Южна Корея - К-Лига 1 (2026)
вторник, 21 юли, 2026
13:30
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.20 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.07.2026 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Улсан, а гостите от Инчхън.
Разстоянието между двата града е 314.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Улсан Мунсу,
който има капацитет от
44 102 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Улсан Мунсу.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Улсан ХД - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
К-Лига 1 |
Теджън Хана Сит. |
2 - 2 |
Улсан ХД |
2.35 |
3.26 |
2.77 |
| 11.07.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
1 - 3 |
Чонбук Хюндай Моторс |
2.46 |
3.26 |
2.66 |
| 05.07.2026 |
К-Лига 1 |
Куанджу |
1 - 1 |
Улсан ХД |
6.65 |
4.05 |
1.44 |
| 17.05.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
2 - 0 |
Улсан ХД |
2.10 |
3.20 |
3.30 |
| 13.05.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
2 - 1 |
Чеджу СК |
1.84 |
3.39 |
3.97 |
| 10.05.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
1 - 0 |
Пучхон 1995 |
1.68 |
3.55 |
4.70 |
| 05.05.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
1 - 2 |
Улсан ХД |
2.59 |
3.27 |
2.52 |
| 02.05.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
0 - 1 |
Поханг Стийлърс |
2.22 |
3.20 |
3.08 |
| 26.04.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
1 - 4 |
Теджън Хана Сит. |
2.03 |
3.42 |
3.27 |
| 22.04.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
1 - 1 |
Улсан ХД |
2.98 |
3.19 |
2.28 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Инчхън Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 0 |
Чонбук Хюндай Моторс |
3.12 |
3.08 |
2.25 |
| 12.07.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 1 |
Анянг |
2.03 |
3.18 |
3.55 |
| 05.07.2026 |
К-Лига 1 |
Сеул |
1 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
1.88 |
3.31 |
3.87 |
| 16.05.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
4 - 0 |
Куанджу |
1.47 |
3.86 |
6.74 |
| 12.05.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 1 |
Поханг Стийлърс |
2.53 |
3.05 |
2.73 |
| 09.05.2026 |
К-Лига 1 |
Кимчхон Сангму |
0 - 3 |
Инчхън Юнайтед |
2.25 |
3.19 |
3.02 |
| 05.05.2026 |
К-Лига 1 |
Теджън Хана Сит. |
0 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
2.07 |
3.25 |
3.36 |
| 02.05.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 1 |
Кануън |
2.91 |
3.01 |
2.43 |
| 25.04.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 0 |
Чеджу СК |
1.96 |
3.25 |
3.68 |
| 21.04.2026 |
К-Лига 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
1 - 2 |
Инчхън Юнайтед |
1.88 |
3.34 |
3.93 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.04.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 2 |
Улсан ХД |
2.55 |
3.15 |
2.64 |
| 14.05.2025 |
ФА Къп |
Улсан ХД |
3 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
1.69 |
3.41 |
4.49 |
| 22.09.2024 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 0 |
Улсан ХД |
3.00 |
3.25 |
2.20 |
| 17.07.2024 |
ФА Къп |
Улсан ХД |
1 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
1.63 |
3.63 |
4.67 |
| 29.05.2024 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
1 - 1 |
Улсан ХД |
2.90 |
3.19 |
2.28 |
| 17.03.2024 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
3 - 3 |
Инчхън Юнайтед |
1.86 |
3.33 |
3.93 |
| 24.11.2023 |
Група за Титлата |
Инчхън Юнайтед |
3 - 1 |
Улсан ХД |
2.53 |
3.22 |
2.68 |
| 08.10.2023 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
0 - 0 |
Инчхън Юнайтед |
1.78 |
3.67 |
4.10 |
| 12.07.2023 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
1 - 2 |
Инчхън Юнайтед |
1.58 |
3.84 |
5.11 |
| 25.04.2023 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
0 - 1 |
Улсан ХД |
3.72 |
3.26 |
1.98 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Улсан ХД имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
К-Лига 1 класиране към 21.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сеул |
18 |
12 |
3 |
3 |
31 |
13 |
+18 |
39 |
| 2 |
Кануън |
18 |
8 |
7 |
3 |
23 |
11 |
+12 |
31 |
| 3 |
Чонбук Хюндай Моторс |
18 |
8 |
5 |
5 |
25 |
16 |
+9 |
29 |
| 4 |
Поханг Стийлърс |
18 |
8 |
4 |
6 |
19 |
16 |
+3 |
28 |
| 5 |
Улсан ХД |
18 |
8 |
4 |
6 |
26 |
26 |
0 |
28 |
| 6 |
Анянг |
18 |
5 |
9 |
4 |
23 |
20 |
+3 |
24 |
| 7 |
Инчхън Юнайтед |
18 |
7 |
3 |
8 |
22 |
19 |
+3 |
24 |
| 8 |
Чеджу СК |
18 |
6 |
5 |
7 |
16 |
18 |
-2 |
23 |
| 9 |
Теджън Хана Ситизен |
18 |
4 |
7 |
7 |
21 |
20 |
+1 |
19 |
| 10 |
Пучхон 1995 |
18 |
4 |
7 |
7 |
15 |
21 |
-6 |
19 |
| 11 |
Кимчхон Сангму |
18 |
2 |
10 |
6 |
17 |
25 |
-8 |
16 |
| 12 |
Куанджу |
18 |
1 |
6 |
11 |
9 |
42 |
-33 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Улсан ХД |
|
| Инчхън Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Улсан ХД |
Улсан ХД |
|
Инчхън Юнайтед |
Инчхън Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сеул |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Кануън |
3 - 1 |
2 - 0 |
3 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
| 3 |
Чонбук Хюндай Моторс |
1 - 3 |
2 - 0 |
1 - 3 |
|
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 4 |
Поханг Стийлърс |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
0 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Улсан ХД |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
Анянг |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Инчхън Юнайтед |
|
1 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Чеджу СК |
2 - 1 |
0 - 2 |
2 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Теджън Хана Ситизен |
1 - 4 |
2 - 2 |
1 - 4 |
|
1 - 3 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Пучхон 1995 |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 11 |
Кимчхон Сангму |
0 - 0 |
1 - 2 |
0 - 0 |
|
2 - 1 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 12 |
Куанджу |
5 - 1 |
1 - 1 |
5 - 1 |
|
4 - 0 |
3 - 2 |
3 - 2 |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Улсан ХД |
Инчхън Юнайтед |
| Победи |
8 |
7 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
6 |
8 |
| Вкарани Голове |
26 |
22 |
| Получени Голове |
26 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.44 |
1.22 |
| Средно Получени |
1.44 |
1.06 |
| Мачове Вкарал |
78% |
72% |
| Мачове Получил |
83% |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
44% |
| Над 1.5 |
83% |
56% |
| Над 2.5 |
56% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
14 |
11 |
| Получени Голове |
15 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.56 |
1.38 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
78% |
75% |
| Мачове Получил |
78% |
62% |
| Гол/Гол |
67% |
50% |
| Над 1.5 |
67% |
62% |
| Над 2.5 |
67% |
50% |
| Над 3.5 |
56% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.20 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.07.2026 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите