Португалия - Лига Португал 2 (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
20:00
Униао Лейрия
Портимонензе
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.84 |
3.44 |
3.68 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
1.25 |
1.84 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.39 |
2.74 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.69 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.76 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.06 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лейрия, а гостите от Портимао.
Разстоянието между двата града е 290.6 км.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Униао Лейрия - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
2 - 0 |
Тондела |
2.09 |
3.19 |
3.20 |
| 22.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Лейшоес |
2 - 4 |
Униао Лейрия |
2.24 |
3.24 |
2.86 |
| 15.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
1 - 2 |
Бенфика Б |
2.08 |
3.30 |
3.13 |
| 09.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Визела |
1 - 0 |
Униао Лейрия |
2.34 |
3.23 |
2.73 |
| 28.07.2026 |
Приятелски срещи |
Лас Палмас |
3 - 2 |
Униао Лейрия |
1.73 |
3.66 |
3.84 |
| 17.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
2 - 2 |
Фейрензе |
1.72 |
3.56 |
4.10 |
| 09.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Визела |
1 - 0 |
Униао Лейрия |
2.19 |
3.23 |
2.91 |
| 03.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
0 - 3 |
Фарензе |
1.95 |
3.25 |
3.50 |
| 25.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
2 - 1 |
Униао Лейрия |
2.67 |
3.07 |
2.45 |
| 18.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
4 - 2 |
Пенафиел |
1.77 |
3.37 |
4.12 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Портимонензе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Портимонензе |
0 - 2 |
Лейшоес |
2.73 |
3.17 |
2.36 |
| 21.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Бенфика Б |
1 - 1 |
Портимонензе |
2.05 |
3.23 |
3.25 |
| 16.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Портимонензе |
2 - 0 |
Визела |
3.17 |
3.21 |
2.10 |
| 08.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
0 - 1 |
Портимонензе |
1.86 |
3.33 |
3.72 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Портимонензе |
0 - 3 |
Рио Аве |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Портимонензе |
1 - 0 |
Фарензе |
2.49 |
3.26 |
2.50 |
| 09.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
1 - 1 |
Портимонензе |
1.88 |
3.31 |
3.67 |
| 03.05.2026 |
Лига Португал 2 |
Портимонензе |
3 - 2 |
Шавеш |
2.50 |
3.19 |
2.52 |
| 25.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Лейшоес |
2 - 0 |
Портимонензе |
1.92 |
3.30 |
3.53 |
| 19.04.2026 |
Лига Португал 2 |
Портимонензе |
3 - 2 |
Лузитания |
2.25 |
3.16 |
2.90 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.02.2026 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
1 - 0 |
Портимонензе |
1.76 |
3.44 |
4.03 |
| 04.10.2025 |
Лига Португал 2 |
Портимонензе |
1 - 1 |
Униао Лейрия |
2.87 |
3.29 |
2.21 |
| 26.01.2025 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
1 - 0 |
Портимонензе |
1.82 |
3.30 |
3.90 |
| 17.08.2024 |
Лига Португал 2 |
Портимонензе |
0 - 3 |
Униао Лейрия |
1.77 |
3.34 |
4.23 |
| 20.11.2020 |
Купа на Португалия |
Униао Лейрия |
1 - 0 |
Портимонензе |
6.20 |
4.07 |
1.46 |
| 25.09.2016 |
Купа на Португалия |
Униао Лейрия |
2 - 2 |
Портимонензе |
5.87 |
4.03 |
1.44 |
| 17.04.2011 |
Примейра Лига |
Униао Лейрия |
0 - 1 |
Портимонензе |
2.15 |
3.07 |
3.35 |
| 29.11.2010 |
Примейра Лига |
Портимонензе |
1 - 2 |
Униао Лейрия |
2.81 |
3.01 |
2.50 |
| 08.02.2009 |
Лига Португал 2 |
Портимонензе |
0 - 1 |
Униао Лейрия |
2.39 |
2.89 |
2.77 |
| 30.08.2008 |
Лига Португал 2 |
Униао Лейрия |
0 - 1 |
Портимонензе |
1.82 |
3.20 |
3.89 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Униао Лейрия имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лузитания |
4 |
3 |
1 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
10 |
| 2 |
Академика Коимбра |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
9 |
| 3 |
Спортинг Лисабон Б |
4 |
3 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
9 |
| 4 |
Пенафиел |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 5 |
Фарензе |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
7 |
| 6 |
Визела |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 7 |
Бенфика Б |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
7 |
| 7 |
Портимонензе |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
7 |
| 9 |
Униао Лейрия |
4 |
2 |
0 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 10 |
Фелгейраш 1932 |
4 |
1 |
3 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 11 |
Лейшоес |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 12 |
АВС Футбол САД |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 13 |
Амаранте |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 14 |
Тондела |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
3 |
| 15 |
Порто Б |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
3 |
| 16 |
Торензе |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
2 |
| 17 |
Фейрензе |
4 |
0 |
1 |
3 |
0 |
4 |
-4 |
1 |
| 18 |
Шавеш |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Униао Лейрия |
|
| Портимонензе |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Униао Лейрия |
Униао Лейрия |
|
Портимонензе |
Портимонензе |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Лузитания |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Академика Коимбра |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Спортинг Лисабон Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Пенафиел |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 5 |
Фарензе |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Визела |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 7 |
Бенфика Б |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Портимонензе |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Униао Лейрия |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Фелгейраш 1932 |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Лейшоес |
|
2 - 4 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 12 |
АВС Футбол САД |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Амаранте |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Тондела |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 15 |
Порто Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Торензе |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Фейрензе |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Шавеш |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Униао Лейрия |
Портимонензе |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
7 |
4 |
| Получени Голове |
5 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.25 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
25% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
25% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
3 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.84 |
3.44 |
3.68 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
1.25 |
1.84 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.39 |
2.74 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.69 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.76 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
2.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.06 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака