Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Уеска
(Испания)
Сабадел
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.75 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.14 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.09.2020 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Уеска, а гостите от Сабадел. Разстоянието между двата града е 218.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ел Алкораз, който има капацитет от 5 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ел Алкораз. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Уеска - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2020 | Приятелски срещи | Алавес | 1 - 2 | Уеска | 2.25 | 3.21 | 2.80 |
| 20.07.2020 | Сегунда Дивисион | Спортинг Хихон | 0 - 1 | Уеска | 3.15 | 3.13 | 2.29 |
| 17.07.2020 | Сегунда Дивисион | Уеска | 3 - 0 | Нумансия | 1.57 | 3.70 | 6.19 |
| 11.07.2020 | Сегунда Дивисион | Расинг Сантандер | 1 - 0 | Уеска | 8.89 | 4.27 | 1.38 |
| 08.07.2020 | Сегунда Дивисион | Уеска | 2 - 1 | Алкоркон | 1.79 | 3.30 | 4.82 |
| 05.07.2020 | Сегунда Дивисион | Депортиво Ла Коруня | 2 - 1 | Уеска | 3.07 | 2.95 | 2.50 |
| 02.07.2020 | Сегунда Дивисион | Уеска | 1 - 0 | Лас Палмас | 2.07 | 3.11 | 3.76 |
| 29.06.2020 | Сегунда Дивисион | Сарагоса | 0 - 1 | Уеска | 2.23 | 3.07 | 3.46 |
| 24.06.2020 | Сегунда Дивисион | Уеска | 1 - 1 | Кадис | 2.37 | 2.96 | 3.31 |
| 21.06.2020 | Сегунда Дивисион | Албасете | 2 - 2 | Уеска | 3.23 | 2.88 | 2.43 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Сабадел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2020 | СД Плейоф | Барселона Атлетик | 1 - 2 | Сабадел | 2.41 | 3.03 | 2.85 |
| 23.07.2020 | СД Плейоф | Културал Леонеса | 2 - 2 | Сабадел | 1.98 | 2.97 | 3.87 |
| 19.07.2020 | СД Плейоф | Сабадел | 1 - 1 | Атлетико Мадрид Б | 2.44 | 2.98 | 2.80 |
| 07.03.2020 | Сегунда Б гр. 3 | Еспаньол Б | 4 - 2 | Сабадел | 2.39 | 2.89 | 2.91 |
| 01.03.2020 | Сегунда Б гр. 3 | Сабадел | 1 - 1 | Коста Брава | 1.53 | 3.56 | 6.08 |
| 23.02.2020 | Сегунда Б гр. 3 | Олот | 1 - 1 | Сабадел | 2.71 | 2.57 | 2.93 |
| 16.02.2020 | Сегунда Б гр. 3 | Сабадел | 2 - 1 | Ориуела | 1.57 | 3.36 | 5.97 |
| 09.02.2020 | Сегунда Б гр. 3 | Ла Нусия | 1 - 0 | Сабадел | 2.64 | 2.69 | 2.87 |
| 02.02.2020 | Сегунда Б гр. 3 | Сабадел | 1 - 2 | Еркулес | 1.88 | 2.98 | 4.37 |
| 26.01.2020 | Сегунда Б гр. 3 | Валенсия Местая | 0 - 3 | Сабадел | 2.67 | 2.98 | 2.56 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2013 | Приятелски срещи | Уеска | 0 - 0 | Сабадел | 2.30 | 3.20 | 2.70 |
| 14.04.2013 | Сегунда Дивисион | Уеска | 4 - 3 | Сабадел | 2.16 | 3.15 | 3.21 |
| 10.11.2012 | Сегунда Дивисион | Сабадел | 1 - 0 | Уеска | 1.95 | 3.25 | 3.74 |
| 04.02.2012 | Сегунда Дивисион | Уеска | 0 - 0 | Сабадел | 2.04 | 3.12 | 3.57 |
| 27.08.2011 | Сегунда Дивисион | Сабадел | 2 - 1 | Уеска | 2.34 | 3.02 | 2.97 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Уеска имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.75 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.14 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.09.2020 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра