Южна Корея - К-Лига 1 (2018)
09:00
Улсан ХД
Кимчхон Сангму
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.39 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Улсан, а гостите от Кимчхон. Разстоянието между двата града е 128.2 км. Мачът ще се играе на стадион Улсан Мунсу, който има капацитет от 44 102 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Улсан Мунсу. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Улсан ХД - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2018 | ШЛ Азия | Шанхай Порт | 2 - 2 | Улсан ХД | 1.42 | 4.49 | 5.81 |
| 01.03.2018 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 2 - 0 | Улсан ХД | 1.56 | 3.56 | 5.60 |
| 20.02.2018 | ШЛ Азия | Улсан ХД | 2 - 1 | Кавазаки Фронтале | 2.76 | 3.14 | 2.36 |
| 13.02.2018 | ШЛ Азия | Мелбърн Виктори | 3 - 3 | Улсан ХД | 2.52 | 3.21 | 2.64 |
| 16.01.2018 | Приятелски срещи | Матерсбург | 2 - 2 | Улсан ХД | 2.65 | 3.50 | 2.27 |
| 03.12.2017 | ФА Къп | Улсан ХД | 0 - 0 | Пусан АйПарк | 1.81 | 3.17 | 4.28 |
| 29.11.2017 | ФА Къп | Пусан АйПарк | 1 - 2 | Улсан ХД | 2.96 | 2.84 | 2.44 |
| 19.11.2017 | Група за Титлата | Кануън | 1 - 2 | Улсан ХД | 3.39 | 3.33 | 2.00 |
| 05.11.2017 | Група за Титлата | Улсан ХД | 1 - 2 | Чонбук Хюндай Моторс | 2.53 | 3.12 | 2.61 |
| 28.10.2017 | Група за Титлата | Сеул | 3 - 0 | Улсан ХД | 2.19 | 3.06 | 3.16 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Кимчхон Сангму - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2018 | К-Лига 1 | Кьонсан | 3 - 1 | Кимчхон Сангму | 2.21 | 3.08 | 3.07 |
| 26.11.2017 | К-Лига Плейоф | Кимчхон Сангму | 0 - 1 | Пусан АйПарк | 2.58 | 3.12 | 2.57 |
| 22.11.2017 | К-Лига Плейоф | Пусан АйПарк | 0 - 1 | Кимчхон Сангму | 2.16 | 2.94 | 3.40 |
| 18.11.2017 | Група за Изпадане | Инчхън Юнайтед | 2 - 0 | Кимчхон Сангму | 2.67 | 3.11 | 2.50 |
| 04.11.2017 | Група за Изпадане | Кимчхон Сангму | 3 - 4 | Поханг Стийлърс | 2.36 | 3.16 | 2.80 |
| 28.10.2017 | Група за Изпадане | Кимчхон Сангму | 0 - 0 | Чуннам Драгонс | 2.11 | 3.36 | 3.05 |
| 22.10.2017 | Група за Изпадане | Куанджу | 1 - 0 | Кимчхон Сангму | 2.13 | 3.23 | 3.13 |
| 14.10.2017 | Група за Изпадане | Кимчхон Сангму | 2 - 2 | Тегу | 2.50 | 3.17 | 2.59 |
| 08.10.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 0 - 1 | Сеул | 3.46 | 3.42 | 1.92 |
| 30.09.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 2 | Кимчхон Сангму | 1.73 | 3.61 | 4.03 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2017 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 4 - 2 | Кимчхон Сангму | 1.49 | 3.84 | 5.83 |
| 09.08.2017 | ФА Къп | Улсан ХД | 3 - 1 | Кимчхон Сангму | 1.62 | 3.56 | 4.85 |
| 28.06.2017 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 0 - 0 | Улсан ХД | 2.87 | 3.14 | 2.30 |
| 19.03.2017 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 0 - 1 | Кимчхон Сангму | 1.93 | 3.29 | 3.59 |
| 30.10.2016 | Група за Титлата | Кимчхон Сангму | 1 - 2 | Улсан ХД | 2.86 | 3.22 | 2.27 |
| 17.08.2016 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 2 - 3 | Кимчхон Сангму | 2.09 | 3.31 | 3.13 |
| 11.06.2016 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 1 - 0 | Кимчхон Сангму | 1.70 | 3.53 | 4.22 |
| 13.03.2016 | К-Лига 1 | Кимчхон Сангму | 2 - 0 | Улсан ХД | 3.14 | 3.12 | 2.16 |
| 19.10.2014 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 2 - 1 | Кимчхон Сангму | 1.64 | 3.50 | 4.72 |
| 23.08.2014 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 3 - 0 | Кимчхон Сангму | 1.57 | 3.61 | 5.27 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Улсан ХД имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
К-Лига 1 класиране към 10.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Поханг Стийлърс | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Кьонсан | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Чонбук Хюндай Моторс | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Кануън | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Чуннам Драгонс | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Сеул | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Чеджу СК | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Инчхън Юнайтед | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Сувон Самсунг Блюуингс | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Кимчхон Сангму | 1 | -2 | 0 |
| 11 | Улсан ХД | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Тегу | 1 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Улсан ХД | |
| Кимчхон Сангму | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Улсан ХД | Улсан ХД | Кимчхон Сангму | Кимчхон Сангму | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Поханг Стийлърс | |||||||
| 2 | Кьонсан | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 3 | Чонбук Хюндай Моторс | 2 - 0 | ||||||
| 4 | Кануън | |||||||
| 4 | Чуннам Драгонс | |||||||
| 6 | Сеул | |||||||
| 6 | Чеджу СК | |||||||
| 8 | Инчхън Юнайтед | |||||||
| 8 | Сувон Самсунг Блюуингс | |||||||
| 10 | Кимчхон Сангму | - | - | - | ||||
| 11 | Улсан ХД | - | - | - | ||||
| 12 | Тегу | |||||||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Улсан ХД | Кимчхон Сангму | |
| Позиция | 11 | 10 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 4 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Улсан ХД | Кимчхон Сангму | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Улсан ХД | Кимчхон Сангму | |
|
Вкарани
Получени |
0
2 |
1
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
1
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.39 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
