6.08 | 3.97 | 1.47 |
| 25.03.2017 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 2 - 0 | Уексфорд | 1.29 | 4.85 | 8.55 |
| 28.08.2015 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 2 - 3 | Уексфорд | 4.78 | 3.74 | 1.60 |
| 03.07.2015 | Първа Дивизия | Уексфорд | 4 - 0 | Уотърфорд | 1.45 | 3.99 | 6.20 |
| 01.05.2015 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 1 - 4 | Уексфорд | 4.94 | 3.56 | 1.61 |
| 13.03.2015 | Първа Дивизия | Уексфорд | 1 - 2 | Уотърфорд | 1.53 | 3.64 | 5.52 |
| 19.09.2014 | Първа Дивизия | Уексфорд | 4 - 0 | Уотърфорд | 1.36 | 4.15 | 7.63 |
| 18.07.2014 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 0 - 3 | Уексфорд | 2.33 | 3.23 | 2.77 |
| 16.05.2014 | Първа Дивизия | Уексфорд | 1 - 3 | Уотърфорд | 2.41 | 3.06 | 2.73 |
| 28.03.2014 | Първа Дивизия | Уотърфорд | 1 - 2 | Уексфорд | 1.55 | 3.66 | 5.29 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 4 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Уексфорд имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 12.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Уотърфорд | 11 | +9 | 22 |
| 2 | УК Дъблин | 11 | +10 | 21 |
| 3 | Коб Рамблърс | 11 | +6 | 20 |
| 4 | Кабинтили | 11 | +2 | 14 |
| 5 | Лонгфорд Таун | 11 | -1 | 13 |
| 6 | Атлон Таун | 11 | -12 | 13 |
| 7 | Шелбърн | 11 | -3 | 12 |
| 8 | Уексфорд | 11 | -11 | 4 |
Хронология в първенството
| Уексфорд | |
| Уотърфорд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Уексфорд | Уексфорд | Уотърфорд | Уотърфорд | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Уотърфорд | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 2 | УК Дъблин | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 3 | Коб Рамблърс | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | |||
| 4 | Кабинтили | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Лонгфорд Таун | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 6 | Атлон Таун | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Шелбърн | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 8 | Уексфорд | - | - | - | 2 - 0 | |||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Уексфорд | Уотърфорд | |
| Позиция | 8 | 1 |
| Точки | 4 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 4 |
| Точки | 3 | 6 |
Форма в шампионата
| Уексфорд | Уотърфорд | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
4 7 |
6
4 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
3 2 |
1
3 1 |
Голове в шампионата
| Уексфорд | Уотърфорд | |
|
Вкарани
Получени |
5
16 |
15
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
6 |
4
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.50 | 4.33 | 1.36 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.20 | 1.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.00 | 1.11 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
