Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 (2026)
неделя, 2 август, 2026
17:00
Уленсакер Киса
Тромсдален
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.24 |
3.96 |
1.82 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.84 |
1.19 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.56 |
1.42 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.68 |
1.07 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.12 |
1.31 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.90 |
1.79 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.32 |
3.02 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
02.08.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йесхайм, а гостите от Тромсьо.
Разстоянието между двата града е 1 117.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Йесхайм,
който има капацитет от
1 551 места, от които седящи 1 167.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Йесхайм.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 2 |
Левангер |
3 - 0 |
Уленсакер Киса |
1.26 |
5.66 |
7.34 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Уленсакер Киса |
1 - 3 |
Рана |
2.13 |
3.73 |
2.66 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Киелсос |
3 - 0 |
Уленсакер Киса |
1.29 |
5.36 |
6.85 |
| 13.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Уленсакер Киса |
2 - 1 |
Гроруд |
4.05 |
4.16 |
1.60 |
| 30.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Фолу |
1 - 2 |
Уленсакер Киса |
1.79 |
3.94 |
3.33 |
| 25.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Юнкерен |
3 - 0 |
Уленсакер Киса |
1.82 |
4.08 |
3.15 |
| 15.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Уленсакер Киса |
2 - 5 |
Ейдсволд ТФ |
4.28 |
4.61 |
1.51 |
| 10.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Триг/Ладе |
4 - 2 |
Уленсакер Киса |
2.05 |
3.75 |
2.78 |
| 02.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Уленсакер Киса |
2 - 3 |
Стьордалс Блинк |
2.52 |
3.76 |
2.22 |
| 25.04.2026 |
Д2 Група 2 |
Льоренског |
5 - 1 |
Уленсакер Киса |
1.58 |
4.22 |
4.09 |
Общо 2 победи и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Тромсдален - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
0 - 0 |
Фолу |
1.40 |
4.64 |
5.52 |
| 26.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Ейдсволд ТФ |
2 - 1 |
Тромсдален |
1.62 |
4.09 |
4.04 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
2 - 4 |
Стьордалс Блинк |
1.49 |
4.23 |
4.91 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Льоренског |
6 - 0 |
Тромсдален |
2.03 |
3.55 |
2.94 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
2 - 0 |
Шайд |
1.60 |
3.97 |
4.28 |
| 24.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Триг/Ладе |
1 - 2 |
Тромсдален |
4.19 |
4.06 |
1.59 |
| 14.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
0 - 2 |
Гроруд |
1.83 |
3.69 |
3.38 |
| 10.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
0 - 3 |
Хьонефос |
2.00 |
3.66 |
2.97 |
| 03.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Левангер |
2 - 3 |
Тромсдален |
2.59 |
3.74 |
2.14 |
| 25.04.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
2 - 1 |
Рана |
1.35 |
4.90 |
5.84 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.04.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
5 - 1 |
Уленсакер Киса |
1.42 |
4.59 |
5.24 |
| 19.10.2025 |
Д2 Група 2 |
Уленсакер Киса |
3 - 6 |
Тромсдален |
3.08 |
3.73 |
1.93 |
| 27.07.2025 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
3 - 2 |
Уленсакер Киса |
1.78 |
3.75 |
3.60 |
| 08.09.2024 |
Д2 Група 2 |
Уленсакер Киса |
2 - 1 |
Тромсдален |
2.13 |
3.71 |
2.70 |
| 22.06.2024 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
1 - 1 |
Уленсакер Киса |
1.73 |
3.80 |
3.64 |
| 06.08.2023 |
Д2 Група 2 |
Уленсакер Киса |
1 - 1 |
Тромсдален |
2.17 |
3.69 |
2.63 |
| 23.06.2023 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
2 - 1 |
Уленсакер Киса |
2.78 |
3.27 |
2.24 |
| 11.09.2022 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
3 - 1 |
Уленсакер Киса |
3.93 |
3.75 |
1.69 |
| 14.05.2022 |
Д2 Група 2 |
Уленсакер Киса |
2 - 2 |
Тромсдален |
1.57 |
3.94 |
4.59 |
| 09.11.2019 |
Първа Дивизия |
Уленсакер Киса |
2 - 0 |
Тромсдален |
1.46 |
4.44 |
5.65 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Уленсакер Киса имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Дивизия - Група 2 класиране към 02.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Киелсос |
13 |
10 |
1 |
2 |
30 |
19 |
+11 |
31 |
| 2 |
Левангер |
13 |
10 |
0 |
3 |
28 |
13 |
+15 |
30 |
| 3 |
Ейдсволд ТФ |
13 |
9 |
2 |
2 |
29 |
12 |
+17 |
29 |
| 4 |
Хьонефос |
14 |
9 |
2 |
3 |
33 |
19 |
+14 |
29 |
| 5 |
Льоренског |
14 |
8 |
2 |
4 |
26 |
15 |
+11 |
26 |
| 6 |
Гроруд |
14 |
7 |
2 |
5 |
23 |
15 |
+8 |
23 |
| 7 |
Стьордалс Блинк |
14 |
5 |
2 |
7 |
23 |
25 |
-2 |
17 |
| 8 |
Юнкерен |
13 |
5 |
2 |
6 |
17 |
21 |
-4 |
17 |
| 9 |
Тромсдален |
13 |
5 |
2 |
6 |
20 |
26 |
-6 |
17 |
| 10 |
Рана |
13 |
4 |
2 |
7 |
22 |
27 |
-5 |
14 |
| 11 |
Шайд |
14 |
4 |
1 |
9 |
22 |
27 |
-5 |
13 |
| 12 |
Фолу |
12 |
2 |
3 |
7 |
13 |
23 |
-10 |
9 |
| 13 |
Уленсакер Киса |
13 |
3 |
0 |
10 |
18 |
42 |
-24 |
9 |
| 14 |
Триг/Ладе |
13 |
1 |
1 |
11 |
16 |
36 |
-20 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Уленсакер Киса |
|
| Тромсдален |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Уленсакер Киса |
Уленсакер Киса |
|
Тромсдален |
Тромсдален |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Киелсос |
|
3 - 0 |
|
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 2 |
Левангер |
|
3 - 0 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 3 |
Ейдсволд ТФ |
2 - 5 |
|
2 - 5 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Хьонефос |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
| 5 |
Льоренског |
|
5 - 1 |
|
|
|
6 - 0 |
6 - 0 |
| 6 |
Гроруд |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
0 - 2 |
|
|
| 7 |
Стьордалс Блинк |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
2 - 4 |
|
|
| 8 |
Юнкерен |
|
3 - 0 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Тромсдален |
|
5 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Рана |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
2 - 1 |
|
|
| 11 |
Шайд |
5 - 3 |
|
5 - 3 |
|
2 - 0 |
|
|
| 12 |
Фолу |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 13 |
Уленсакер Киса |
- |
- |
- |
|
5 - 1 |
|
|
| 14 |
Триг/Ладе |
|
4 - 2 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Уленсакер Киса |
Тромсдален |
| Победи |
3 |
5 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
10 |
6 |
| Вкарани Голове |
18 |
20 |
| Получени Голове |
42 |
26 |
| Средно Вкарани |
1.38 |
1.54 |
| Средно Получени |
3.23 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
69% |
69% |
| Мачове Получил |
100% |
85% |
| Гол/Гол |
69% |
62% |
| Над 1.5 |
100% |
92% |
| Над 2.5 |
100% |
69% |
| Над 3.5 |
54% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
4 |
3 |
| Вкарани Голове |
12 |
9 |
| Получени Голове |
18 |
15 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.50 |
| Средно Получени |
3.00 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
83% |
83% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
83% |
83% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
83% |
| Над 3.5 |
67% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.24 |
3.96 |
1.82 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.84 |
1.19 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.56 |
1.42 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.68 |
1.07 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.12 |
1.31 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.90 |
1.79 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.32 |
3.02 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
02.08.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач