Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 (2026)
20:00
Уленсакер Киса
Ейдсволд ТФ
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Йесхайм, а гостите от Ейдсволд. Разстоянието между двата града е 21.9 км. Мачът ще се играе на стадион Йесхайм, който има капацитет от 1 551 места, от които седящи 1 167. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Йесхайм. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Д2 Група 2 | Триг/Ладе | 4 - 2 | Уленсакер Киса | 2.05 | 3.75 | 2.78 |
| 02.05.2026 | Д2 Група 2 | Уленсакер Киса | 2 - 3 | Стьордалс Блинк | 2.52 | 3.76 | 2.22 |
| 25.04.2026 | Д2 Група 2 | Льоренског | 5 - 1 | Уленсакер Киса | 1.58 | 4.22 | 4.09 |
| 18.04.2026 | Д2 Група 2 | Уленсакер Киса | 0 - 3 | Хьонефос | 3.78 | 4.24 | 1.64 |
| 12.04.2026 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 5 - 1 | Уленсакер Киса | 1.42 | 4.59 | 5.24 |
| 06.04.2026 | Д2 Група 2 | Уленсакер Киса | 5 - 3 | Шайд | 3.06 | 3.77 | 1.92 |
| 28.03.2026 | Приятелски срещи | Ейдсволд ТФ | 1 - 2 | Уленсакер Киса | - | - | - |
| 20.03.2026 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 1 - 3 | Фолу | - | - | - |
| 25.10.2025 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 0 - 3 | Уленсакер Киса | 1.96 | 3.95 | 2.88 |
| 19.10.2025 | Д2 Група 2 | Уленсакер Киса | 3 - 6 | Тромсдален | 3.08 | 3.73 | 1.93 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Ейдсволд ТФ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 4 - 1 | Фолу | 1.35 | 4.81 | 6.15 |
| 02.05.2026 | Д2 Група 2 | Шайд | 1 - 2 | Ейдсволд ТФ | 2.43 | 3.70 | 2.32 |
| 25.04.2026 | Д2 Група 2 | Юнкерен | 0 - 1 | Ейдсволд ТФ | 3.50 | 3.80 | 1.77 |
| 19.04.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 3 - 0 | Стьордалс Блинк | 1.77 | 3.74 | 3.54 |
| 11.04.2026 | Д2 Група 2 | Гроруд | 0 - 0 | Ейдсволд ТФ | 1.67 | 3.98 | 3.79 |
| 06.04.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 0 - 0 | Льоренског | 1.63 | 3.94 | 4.09 |
| 28.03.2026 | Приятелски срещи | Ейдсволд ТФ | 1 - 2 | Уленсакер Киса | - | - | - |
| 08.02.2026 | Приятелски срещи | Ейдсволд ТФ | 4 - 0 | Елверум | - | - | - |
| 30.01.2026 | Приятелски срещи | Ейдсволд ТФ | 1 - 3 | Хьонефос | - | - | - |
| 25.10.2025 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 0 - 3 | Уленсакер Киса | 1.96 | 3.95 | 2.88 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 равенство в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2026 | Приятелски срещи | Ейдсволд ТФ | 1 - 2 | Уленсакер Киса | - | - | - |
| 25.10.2025 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 0 - 3 | Уленсакер Киса | 1.96 | 3.95 | 2.88 |
| 29.03.2025 | Д2 Група 2 | Уленсакер Киса | 2 - 3 | Ейдсволд ТФ | 2.43 | 3.55 | 2.32 |
| 28.09.2024 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 1 - 0 | Уленсакер Киса | 1.95 | 3.88 | 2.90 |
| 20.07.2024 | Д2 Група 2 | Уленсакер Киса | 4 - 3 | Ейдсволд ТФ | 1.96 | 3.66 | 3.00 |
| 03.02.2024 | Норвегия | Уленсакер Киса | 1 - 2 | Ейдсволд ТФ | 1.87 | 4.10 | 3.17 |
| 15.10.2022 | Д2 Група 2 | Уленсакер Киса | 5 - 0 | Ейдсволд ТФ | 1.17 | 6.66 | 10.65 |
| 18.06.2022 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 1 - 2 | Уленсакер Киса | 3.79 | 3.70 | 1.73 |
| 17.01.2020 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 2 - 2 | Ейдсволд ТФ | 1.34 | 5.14 | 6.11 |
| 13.08.2015 | Д2 Група 3 | Уленсакер Киса | 0 - 1 | Ейдсволд ТФ | 1.28 | 5.33 | 7.08 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Уленсакер Киса имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Втора Дивизия - Група 2 класиране към 15.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Киелсос | 6 | +9 | 18 |
| 2 | Ейдсволд ТФ | 6 | +8 | 14 |
| 3 | Хьонефос | 6 | +8 | 13 |
| 4 | Левангер | 6 | +2 | 12 |
| 5 | Тромсдален | 6 | +2 | 10 |
| 6 | Льоренског | 6 | +2 | 10 |
| 7 | Гроруд | 6 | 0 | 8 |
| 8 | Фолу | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Рана | 6 | -1 | 7 |
| 10 | Шайд | 6 | -3 | 6 |
| 11 | Триг/Ладе | 6 | -4 | 4 |
| 12 | Юнкерен | 6 | -4 | 4 |
| 13 | Стьордалс Блинк | 6 | -6 | 3 |
| 14 | Уленсакер Киса | 6 | -12 | 3 |
Хронология в първенството
| Уленсакер Киса | |
| Ейдсволд ТФ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Уленсакер Киса | Уленсакер Киса | Ейдсволд ТФ | Ейдсволд ТФ | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Киелсос | |||||||
| 2 | Ейдсволд ТФ | - | - | - | ||||
| 3 | Хьонефос | 0 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 4 | Левангер | |||||||
| 5 | Тромсдален | 5 - 1 | ||||||
| 6 | Льоренског | 5 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 7 | Гроруд | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 8 | Фолу | 4 - 1 | ||||||
| 9 | Рана | |||||||
| 10 | Шайд | 5 - 3 | 5 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 11 | Триг/Ладе | 4 - 2 | ||||||
| 12 | Юнкерен | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 13 | Стьордалс Блинк | 2 - 3 | 2 - 3 | 3 - 0 | ||||
| 14 | Уленсакер Киса | - | - | - | ||||
Представяне в Шампионата
| Уленсакер Киса | Ейдсволд ТФ | |
| Победи | 1 | 4 |
| Равни | 0 | 2 |
| Загуби | 5 | 0 |
| Вкарани Голове | 11 | 10 |
| Получени Голове | 23 | 2 |
| Средно Вкарани | 1.83 | 1.67 |
| Средно Получени | 3.83 | 0.33 |
| Мачове Вкарал | 83% | 67% |
| Мачове Получил | 100% | 33% |
| Гол/Гол | 83% | 33% |
| Над 1.5 | 100% | 50% |
| Над 2.5 | 100% | 50% |
| Над 3.5 | 83% | 17% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 2 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 2 | 0 |
| Вкарани Голове | 7 | 3 |
| Получени Голове | 9 | 1 |
| Средно Вкарани | 2.33 | 1.00 |
| Средно Получени | 3.00 | 0.33 |
| Мачове Вкарал | 67% | 67% |
| Мачове Получил | 100% | 33% |
| Гол/Гол | 67% | 33% |
| Над 1.5 | 100% | 33% |
| Над 2.5 | 100% | 33% |
| Над 3.5 | 67% | 0% |
