Приятелски Срещи - Клубни
20:00
УКАМ Мурсия
(Испания)
Мелия
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.27 | 3.09 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.31 | 1.57 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.19 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.08.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мурсия, а гостите от Мелия. Разстоянието между двата града е 340.2 км.
Отговорна Игра
УКАМ Мурсия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2024 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 2 - 1 | Валенсия Местая | 1.59 | 3.58 | 4.73 |
| 07.08.2024 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 1 - 2 | Йеклано Депортиво | 2.34 | 3.05 | 2.77 |
| 29.12.2023 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 3 - 0 | Реал Мурсия | 2.86 | 3.57 | 2.08 |
| 01.11.2023 | Купа на Краля | УКАМ Мурсия | 0 - 0 | Линарес Депортиво | 2.92 | 3.22 | 2.42 |
| 16.08.2023 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 2 - 2 | Ел Пало | 1.45 | 3.91 | 6.23 |
| 12.08.2023 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 3 - 2 | Рекреат. Гранада | - | - | - |
| 08.08.2023 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 2 - 0 | Мелия | 2.78 | 3.30 | 2.27 |
| 30.12.2022 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 1 - 0 | Реал Мурсия | 4.26 | 3.65 | 1.66 |
| 28.08.2022 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 3 - 1 | Еркулес | - | - | - |
| 18.08.2022 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 3 - 1 | Мелия | 1.82 | 3.42 | 3.75 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 домакинства.
Мелия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2024 | Приятелски срещи | Реал Мурсия | 1 - 1 | Мелия | 1.60 | 3.54 | 4.85 |
| 07.08.2024 | Приятелски срещи | Мелия | 1 - 2 | Херес | - | - | - |
| 25.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Антекера | 3 - 0 | Мелия | 1.65 | 3.61 | 4.63 |
| 18.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Мелия | 2 - 0 | Атлетико Балеарес | 1.69 | 3.25 | 4.70 |
| 12.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Мадрид Б | 0 - 0 | Мелия | 1.57 | 3.54 | 5.34 |
| 05.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Мелия | 1 - 0 | Сан Фернандо | 3.35 | 3.06 | 2.09 |
| 28.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Кастейон | 1 - 0 | Мелия | 1.29 | 4.97 | 8.62 |
| 21.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Мелия | 2 - 0 | Мерида АД | 2.27 | 2.92 | 3.03 |
| 14.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мурсия | 2 - 0 | Мелия | 1.62 | 3.27 | 5.28 |
| 07.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 4 - 3 | Мелия | 1.33 | 4.36 | 8.02 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2023 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 2 - 0 | Мелия | 2.78 | 3.30 | 2.27 |
| 18.08.2022 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 3 - 1 | Мелия | 1.82 | 3.42 | 3.75 |
| 18.12.2019 | Купа на Краля | Мелия | 1 - 2 | УКАМ Мурсия | 2.53 | 2.89 | 2.93 |
| 10.03.2019 | Сегунда Б гр. 4 | УКАМ Мурсия | 1 - 3 | Мелия | 1.99 | 2.94 | 3.68 |
| 21.10.2018 | Сегунда Б гр. 4 | Мелия | 2 - 2 | УКАМ Мурсия | 1.94 | 3.10 | 3.80 |
| 01.04.2018 | Сегунда Б гр. 4 | УКАМ Мурсия | 1 - 1 | Мелия | 1.95 | 2.99 | 3.80 |
| 05.11.2017 | Сегунда Б гр. 4 | Мелия | 1 - 0 | УКАМ Мурсия | 2.29 | 2.80 | 3.20 |
| 17.04.2016 | Сегунда Б гр. 4 | УКАМ Мурсия | 0 - 0 | Мелия | 1.45 | 3.60 | 6.90 |
| 29.11.2015 | Сегунда Б гр. 4 | Мелия | 0 - 1 | УКАМ Мурсия | 3.11 | 3.00 | 2.19 |
| 12.04.2015 | Сегунда Б гр. 4 | УКАМ Мурсия | 1 - 2 | Мелия | 1.81 | 3.21 | 3.90 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на УКАМ Мурсия имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.27 | 3.09 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.31 | 1.57 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.38 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.19 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.08.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра