Южна Корея - К-Лига 1 (2026)
събота, 17 октомври, 2026
10:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
3.80 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.25 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Улсан, а гостите от Бучеон.
Разстоянието между двата града е 315.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Улсан Мунсу,
който има капацитет от
44 102 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Улсан Мунсу.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Улсан ХД - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
К-Лига 1 |
Куанджу |
4 - 3 |
Улсан ХД |
4.49 |
3.98 |
1.63 |
| 19.09.2026 |
К-Лига 1 |
Анянг |
2 - 1 |
Улсан ХД |
3.35 |
3.54 |
1.97 |
| 12.09.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
2 - 1 |
Инчхън Юнайтед |
2.18 |
3.31 |
3.07 |
| 08.09.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
1 - 0 |
Сеул |
3.21 |
3.48 |
2.05 |
| 05.09.2026 |
К-Лига 1 |
Чеджу СК |
0 - 0 |
Улсан ХД |
2.96 |
3.38 |
2.20 |
| 29.08.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
3 - 1 |
Кимчхон Сангму |
1.95 |
3.50 |
3.44 |
| 26.08.2026 |
К-Лига 1 |
Теджън Хана Сит. |
2 - 1 |
Улсан ХД |
2.22 |
3.47 |
2.86 |
| 22.08.2026 |
К-Лига 1 |
Чонбук Хюндай Моторс |
1 - 0 |
Улсан ХД |
2.04 |
3.50 |
3.21 |
| 16.08.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
2 - 3 |
Кануън |
2.45 |
3.25 |
2.68 |
| 08.08.2026 |
К-Лига 1 |
Поханг Стийлърс |
0 - 2 |
Улсан ХД |
2.60 |
3.24 |
2.54 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Пучхон 1995 - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
К-Лига 1 |
Кануън |
2 - 0 |
Пучхон 1995 |
1.74 |
3.43 |
4.53 |
| 19.09.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
0 - 2 |
Кимчхон Сангму |
2.92 |
3.27 |
2.28 |
| 12.09.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
2 - 2 |
Чеджу СК |
2.73 |
3.22 |
2.43 |
| 08.09.2026 |
К-Лига 1 |
Инчхън Юнайтед |
2 - 1 |
Пучхон 1995 |
1.74 |
3.42 |
4.50 |
| 05.09.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
0 - 5 |
Теджън Хана Сит. |
3.80 |
3.38 |
1.89 |
| 29.08.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
1 - 1 |
Анянг |
2.50 |
3.24 |
2.65 |
| 25.08.2026 |
К-Лига 1 |
Сеул |
1 - 0 |
Пучхон 1995 |
1.49 |
4.04 |
5.88 |
| 22.08.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
3 - 0 |
Поханг Стийлърс |
2.77 |
3.05 |
2.52 |
| 19.08.2026 |
ФА Къп |
Пусан АйПарк |
0 - 0 |
Пучхон 1995 |
2.69 |
3.07 |
2.35 |
| 16.08.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
3 - 2 |
Чонбук Хюндай Моторс |
4.00 |
3.41 |
1.83 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
К-Лига 1 |
Улсан ХД |
1 - 0 |
Пучхон 1995 |
1.68 |
3.55 |
4.70 |
| 15.03.2026 |
К-Лига 1 |
Пучхон 1995 |
1 - 2 |
Улсан ХД |
3.85 |
3.31 |
1.90 |
| 29.06.2022 |
ФА Къп |
Улсан ХД |
1 - 1 |
Пучхон 1995 |
1.25 |
5.24 |
9.96 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Улсан ХД имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
К-Лига 1 класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сеул |
31 |
20 |
5 |
6 |
58 |
26 |
+32 |
65 |
| 2 |
Улсан ХД |
31 |
14 |
5 |
12 |
48 |
44 |
+4 |
47 |
| 3 |
Кануън |
31 |
11 |
13 |
7 |
38 |
28 |
+10 |
46 |
| 4 |
Чеджу СК |
31 |
12 |
10 |
9 |
36 |
31 |
+5 |
46 |
| 5 |
Чонбук Хюндай Моторс |
31 |
11 |
11 |
9 |
39 |
30 |
+9 |
44 |
| 6 |
Теджън Хана Ситизен |
31 |
11 |
10 |
10 |
48 |
38 |
+10 |
43 |
| 7 |
Инчхън Юнайтед |
31 |
11 |
9 |
11 |
39 |
33 |
+6 |
42 |
| 8 |
Анянг |
31 |
10 |
11 |
10 |
39 |
47 |
-8 |
41 |
| 9 |
Поханг Стийлърс |
31 |
11 |
7 |
13 |
28 |
37 |
-9 |
40 |
| 10 |
Кимчхон Сангму |
31 |
5 |
18 |
8 |
30 |
37 |
-7 |
33 |
| 11 |
Пучхон 1995 |
31 |
7 |
11 |
13 |
31 |
42 |
-11 |
32 |
| 12 |
Куанджу |
31 |
2 |
12 |
17 |
25 |
66 |
-41 |
18 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Улсан ХД |
|
| Пучхон 1995 |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Улсан ХД |
Улсан ХД |
|
Пучхон 1995 |
Пучхон 1995 |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сеул |
1 - 0 |
1 - 3 |
1 - 0 |
|
1 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Улсан ХД |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Кануън |
2 - 3 |
2 - 0 |
2 - 3 |
|
0 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Чеджу СК |
2 - 1 |
0 - 0 |
2 - 1 |
|
2 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Чонбук Хюндай Моторс |
1 - 3 |
1 - 0 |
1 - 3 |
|
3 - 2 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 6 |
Теджън Хана Ситизен |
1 - 4 |
2 - 1 |
1 - 4 |
|
0 - 5 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 7 |
Инчхън Юнайтед |
2 - 1 |
1 - 2 |
2 - 1 |
|
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Анянг |
3 - 1 |
2 - 1 |
3 - 1 |
|
1 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Поханг Стийлърс |
0 - 1 |
0 - 2 |
0 - 1 |
|
3 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Кимчхон Сангму |
3 - 1 |
1 - 2 |
3 - 1 |
|
0 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Пучхон 1995 |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
- |
- |
- |
| 12 |
Куанджу |
5 - 1 |
4 - 3 |
5 - 1 |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Улсан ХД |
Пучхон 1995 |
| Победи |
14 |
7 |
| Равни |
5 |
11 |
| Загуби |
12 |
13 |
| Вкарани Голове |
48 |
31 |
| Получени Голове |
44 |
42 |
| Средно Вкарани |
1.55 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.42 |
1.35 |
| Мачове Вкарал |
81% |
58% |
| Мачове Получил |
81% |
71% |
| Гол/Гол |
68% |
42% |
| Над 1.5 |
81% |
68% |
| Над 2.5 |
61% |
42% |
| Над 3.5 |
35% |
26% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
4 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
6 |
6 |
| Вкарани Голове |
26 |
13 |
| Получени Голове |
23 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.73 |
0.93 |
| Средно Получени |
1.53 |
1.14 |
| Мачове Вкарал |
87% |
57% |
| Мачове Получил |
80% |
71% |
| Гол/Гол |
73% |
36% |
| Над 1.5 |
73% |
57% |
| Над 2.5 |
73% |
36% |
| Над 3.5 |
53% |
14% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
3.80 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.25 |
2.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака