Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Униао Мадейра
Ароука
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.39 | 3.00 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.39 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фуншал, а гостите от Ароука. Разстоянието между двата града е 1 200.8 км. Мачът ще се играе на стадион Кампо до Аделино Родригес, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Кампо до Аделино Родригес. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Униао Мадейра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 1 | Униао Мадейра | 2.01 | 3.10 | 3.57 |
| 14.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 4 | Бенфика Б | 2.11 | 3.23 | 3.16 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 0 | Униао Мадейра | 1.72 | 3.33 | 4.59 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.90 | 3.17 | 3.86 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 0 - 1 | Униао Мадейра | 1.66 | 3.28 | 5.16 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 1 | Санта Клара | 2.90 | 2.95 | 2.42 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 1 | Униао Мадейра | 2.05 | 3.23 | 3.34 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 0 | Жил Висенте | 2.22 | 3.06 | 3.12 |
| 29.01.2018 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 4 - 2 | Униао Мадейра | 1.43 | 3.88 | 6.94 |
| 21.01.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 3 - 1 | Униао Мадейра | 2.33 | 3.04 | 2.97 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Ароука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 0 - 3 | Ароука | 2.90 | 2.92 | 2.43 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 1 - 0 | Академика Коимбра | 2.35 | 2.94 | 2.99 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 2 - 2 | Спортинг Ковиля | 1.60 | 3.19 | 6.20 |
| 03.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 2 | Ароука | 3.39 | 3.11 | 2.08 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 1 - 2 | Варзин | 1.71 | 3.19 | 4.93 |
| 17.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 3 | Ароука | 2.83 | 2.88 | 2.53 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 1 - 0 | Реал СК Кейлуж | 1.55 | 3.51 | 6.01 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 3 | Ароука | 2.44 | 2.82 | 3.00 |
| 29.01.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 0 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.53 | 3.44 | 6.45 |
| 21.01.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 1 | Ароука | 2.26 | 3.01 | 3.11 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2017 | Лига Португал 2 | Ароука | 1 - 0 | Униао Мадейра | 1.90 | 3.01 | 4.21 |
| 14.02.2016 | Примейра Лига | Ароука | 3 - 0 | Униао Мадейра | 1.78 | 3.36 | 4.63 |
| 20.09.2015 | Примейра Лига | Униао Мадейра | 0 - 0 | Ароука | 2.57 | 3.03 | 2.79 |
| 12.05.2013 | Лига Португал 2 | Ароука | 3 - 0 | Униао Мадейра | 1.51 | 3.71 | 5.91 |
| 30.12.2012 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 1 | Ароука | 2.00 | 3.20 | 3.47 |
| 01.04.2012 | Лига Португал 2 | Ароука | 0 - 0 | Униао Мадейра | 2.13 | 3.03 | 3.34 |
| 27.11.2011 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 2 - 2 | Ароука | 2.18 | 2.94 | 3.30 |
В последните 7 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Униао Мадейра имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 30 | +21 | 53 |
| 2 | Пенафиел | 30 | +11 | 53 |
| 3 | Ароука | 30 | +11 | 53 |
| 4 | Санта Клара | 30 | +10 | 52 |
| 5 | Академика Коимбра | 30 | +20 | 51 |
| 6 | Академико Визеу | 31 | +8 | 50 |
| 7 | Порто Б | 29 | +4 | 48 |
| 8 | Лейшоес | 31 | +6 | 45 |
| 9 | Фамаликао | 30 | +1 | 43 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 31 | -3 | 42 |
| 11 | Бенфика Б | 30 | -6 | 41 |
| 12 | Спортинг Ковиля | 31 | -7 | 39 |
| 13 | Оливейрензе | 30 | -6 | 36 |
| 14 | Варзин | 29 | -2 | 36 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 30 | -7 | 34 |
| 16 | Спортинг Лисабон Б | 30 | -17 | 32 |
| 17 | Униао Мадейра | 30 | -10 | 31 |
| 18 | Жил Висенте | 30 | -12 | 30 |
| 19 | Спортинг Брага Б | 30 | -11 | 29 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 30 | -11 | 26 |
Хронология в първенството
| Униао Мадейра | |
| Ароука | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Униао Мадейра | Униао Мадейра | Ароука | Ароука | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 2 | Пенафиел | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 3 | Ароука | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Санта Клара | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | |||
| 5 | Академика Коимбра | 3 - 0 | 4 - 2 | 3 - 0 | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 6 | Академико Визеу | 5 - 3 | 5 - 3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 7 | Порто Б | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 8 | Лейшоес | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | |||
| 9 | Фамаликао | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 10 | Витория Гимараеш Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 11 | Бенфика Б | 0 - 4 | 2 - 1 | 0 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 12 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Оливейрензе | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 0 | |||
| 14 | Варзин | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 15 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 16 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 17 | Униао Мадейра | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 18 | Жил Висенте | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 19 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Униао Мадейра | Ароука | |
| Позиция | 17 | 3 |
| Точки | 31 | 53 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 6 |
| Точки | 23 | 21 |
Форма в шампионата
| Униао Мадейра | Ароука | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
7 15 |
15
8 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 4 |
6
3 6 |
Голове в шампионата
| Униао Мадейра | Ароука | |
|
Вкарани
Получени |
32
42 |
37
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
16 |
18
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.39 | 3.00 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.39 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
