Португалия - Лига Португал 2 (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
17:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.50 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лейрия, а гостите от Санта Мария да Фейра.
Разстоянието между двата града е 133.3 км.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Униао Лейрия - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Визела |
1 - 0 |
Униао Лейрия |
2.19 |
3.23 |
2.91 |
| 03.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
0 - 3 |
Фарензе |
1.95 |
3.25 |
3.50 |
| 25.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
2 - 1 |
Униао Лейрия |
2.67 |
3.07 |
2.45 |
| 18.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
4 - 2 |
Пенафиел |
1.77 |
3.37 |
4.12 |
| 11.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Бенфика Б |
2 - 2 |
Униао Лейрия |
2.43 |
3.21 |
2.59 |
| 05.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
0 - 0 |
Лузитания |
1.78 |
3.38 |
3.99 |
| 29.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
2 - 0 |
Пасош Ферейра |
1.72 |
3.49 |
4.15 |
| 20.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Шавеш |
0 - 2 |
Униао Лейрия |
2.21 |
3.04 |
3.07 |
| 15.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
1 - 2 |
Маритимо |
2.84 |
3.10 |
2.32 |
| 08.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Лейшоес |
1 - 4 |
Униао Лейрия |
2.59 |
3.07 |
2.51 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Фейрензе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
1 - 2 |
Оливейрензе |
1.96 |
3.23 |
3.46 |
| 03.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Пасош Ферейра |
1 - 2 |
Фейрензе |
2.15 |
3.10 |
3.13 |
| 28.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
0 - 0 |
Торензе |
2.81 |
3.01 |
2.39 |
| 17.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Академико Визеу |
3 - 0 |
Фейрензе |
1.77 |
3.27 |
4.27 |
| 12.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
1 - 0 |
Визела |
2.73 |
3.04 |
2.43 |
| 04.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Фарензе |
0 - 1 |
Фейрензе |
2.05 |
2.95 |
3.55 |
| 22.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
1 - 2 |
Спортинг Лисабон Б |
2.37 |
3.01 |
2.84 |
| 15.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
1 - 0 |
Пенафиел |
2.15 |
3.00 |
3.24 |
| 09.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Бенфика Б |
3 - 0 |
Фейрензе |
2.01 |
3.16 |
3.39 |
| 02.03.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
0 - 0 |
Фелгейраш 1932 |
2.27 |
2.93 |
3.06 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.01.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
2 - 2 |
Униао Лейрия |
2.52 |
3.04 |
2.63 |
| 11.04.2025 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
2 - 1 |
Униао Лейрия |
2.66 |
3.00 |
2.49 |
| 30.11.2024 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
1 - 0 |
Фейрензе |
1.92 |
3.06 |
3.92 |
| 04.05.2024 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
1 - 0 |
Униао Лейрия |
2.16 |
3.31 |
2.93 |
| 30.12.2023 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
1 - 1 |
Фейрензе |
1.64 |
3.54 |
4.88 |
| 29.04.2012 |
Примейра Лига |
Униао Лейрия |
0 - 4 |
Фейрензе |
2.49 |
3.10 |
2.80 |
| 18.12.2011 |
Примейра Лига |
Фейрензе |
2 - 1 |
Униао Лейрия |
2.37 |
2.99 |
3.07 |
| 17.05.2009 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
2 - 1 |
Фейрензе |
1.41 |
3.90 |
6.82 |
| 11.01.2009 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
0 - 0 |
Униао Лейрия |
1.89 |
3.12 |
3.82 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Униао Лейрия имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Маритимо |
33 |
20 |
6 |
7 |
49 |
26 |
+23 |
66 |
| 2 |
Академико Визеу |
33 |
17 |
7 |
9 |
58 |
33 |
+25 |
58 |
| 3 |
Торензе |
33 |
17 |
5 |
11 |
42 |
33 |
+9 |
56 |
| 4 |
Визела |
33 |
14 |
9 |
10 |
39 |
36 |
+3 |
51 |
| 5 |
Униао Лейрия |
33 |
13 |
10 |
10 |
50 |
44 |
+6 |
49 |
| 6 |
Порто Б |
33 |
14 |
6 |
13 |
39 |
42 |
-3 |
48 |
| 7 |
Лейшоес |
33 |
14 |
5 |
14 |
44 |
54 |
-10 |
47 |
| 8 |
Фейрензе |
33 |
12 |
9 |
12 |
35 |
38 |
-3 |
45 |
| 9 |
Бенфика Б |
33 |
11 |
11 |
11 |
43 |
42 |
+1 |
44 |
| 10 |
Лузитания |
33 |
11 |
10 |
12 |
43 |
50 |
-7 |
43 |
| 11 |
Шавеш |
33 |
12 |
6 |
15 |
39 |
39 |
0 |
42 |
| 12 |
Пенафиел |
33 |
11 |
8 |
14 |
36 |
37 |
-1 |
41 |
| 13 |
Спортинг Лисабон Б |
33 |
13 |
2 |
18 |
41 |
34 |
+7 |
41 |
| 14 |
Фелгейраш 1932 |
33 |
10 |
11 |
12 |
29 |
37 |
-8 |
41 |
| 15 |
Фарензе |
33 |
10 |
10 |
13 |
31 |
36 |
-5 |
40 |
| 16 |
Портимонензе |
33 |
10 |
7 |
16 |
38 |
49 |
-11 |
37 |
| 17 |
Пасош Ферейра |
33 |
8 |
12 |
13 |
32 |
47 |
-15 |
36 |
| 18 |
Оливейрензе |
33 |
8 |
10 |
15 |
33 |
44 |
-11 |
34 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Униао Лейрия |
|
| Фейрензе |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Униао Лейрия |
Униао Лейрия |
|
Фейрензе |
Фейрензе |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Маритимо |
1 - 2 |
1 - 3 |
1 - 2 |
|
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Академико Визеу |
3 - 2 |
2 - 0 |
3 - 2 |
|
0 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 3 |
Торензе |
1 - 0 |
3 - 1 |
1 - 0 |
|
0 - 0 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 4 |
Визела |
2 - 2 |
1 - 0 |
2 - 2 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Униао Лейрия |
- |
- |
- |
|
2 - 2 |
|
|
| 6 |
Порто Б |
2 - 2 |
1 - 2 |
2 - 2 |
|
2 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Лейшоес |
1 - 3 |
1 - 4 |
1 - 3 |
|
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Фейрензе |
|
2 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Бенфика Б |
2 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
|
0 - 2 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 10 |
Лузитания |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 11 |
Шавеш |
2 - 1 |
0 - 2 |
2 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Пенафиел |
4 - 2 |
1 - 0 |
4 - 2 |
|
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 13 |
Спортинг Лисабон Б |
3 - 1 |
1 - 0 |
3 - 1 |
|
1 - 2 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 14 |
Фелгейраш 1932 |
2 - 3 |
2 - 1 |
2 - 3 |
|
0 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 15 |
Фарензе |
0 - 3 |
0 - 1 |
0 - 3 |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 16 |
Портимонензе |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
4 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 17 |
Пасош Ферейра |
2 - 0 |
0 - 0 |
2 - 0 |
|
0 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 18 |
Оливейрензе |
0 - 0 |
2 - 4 |
0 - 0 |
|
1 - 2 |
3 - 4 |
3 - 4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Униао Лейрия |
Фейрензе |
| Победи |
13 |
12 |
| Равни |
10 |
9 |
| Загуби |
10 |
12 |
| Вкарани Голове |
50 |
35 |
| Получени Голове |
44 |
38 |
| Средно Вкарани |
1.52 |
1.06 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.15 |
| Мачове Вкарал |
76% |
64% |
| Мачове Получил |
76% |
67% |
| Гол/Гол |
61% |
45% |
| Над 1.5 |
73% |
61% |
| Над 2.5 |
58% |
42% |
| Над 3.5 |
42% |
15% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
6 |
| Равни |
5 |
3 |
| Загуби |
4 |
7 |
| Вкарани Голове |
26 |
18 |
| Получени Голове |
23 |
24 |
| Средно Вкарани |
1.62 |
1.12 |
| Средно Получени |
1.44 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
81% |
62% |
| Мачове Получил |
69% |
81% |
| Гол/Гол |
62% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
69% |
| Над 2.5 |
69% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
19% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.50 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака