Приятелски Срещи - Клубни
петък, 26 януари, 2018
15:00
Уленсакер Киса
(Норвегия)
Стабек
(Норвегия)
5 - 1
(3 - 0, 2 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.60 |
2.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
1.28 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.90 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.01.2018 12:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йесхайм, а гостите от Берум.
Разстоянието между двата града е 43.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Йесхайм,
който има капацитет от
1 551 места, от които седящи 1 167.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Йесхайм.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.11.2017 |
Плейофи |
Мьондален |
3 - 1 |
Уленсакер Киса |
1.74 |
3.78 |
4.01 |
| 05.11.2017 |
Първа Дивизия |
Левангер |
2 - 0 |
Уленсакер Киса |
2.45 |
3.64 |
2.44 |
| 29.10.2017 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
4 - 2 |
Арендал |
1.48 |
4.35 |
5.22 |
| 22.10.2017 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
3 - 4 |
Уленсакер Киса |
2.69 |
3.52 |
2.28 |
| 15.10.2017 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
7 - 1 |
Йерв Гримстад |
2.19 |
3.60 |
2.76 |
| 03.10.2017 |
Първа Дивизия |
Фредрикстад |
1 - 2 |
Уленсакер Киса |
1.88 |
3.65 |
3.45 |
| 26.09.2017 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
2 - 5 |
Бодьо Глимт |
3.39 |
3.77 |
1.87 |
| 17.09.2017 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
3 - 0 |
Флурьо |
2.38 |
3.49 |
2.56 |
| 10.09.2017 |
Първа Дивизия |
Тромсдален |
2 - 3 |
Уленсакер Киса |
1.76 |
3.61 |
3.98 |
| 03.09.2017 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
0 - 1 |
Мьондален |
3.04 |
3.47 |
2.10 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Стабек - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.01.2018 |
Приятелски срещи |
Стабек |
7 - 1 |
Конгсвингер |
1.49 |
4.44 |
4.95 |
| 12.01.2018 |
Приятелски срещи |
Стабек |
5 - 1 |
Аскер |
1.21 |
6.03 |
9.10 |
| 26.11.2017 |
Елитсериен |
Викинг Ставангер |
2 - 0 |
Стабек |
2.85 |
3.50 |
2.27 |
| 19.11.2017 |
Елитсериен |
Стабек |
1 - 1 |
Согндал |
2.02 |
3.55 |
3.32 |
| 05.11.2017 |
Елитсериен |
Од БК |
0 - 5 |
Стабек |
1.94 |
3.51 |
3.57 |
| 29.10.2017 |
Елитсериен |
Розенборг |
0 - 0 |
Стабек |
1.34 |
5.09 |
7.45 |
| 22.10.2017 |
Елитсериен |
Стабек |
1 - 2 |
Тромсьо |
2.14 |
3.49 |
3.03 |
| 16.10.2017 |
Елитсериен |
Сарпсборг 08 |
2 - 2 |
Стабек |
1.60 |
3.75 |
5.25 |
| 30.09.2017 |
Елитсериен |
Стабек |
4 - 2 |
Волеренга Осло |
2.30 |
3.29 |
2.90 |
| 24.09.2017 |
Елитсериен |
Кристиансунд |
1 - 0 |
Стабек |
2.29 |
3.36 |
2.87 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.01.2014 |
Приятелски срещи |
Уленсакер Киса |
3 - 1 |
Стабек |
3.06 |
3.40 |
2.03 |
| 21.01.2014 |
Приятелски срещи |
Стабек |
1 - 3 |
Уленсакер Киса |
2.00 |
3.50 |
3.00 |
| 15.09.2013 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
2 - 0 |
Стабек |
2.50 |
3.47 |
2.46 |
| 20.05.2013 |
Първа Дивизия |
Стабек |
1 - 0 |
Уленсакер Киса |
1.57 |
3.76 |
5.21 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Уленсакер Киса имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.60 |
2.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
1.28 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.90 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.01.2018 12:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач