Норвегия - Първа Дивизия (2018)
понеделник, 2 април, 2018
19:00
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.14 |
3.39 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.33 |
1.72 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.14 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
02.04.2018 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йесхайм, а гостите от Хамар.
Разстоянието между двата града е 72.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Йесхайм,
който има капацитет от
1 551 места, от които седящи 1 167.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Йесхайм.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.03.2018 |
Приятелски срещи |
Уленсакер Киса |
4 - 3 |
Стабек |
5.11 |
4.10 |
1.50 |
| 26.01.2018 |
Приятелски срещи |
Уленсакер Киса |
5 - 1 |
Стабек |
2.55 |
3.55 |
2.31 |
| 11.11.2017 |
Плейофи |
Мьондален |
3 - 1 |
Уленсакер Киса |
1.74 |
3.78 |
4.01 |
| 05.11.2017 |
Първа Дивизия |
Левангер |
2 - 0 |
Уленсакер Киса |
2.45 |
3.64 |
2.44 |
| 29.10.2017 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
4 - 2 |
Арендал |
1.48 |
4.35 |
5.22 |
| 22.10.2017 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
3 - 4 |
Уленсакер Киса |
2.69 |
3.52 |
2.28 |
| 15.10.2017 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
7 - 1 |
Йерв Гримстад |
2.19 |
3.60 |
2.76 |
| 03.10.2017 |
Първа Дивизия |
Фредрикстад |
1 - 2 |
Уленсакер Киса |
1.88 |
3.65 |
3.45 |
| 26.09.2017 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
2 - 5 |
Бодьо Глимт |
3.39 |
3.77 |
1.87 |
| 17.09.2017 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
3 - 0 |
Флурьо |
2.38 |
3.49 |
2.56 |
Общо 7 победи и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
ХамКам - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.10.2017 |
Д2 Група 1 |
Волеренга Осло 2 |
0 - 3 |
ХамКам |
3.28 |
4.85 |
1.66 |
| 14.10.2017 |
Д2 Група 1 |
ХамКам |
4 - 2 |
Нюбергсунд |
1.19 |
6.07 |
8.81 |
| 08.10.2017 |
Д2 Група 1 |
Алта |
0 - 1 |
ХамКам |
2.74 |
3.56 |
2.14 |
| 30.09.2017 |
Д2 Група 1 |
ХамКам |
2 - 0 |
Берум |
1.24 |
5.41 |
7.99 |
| 23.09.2017 |
Д2 Група 1 |
Фолу |
0 - 2 |
ХамКам |
8.75 |
6.26 |
1.19 |
| 16.09.2017 |
Д2 Група 1 |
ХамКам |
2 - 1 |
Шайд |
1.50 |
4.25 |
4.79 |
| 10.09.2017 |
Д2 Група 1 |
Рауфос |
2 - 0 |
ХамКам |
3.39 |
3.68 |
1.83 |
| 02.09.2017 |
Д2 Група 1 |
КФУМ Осло |
1 - 3 |
ХамКам |
4.15 |
3.77 |
1.65 |
| 26.08.2017 |
Д2 Група 1 |
ХамКам |
2 - 1 |
Киелсос |
1.24 |
5.27 |
8.93 |
| 19.08.2017 |
Д2 Група 1 |
Гроруд |
0 - 7 |
ХамКам |
3.72 |
3.91 |
1.73 |
Общо 9 победи и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.07.2014 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
5 - 0 |
ХамКам |
1.61 |
3.71 |
4.66 |
| 09.06.2014 |
Първа Дивизия |
ХамКам |
0 - 1 |
Уленсакер Киса |
1.65 |
3.50 |
4.50 |
| 31.01.2014 |
Приятелски срещи |
Уленсакер Киса |
0 - 1 |
ХамКам |
2.15 |
3.60 |
2.65 |
| 13.10.2013 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
1 - 2 |
ХамКам |
2.66 |
3.34 |
2.36 |
| 21.04.2013 |
Първа Дивизия |
ХамКам |
2 - 1 |
Уленсакер Киса |
1.86 |
3.51 |
3.61 |
| 07.03.2013 |
Приятелски срещи |
Уленсакер Киса |
2 - 1 |
ХамКам |
2.63 |
3.60 |
2.20 |
| 03.02.2013 |
Приятелски срещи |
ХамКам |
0 - 0 |
Уленсакер Киса |
2.15 |
3.45 |
2.90 |
| 04.11.2012 |
Първа Дивизия |
ХамКам |
2 - 1 |
Уленсакер Киса |
1.79 |
3.66 |
3.79 |
| 18.07.2012 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
0 - 1 |
ХамКам |
2.66 |
3.29 |
2.43 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Уленсакер Киса имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.14 |
3.39 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.33 |
1.72 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.14 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
02.04.2018 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите