Норвегия - Купа на Норвегия (2021 - 2022)
19:00
Уленсакер Киса
Стабек
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 4.00 | 1.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.20 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2021 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йесхайм, а гостите от Берум. Разстоянието между двата града е 43.5 км. Мачът ще се играе на стадион Йесхайм, който има капацитет от 1 551 места, от които седящи 1 167. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Йесхайм. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2021 | Купа на Норвегия | Йорн-Хутен | 1 - 2 | Уленсакер Киса | 8.65 | 4.71 | 1.31 |
| 21.07.2021 | Първа Дивизия | Гроруд | 0 - 2 | Уленсакер Киса | 2.11 | 3.75 | 2.97 |
| 17.07.2021 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 0 - 0 | Стрьомен | 1.95 | 3.65 | 3.40 |
| 12.07.2021 | Първа Дивизия | Йерв Гримстад | 3 - 3 | Уленсакер Киса | 1.83 | 3.68 | 3.86 |
| 05.07.2021 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 1 - 1 | Ранхайм | 2.77 | 3.46 | 2.30 |
| 02.07.2021 | Първа Дивизия | ХамКам | 3 - 0 | Уленсакер Киса | 1.63 | 4.03 | 4.56 |
| 27.06.2021 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 0 - 1 | Олесунд | 3.29 | 3.77 | 1.94 |
| 22.06.2021 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 3 - 2 | Фредрикстад | 2.89 | 3.76 | 2.12 |
| 18.06.2021 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 1 - 3 | Уленсакер Киса | 1.61 | 4.15 | 4.61 |
| 12.06.2021 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 4 - 1 | Стьордалс Блинк | 2.37 | 3.46 | 2.67 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Стабек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.07.2021 | Елитсериен | Мьондален | 1 - 2 | Стабек | 2.12 | 3.38 | 3.35 |
| 24.07.2021 | Купа на Норвегия | Фолу | 0 - 1 | Стабек | 14.18 | 7.30 | 1.13 |
| 21.07.2021 | Елитсериен | Стабек | 2 - 3 | Лилестрьом | 2.66 | 3.51 | 2.42 |
| 18.07.2021 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 2 - 1 | Стабек | 1.83 | 3.84 | 3.80 |
| 04.07.2021 | Елитсериен | Стабек | 0 - 2 | Сандефьорд | 1.97 | 3.57 | 3.46 |
| 30.06.2021 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 3 - 3 | Стабек | 1.79 | 3.81 | 4.06 |
| 27.06.2021 | Елитсериен | Бодьо Глимт | 4 - 1 | Стабек | 1.30 | 5.36 | 8.95 |
| 24.06.2021 | Елитсериен | Стабек | 0 - 2 | Волеренга Осло | 3.44 | 3.48 | 2.03 |
| 20.06.2021 | Елитсериен | Молде | 2 - 1 | Стабек | 1.30 | 5.45 | 9.14 |
| 14.06.2021 | Елитсериен | Стабек | 0 - 3 | Тромсьо | 2.28 | 3.36 | 3.00 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2019 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 2 | Уленсакер Киса | 1.86 | 3.82 | 3.20 |
| 18.03.2018 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 4 - 3 | Стабек | 5.11 | 4.10 | 1.50 |
| 26.01.2018 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 5 - 1 | Стабек | 2.55 | 3.55 | 2.31 |
| 21.01.2014 | Приятелски срещи | Стабек | 1 - 3 | Уленсакер Киса | 2.00 | 3.50 | 3.00 |
| 21.01.2014 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 3 - 1 | Стабек | 3.06 | 3.40 | 2.03 |
| 15.09.2013 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 0 | Стабек | 2.50 | 3.47 | 2.46 |
| 20.05.2013 | Първа Дивизия | Стабек | 1 - 0 | Уленсакер Киса | 1.57 | 3.76 | 5.21 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Уленсакер Киса имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Уленсакер Киса класиране във Втора Дивизия - Група 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шайд | 9 | +11 | 21 |
| 2 | Арендал | 9 | +7 | 20 |
| 3 | Вард Хаугесунд | 9 | +9 | 18 |
| 4 | Айерсун | 9 | +10 | 16 |
| 5 | Левангер | 9 | +9 | 15 |
| 6 | Од БК 2 | 9 | +1 | 14 |
| 7 | Йойгарден | 9 | -3 | 13 |
| 8 | Нутоден | 9 | +2 | 12 |
| 9 | Фрам Ларвик | 9 | -5 | 11 |
| 10 | Киелсос | 9 | -6 | 10 |
| 11 | Сотра | 9 | -8 | 10 |
| 12 | Нардо | 9 | -9 | 9 |
| 13 | Флекерьой | 9 | -5 | 5 |
| 14 | Розенборг 2 | 9 | -13 | 4 |
Стабек класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХамКам | 13 | +13 | 26 |
| 2 | Фредрикстад | 13 | +9 | 25 |
| 3 | Йерв Гримстад | 13 | +2 | 25 |
| 4 | Олесунд | 13 | +5 | 24 |
| 5 | Согндал | 13 | +7 | 21 |
| 6 | КФУМ Осло | 13 | +2 | 17 |
| 7 | Старт Кристиансанд | 13 | 0 | 17 |
| 8 | Брюне | 13 | -1 | 17 |
| 9 | Ранхайм | 13 | -1 | 16 |
| 10 | Уленсакер Киса | 13 | -2 | 16 |
| 11 | Осане | 13 | -5 | 16 |
| 12 | Рауфос | 13 | +1 | 14 |
| 13 | Стрьомен | 13 | -4 | 13 |
| 14 | Саннес Улф | 13 | -7 | 13 |
| 15 | Стьордалс Блинк | 13 | -12 | 13 |
| 16 | Гроруд | 13 | -7 | 12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 4.00 | 1.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.20 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2021 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра