Норвегия - Купа на Норвегия (2018)
сряда, 13 юни, 2018
19:30
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0, 3 - 4)
Краен победител Брюне
с резултат 3 - 4 в продълженията
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
3.80 |
8.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.25 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
6.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.87 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.72 |
2.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
13.06.2018 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йесхайм, а гостите от Брюне.
Разстоянието между двата града е 349.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Йесхайм,
който има капацитет от
1 551 места, от които седящи 1 167.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Йесхайм.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.06.2018 |
Първа Дивизия |
Олесунд |
3 - 2 |
Уленсакер Киса |
1.57 |
4.17 |
4.68 |
| 03.06.2018 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
4 - 2 |
Тромсдален |
1.74 |
3.73 |
3.99 |
| 29.05.2018 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
2 - 1 |
Уленсакер Киса |
2.26 |
3.56 |
2.73 |
| 21.05.2018 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
1 - 2 |
Нутоден |
1.54 |
4.16 |
4.92 |
| 16.05.2018 |
Първа Дивизия |
Мьондален |
0 - 2 |
Уленсакер Киса |
1.77 |
3.61 |
3.93 |
| 13.05.2018 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
2 - 0 |
Согндал |
2.83 |
3.48 |
2.19 |
| 09.05.2018 |
Купа на Норвегия |
Уленсакер Киса |
2 - 2 |
Конгсвингер |
1.85 |
3.78 |
3.36 |
| 06.05.2018 |
Първа Дивизия |
Флурьо |
1 - 1 |
Уленсакер Киса |
3.04 |
3.46 |
2.09 |
| 02.05.2018 |
Купа на Норвегия |
Киелсос |
0 - 3 |
Уленсакер Киса |
5.09 |
4.02 |
1.52 |
| 29.04.2018 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
4 - 5 |
Викинг Ставангер |
2.87 |
3.40 |
2.20 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Брюне - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.06.2018 |
Д2 Група 2 |
Брюне |
1 - 0 |
Вард Хаугесунд |
1.24 |
5.76 |
8.33 |
| 03.06.2018 |
Д2 Група 2 |
Хьодд |
2 - 1 |
Брюне |
2.30 |
3.43 |
2.65 |
| 27.05.2018 |
Д2 Група 2 |
Брюне |
2 - 1 |
Стьордалс Блинк |
1.47 |
4.57 |
4.83 |
| 19.05.2018 |
Д2 Група 2 |
Братвог |
1 - 2 |
Брюне |
2.69 |
3.67 |
2.13 |
| 13.05.2018 |
Д2 Група 2 |
Брюне |
3 - 3 |
Нардо |
1.24 |
4.87 |
9.39 |
| 09.05.2018 |
Купа на Норвегия |
Брюне |
1 - 0 |
Саннес Улф |
3.53 |
3.55 |
1.84 |
| 05.05.2018 |
Д2 Група 2 |
Видар |
3 - 2 |
Брюне |
3.52 |
3.82 |
1.76 |
| 02.05.2018 |
Купа на Норвегия |
Брюне |
1 - 0 |
Викинг Ставангер |
5.92 |
4.37 |
1.40 |
| 29.04.2018 |
Д2 Група 2 |
Брюне |
2 - 0 |
Киелсос |
1.54 |
3.83 |
5.06 |
| 22.04.2018 |
Д2 Група 2 |
Айерсун |
0 - 0 |
Брюне |
2.58 |
3.67 |
2.21 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.09.2016 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
3 - 0 |
Брюне |
1.86 |
3.53 |
3.68 |
| 10.04.2016 |
Първа Дивизия |
Брюне |
1 - 1 |
Уленсакер Киса |
1.77 |
3.52 |
3.96 |
| 13.08.2014 |
Първа Дивизия |
Брюне |
2 - 1 |
Уленсакер Киса |
1.65 |
3.89 |
4.26 |
| 16.05.2014 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
1 - 0 |
Брюне |
2.75 |
3.35 |
2.20 |
| 29.09.2013 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
3 - 3 |
Брюне |
2.48 |
3.32 |
2.56 |
| 07.07.2013 |
Първа Дивизия |
Брюне |
2 - 2 |
Уленсакер Киса |
1.66 |
3.71 |
4.39 |
| 11.11.2012 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
1 - 2 |
Брюне |
1.84 |
3.56 |
3.60 |
| 28.05.2012 |
Първа Дивизия |
Брюне |
0 - 2 |
Уленсакер Киса |
1.85 |
3.57 |
3.67 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Уленсакер Киса имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уленсакер Киса класиране във Втора Дивизия - Група 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шайд |
9 |
5 |
4 |
0 |
21 |
4 |
+17 |
19 |
| 2 |
Хьодд |
9 |
5 |
3 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
18 |
| 3 |
КФУМ Осло |
9 |
4 |
4 |
1 |
20 |
10 |
+10 |
16 |
| 4 |
Киелсос |
9 |
4 |
4 |
1 |
14 |
10 |
+4 |
16 |
| 5 |
Флекерьой |
9 |
4 |
3 |
2 |
15 |
12 |
+3 |
15 |
| 6 |
Брюне |
9 |
4 |
3 |
2 |
14 |
11 |
+3 |
15 |
| 7 |
Арендал |
9 |
3 |
3 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 7 |
Стьордалс Блинк |
9 |
3 |
3 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 9 |
Видар |
9 |
3 |
2 |
4 |
11 |
14 |
-3 |
11 |
| 10 |
Айерсун |
9 |
2 |
4 |
3 |
8 |
7 |
+1 |
10 |
| 11 |
Нардо |
9 |
2 |
2 |
5 |
10 |
20 |
-10 |
8 |
| 12 |
Волеренга Осло 2 |
9 |
2 |
1 |
6 |
12 |
19 |
-7 |
7 |
| 13 |
Братвог |
9 |
2 |
1 |
6 |
10 |
26 |
-16 |
7 |
| 14 |
Вард Хаугесунд |
9 |
1 |
1 |
7 |
6 |
19 |
-13 |
4 |
Брюне класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Олесунд |
12 |
8 |
2 |
2 |
26 |
12 |
+14 |
26 |
| 2 |
Согндал |
12 |
6 |
4 |
2 |
19 |
12 |
+7 |
22 |
| 3 |
Мьондален |
12 |
6 |
4 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
22 |
| 4 |
Викинг Ставангер |
11 |
6 |
1 |
4 |
23 |
15 |
+8 |
19 |
| 5 |
Йерв Гримстад |
12 |
5 |
4 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
19 |
| 6 |
Уленсакер Киса |
12 |
5 |
3 |
4 |
24 |
18 |
+6 |
18 |
| 7 |
Саннес Улф |
12 |
5 |
3 |
4 |
16 |
16 |
0 |
18 |
| 8 |
Нутоден |
12 |
5 |
2 |
5 |
16 |
15 |
+1 |
17 |
| 9 |
ХамКам |
12 |
4 |
4 |
4 |
19 |
17 |
+2 |
16 |
| 10 |
Конгсвингер |
12 |
5 |
1 |
6 |
17 |
20 |
-3 |
16 |
| 11 |
Осане |
12 |
4 |
3 |
5 |
17 |
19 |
-2 |
15 |
| 12 |
Тромсдален |
12 |
4 |
3 |
5 |
16 |
21 |
-5 |
15 |
| 13 |
Йойгарден |
12 |
4 |
1 |
7 |
16 |
22 |
-6 |
13 |
| 14 |
Левангер |
12 |
3 |
2 |
7 |
15 |
22 |
-7 |
11 |
| 15 |
Стрьомен |
12 |
3 |
1 |
8 |
18 |
22 |
-4 |
10 |
| 16 |
Флурьо |
11 |
2 |
2 |
7 |
7 |
25 |
-18 |
8 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
3.80 |
8.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.25 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
6.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.87 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.72 |
2.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
13.06.2018 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите