Приятелски Срещи - Клубни (2020)
15:00
Уленсакер Киса
(Норвегия)
Рауфос
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.75 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.22 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.67 | 1.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.02.2020 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йесхайм, а гостите от Рауфос. Разстоянието между двата града е 71.8 км. Мачът ще се играе на стадион Йесхайм, който има капацитет от 1 551 места, от които седящи 1 167. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Йесхайм. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2020 | Приятелски срещи | Лилестрьом | 3 - 0 | Уленсакер Киса | 1.57 | 4.03 | 4.42 |
| 30.01.2020 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 0 - 7 | Волеренга Осло | 6.14 | 5.25 | 1.33 |
| 24.01.2020 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 1 - 1 | КФУМ Осло | 2.36 | 3.86 | 2.35 |
| 17.01.2020 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 2 - 2 | Ейдсволд ТФ | 1.34 | 5.14 | 6.11 |
| 09.11.2019 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 0 | Тромсдален | 1.46 | 4.44 | 5.65 |
| 02.11.2019 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 2 - 1 | Уленсакер Киса | 1.38 | 4.90 | 6.77 |
| 27.10.2019 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 0 - 2 | Сандефьорд | 3.13 | 3.71 | 2.03 |
| 20.10.2019 | Първа Дивизия | Шайд | 1 - 2 | Уленсакер Киса | 2.49 | 3.46 | 2.55 |
| 06.10.2019 | Първа Дивизия | Нутоден | 0 - 0 | Уленсакер Киса | 3.32 | 3.61 | 1.96 |
| 29.09.2019 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 2 | Олесунд | 2.97 | 3.50 | 2.18 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Рауфос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2020 | Приятелски срещи | Йовик-Лин | 1 - 4 | Рауфос | 6.17 | 5.31 | 1.32 |
| 24.01.2020 | Приятелски срещи | Рауфос | 2 - 1 | ХамКам | 2.44 | 3.90 | 2.27 |
| 17.01.2020 | Приятелски срещи | Мьондален | 2 - 1 | Рауфос | 1.44 | 4.51 | 5.00 |
| 09.11.2019 | Първа Дивизия | Рауфос | 4 - 5 | Шайд | 1.89 | 3.67 | 3.47 |
| 02.11.2019 | Първа Дивизия | Тромсдален | 3 - 0 | Рауфос | 3.43 | 3.92 | 1.88 |
| 27.10.2019 | Първа Дивизия | Рауфос | 1 - 1 | Согндал | 3.14 | 3.48 | 2.09 |
| 20.10.2019 | Първа Дивизия | Стрьомен | 2 - 1 | Рауфос | 2.01 | 3.50 | 3.38 |
| 06.10.2019 | Първа Дивизия | Олесунд | 3 - 1 | Рауфос | 1.35 | 5.00 | 7.04 |
| 29.09.2019 | Първа Дивизия | Рауфос | 1 - 0 | КФУМ Осло | 2.72 | 3.61 | 2.28 |
| 22.09.2019 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 3 - 1 | Рауфос | 1.94 | 3.56 | 3.48 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2019 | Първа Дивизия | Рауфос | 4 - 2 | Уленсакер Киса | 2.30 | 3.67 | 2.66 |
| 16.06.2019 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 5 - 1 | Рауфос | 1.88 | 3.87 | 3.41 |
| 08.02.2019 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 0 - 0 | Рауфос | 1.63 | 3.92 | 4.20 |
| 31.07.2016 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 1 | Рауфос | 2.03 | 3.45 | 3.14 |
| 01.05.2016 | Първа Дивизия | Рауфос | 2 - 1 | Уленсакер Киса | 2.14 | 3.30 | 3.06 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Уленсакер Киса имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.75 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.22 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.67 | 1.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.02.2020 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра