Ангола - Жирабола (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
18:00
Уилиет Бенгела
Луанда Сити
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.79 |
3.25 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.23 |
1.77 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.10 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
1.92 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бенгела, а гостите от Луанда.
Разстоянието между двата града е 417.3 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уилиет Бенгела - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Жирабола |
Кабушкорп СКП |
1 - 2 |
Уилиет Бенгела |
- |
- |
- |
| 06.05.2026 |
Жирабола |
Уилиет Бенгела |
2 - 1 |
Интеркл. Луанда |
1.67 |
3.28 |
4.75 |
| 02.05.2026 |
Жирабола |
Рекр. до Либоло |
1 - 1 |
Уилиет Бенгела |
- |
- |
- |
| 26.04.2026 |
Жирабола |
Уилиет Бенгела |
1 - 0 |
Сао Салвадор |
- |
- |
- |
| 19.04.2026 |
Жирабола |
Примейро Агосто |
1 - 1 |
Уилиет Бенгела |
- |
- |
- |
| 13.04.2026 |
Жирабола |
Уилиет Бенгела |
2 - 3 |
Акад. до Лобито |
- |
- |
- |
| 08.04.2026 |
Жирабола |
Уилиет Бенгела |
1 - 0 |
Бравош де Макиш |
1.63 |
3.37 |
4.92 |
| 04.04.2026 |
Жирабола |
Саграда Есперанса |
2 - 2 |
Уилиет Бенгела |
3.09 |
3.02 |
2.25 |
| 22.03.2026 |
Жирабола |
Уилиет Бенгела |
3 - 0 |
Дешп. да Уила |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Жирабола |
Петро Атлетико |
1 - 1 |
Уилиет Бенгела |
1.50 |
3.77 |
5.82 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Луанда Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Жирабола |
Луанда Сити |
0 - 2 |
Бравош де Макиш |
- |
- |
- |
| 06.05.2026 |
Жирабола |
Саграда Есперанса |
0 - 0 |
Луанда Сити |
- |
- |
- |
| 03.05.2026 |
Жирабола |
Луанда Сити |
1 - 2 |
Дешп. да Уила |
- |
- |
- |
| 25.04.2026 |
Жирабола |
Петро Атлетико |
6 - 0 |
Луанда Сити |
- |
- |
- |
| 17.04.2026 |
Жирабола |
Луанда Сити |
1 - 0 |
Прим. де Майо |
- |
- |
- |
| 12.04.2026 |
Жирабола |
РСД Гелсон |
1 - 2 |
Луанда Сити |
- |
- |
- |
| 09.04.2026 |
Жирабола |
Луанда Сити |
1 - 0 |
Дешп. Лунда Сул |
2.64 |
2.90 |
2.80 |
| 04.04.2026 |
Жирабола |
Редонда |
1 - 0 |
Луанда Сити |
- |
- |
- |
| 22.03.2026 |
Жирабола |
Акад. до Лобито |
1 - 1 |
Луанда Сити |
- |
- |
- |
| 15.03.2026 |
Жирабола |
Луанда Сити |
2 - 1 |
Кабушкорп СКП |
4.06 |
3.23 |
1.80 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.02.2026 |
Жирабола |
Луанда Сити |
0 - 5 |
Уилиет Бенгела |
3.64 |
3.06 |
1.97 |
| 30.03.2025 |
Жирабола |
Уилиет Бенгела |
1 - 0 |
Луанда Сити |
1.35 |
3.92 |
6.83 |
| 24.10.2024 |
Жирабола |
Луанда Сити |
1 - 2 |
Уилиет Бенгела |
3.10 |
2.90 |
2.22 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
нямат победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Уилиет Бенгела имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Жирабола класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Петро Атлетико |
26 |
21 |
3 |
2 |
59 |
14 |
+45 |
66 |
| 2 |
Уилиет Бенгела |
27 |
17 |
6 |
4 |
46 |
27 |
+19 |
57 |
| 3 |
Примейро де Агосто |
26 |
14 |
11 |
1 |
45 |
17 |
+28 |
53 |
| 4 |
Дешпортиво да Уила |
26 |
11 |
8 |
7 |
31 |
23 |
+8 |
41 |
| 5 |
Бравош де Макиш |
27 |
11 |
6 |
10 |
32 |
27 |
+5 |
39 |
| 6 |
Интерклубе Луанда |
27 |
9 |
10 |
8 |
33 |
26 |
+7 |
37 |
| 7 |
Кабушкорп СКП |
27 |
8 |
11 |
8 |
23 |
21 |
+2 |
35 |
| 8 |
Примейро де Майо |
27 |
10 |
4 |
13 |
28 |
32 |
-4 |
34 |
| 9 |
Саграда Есперанса |
27 |
8 |
9 |
10 |
31 |
37 |
-6 |
33 |
| 10 |
Академика до Лобито |
27 |
8 |
9 |
10 |
24 |
26 |
-2 |
33 |
| 11 |
Луанда Сити |
27 |
9 |
6 |
12 |
21 |
42 |
-21 |
33 |
| 12 |
Дешпортиво да Лунда Сул |
26 |
8 |
8 |
10 |
21 |
26 |
-5 |
32 |
| 13 |
Сао Салвадор до Конго |
27 |
8 |
6 |
13 |
24 |
31 |
-7 |
30 |
| 14 |
Рекреативо до Либоло |
27 |
8 |
6 |
13 |
22 |
35 |
-13 |
30 |
| 15 |
Редонда |
27 |
5 |
4 |
18 |
13 |
44 |
-31 |
19 |
| 16 |
РСД Гелсон |
27 |
4 |
3 |
20 |
21 |
46 |
-25 |
15 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Уилиет Бенгела |
|
| Луанда Сити |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Уилиет Бенгела |
Уилиет Бенгела |
|
Луанда Сити |
Луанда Сити |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Петро Атлетико |
0 - 2 |
1 - 1 |
0 - 2 |
|
1 - 5 |
6 - 0 |
6 - 0 |
| 2 |
Уилиет Бенгела |
- |
- |
- |
|
0 - 5 |
|
|
| 3 |
Примейро де Агосто |
2 - 2 |
1 - 1 |
2 - 2 |
|
|
6 - 0 |
6 - 0 |
| 4 |
Дешпортиво да Уила |
3 - 0 |
1 - 1 |
3 - 0 |
|
1 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 5 |
Бравош де Макиш |
1 - 0 |
2 - 0 |
1 - 0 |
|
0 - 2 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 6 |
Интерклубе Луанда |
2 - 1 |
1 - 2 |
2 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Кабушкорп СКП |
0 - 2 |
1 - 2 |
0 - 2 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Примейро де Майо |
1 - 0 |
0 - 1 |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Саграда Есперанса |
3 - 1 |
2 - 2 |
3 - 1 |
|
1 - 3 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Академика до Лобито |
2 - 3 |
1 - 2 |
2 - 3 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Луанда Сити |
|
0 - 5 |
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Дешпортиво да Лунда Сул |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 13 |
Сао Салвадор до Конго |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
| 14 |
Рекреативо до Либоло |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 15 |
Редонда |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 16 |
РСД Гелсон |
3 - 2 |
1 - 2 |
3 - 2 |
|
2 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Уилиет Бенгела |
Луанда Сити |
| Победи |
17 |
9 |
| Равни |
6 |
6 |
| Загуби |
4 |
12 |
| Вкарани Голове |
46 |
21 |
| Получени Голове |
27 |
42 |
| Средно Вкарани |
1.70 |
0.78 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.56 |
| Мачове Вкарал |
89% |
59% |
| Мачове Получил |
70% |
70% |
| Гол/Гол |
59% |
37% |
| Над 1.5 |
81% |
59% |
| Над 2.5 |
56% |
33% |
| Над 3.5 |
22% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
9 |
3 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
3 |
7 |
| Вкарани Голове |
22 |
8 |
| Получени Голове |
13 |
22 |
| Средно Вкарани |
1.69 |
0.62 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.69 |
| Мачове Вкарал |
85% |
38% |
| Мачове Получил |
54% |
85% |
| Гол/Гол |
38% |
31% |
| Над 1.5 |
69% |
54% |
| Над 2.5 |
54% |
31% |
| Над 3.5 |
31% |
23% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.79 |
3.25 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.23 |
1.77 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.10 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
1.92 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака