Люксембург - Национална Дивизия (2016 - 2017)
17:00
УНА Щрасен
Жюнес Еш
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.50 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.29 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.05.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Щрасен, а гостите от Еш сюр Алзет. Разстоянието между двата града е 14.8 км. Мачът ще се играе на стадион Спортен Комплекс Жан Вирц. Снимки от Google карта стадион Спортен Комплекс Жан Вирц. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
УНА Щрасен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 0 - 3 | Ф91 Дюделанж | 6.23 | 4.19 | 1.40 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 5 - 1 | УНА Щрасен | 2.05 | 3.80 | 2.75 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 0 - 2 | Виктория Роспорт | 1.33 | 4.55 | 7.25 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 0 - 3 | УНА Щрасен | 2.39 | 3.21 | 2.55 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 2 - 0 | Каерйенг | 1.50 | 4.00 | 5.13 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 5 - 0 | УНА Щрасен | 1.34 | 4.38 | 7.13 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 2 - 0 | Рюмеланж | 1.53 | 3.65 | 5.35 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 4 - 1 | УНА Щрасен | 1.33 | 4.93 | 6.16 |
| 12.02.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 3 - 0 | Расинг ФК Унион | 1.83 | 3.40 | 3.70 |
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 0 - 3 | УНА Щрасен | 2.79 | 3.20 | 2.23 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Жюнес Еш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 0 - 2 | Прогрес Нидеркорн | 2.33 | 3.34 | 2.58 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 2 - 1 | Жюнес Еш | 4.27 | 3.54 | 1.67 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 3 | Мондорф-ле-Бен | 1.69 | 3.60 | 4.15 |
| 19.03.2017 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 1 - 4 | Жюнес Еш | 3.82 | 3.56 | 1.74 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 0 - 3 | Фола Еш | 4.47 | 3.80 | 1.60 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 3 - 2 | Жюнес Еш | 4.00 | 3.50 | 1.74 |
| 26.02.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 0 | Диферданж | 5.83 | 4.13 | 1.41 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 1 - 2 | Жюнес Еш | 2.67 | 3.37 | 2.26 |
| 12.02.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.50 | 4.10 | 5.00 |
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 1 - 1 | Жюнес Еш | 3.74 | 3.64 | 1.74 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2016 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 1 | УНА Щрасен | 1.90 | 3.69 | 3.14 |
| 30.04.2016 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 2 - 1 | Жюнес Еш | - | - | - |
| 31.10.2015 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 4 - 3 | УНА Щрасен | 2.20 | 3.25 | 2.85 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на УНА Щрасен имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Национална Дивизия класиране към 01.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 23 | +46 | 56 |
| 2 | Диферданж | 23 | +33 | 56 |
| 3 | Фола Еш | 23 | +34 | 50 |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 23 | +12 | 35 |
| 5 | Юнион Титус Петанж | 23 | +6 | 32 |
| 6 | Мондорф-ле-Бен | 23 | -8 | 30 |
| 7 | УНА Щрасен | 22 | -12 | 29 |
| 8 | Жюнес Еш | 22 | -4 | 27 |
| 9 | Виктория Роспорт | 23 | -12 | 25 |
| 10 | Расинг ФК Унион | 23 | -14 | 24 |
| 11 | РМ Хам Бенфика | 23 | -16 | 22 |
| 12 | Жюнес Канах | 23 | -20 | 22 |
| 13 | Рюмеланж | 23 | -24 | 20 |
| 14 | Каерйенг | 23 | -21 | 19 |
Хронология в първенството
| УНА Щрасен | |
| Жюнес Еш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | УНА Щрасен | УНА Щрасен | Жюнес Еш | Жюнес Еш | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ф91 Дюделанж | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||
| 2 | Диферданж | 4 - 4 | 4 - 1 | 4 - 4 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Фола Еш | 1 - 3 | 5 - 0 | 1 - 3 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 1 - 3 | 5 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Юнион Титус Петанж | 0 - 3 | 2 - 1 | |||||
| 6 | Мондорф-ле-Бен | 3 - 1 | 0 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | УНА Щрасен | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 8 | Жюнес Еш | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Виктория Роспорт | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Расинг ФК Унион | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | РМ Хам Бенфика | 0 - 5 | 0 - 5 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 12 | Жюнес Канах | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Рюмеланж | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 14 | Каерйенг | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 3 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
Класиране в шампионата
| УНА Щрасен | Жюнес Еш | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 29 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 13 | 12 |
Форма в шампионата
| УНА Щрасен | Жюнес Еш | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
2 11 |
7
6 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 6 |
3
3 5 |
Голове в шампионата
| УНА Щрасен | Жюнес Еш | |
|
Вкарани
Получени |
31
43 |
33
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
23 |
18
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.50 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.29 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.05.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
