Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Униао Мадейра
Варзин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 3.75 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фуншал, а гостите от Повуа ди Варзин. Разстоянието между двата града е 1 210.6 км. Мачът ще се играе на стадион Кампо до Аделино Родригес, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Кампо до Аделино Родригес. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Униао Мадейра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 2 | Униао Мадейра | 2.40 | 3.12 | 2.77 |
| 21.04.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Спортинг Ковиля | 1.99 | 3.07 | 3.69 |
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 3 | Униао Мадейра | 1.55 | 3.62 | 5.67 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 3 | Насионал Мадейра | 3.51 | 3.29 | 1.95 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 2 - 1 | Униао Мадейра | 2.04 | 3.19 | 3.39 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 0 | Ароука | 3.17 | 3.00 | 2.22 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 1 | Униао Мадейра | 2.01 | 3.10 | 3.57 |
| 14.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 4 | Бенфика Б | 2.11 | 3.23 | 3.16 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 0 | Униао Мадейра | 1.72 | 3.33 | 4.59 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.90 | 3.17 | 3.86 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Варзин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 1.74 | 3.42 | 4.29 |
| 22.04.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Варзин | 2.35 | 2.88 | 3.07 |
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 1 - 2 | Варзин | 2.13 | 3.08 | 3.26 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 1 | Академико Визеу | 2.70 | 2.87 | 2.63 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Варзин | 2.38 | 2.89 | 3.00 |
| 04.04.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 3 - 1 | Порто Б | 1.99 | 3.18 | 3.55 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.95 | 3.08 | 3.84 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 0 | Варзин | 1.67 | 3.44 | 4.75 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 0 | Варзин | 2.27 | 2.94 | 3.13 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Санта Клара | 2.55 | 2.79 | 2.87 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 3 - 1 | Униао Мадейра | 2.11 | 2.99 | 3.46 |
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 1 | Варзин | 2.01 | 3.02 | 3.72 |
| 06.11.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 1 | Униао Мадейра | 2.47 | 2.88 | 2.92 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Униао Мадейра имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Лига Португал 2 класиране към 06.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 36 | +26 | 67 |
| 2 | Санта Клара | 36 | +13 | 63 |
| 3 | Академика Коимбра | 37 | +20 | 63 |
| 4 | Пенафиел | 37 | +12 | 61 |
| 5 | Академико Визеу | 37 | +9 | 61 |
| 6 | Ароука | 36 | +8 | 59 |
| 7 | Порто Б | 37 | -2 | 58 |
| 8 | Лейшоес | 36 | +8 | 55 |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 36 | -4 | 49 |
| 10 | Кова Да Пиедаде | 37 | -4 | 48 |
| 11 | Варзин | 36 | 0 | 47 |
| 12 | Фамаликао | 37 | -3 | 47 |
| 13 | Бенфика Б | 36 | -9 | 45 |
| 14 | Спортинг Ковиля | 36 | -10 | 43 |
| 15 | Спортинг Брага Б | 36 | -3 | 43 |
| 16 | Оливейрензе | 36 | -5 | 43 |
| 17 | Униао Мадейра | 36 | -9 | 41 |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 36 | -21 | 36 |
| 19 | Жил Висенте | 36 | -15 | 35 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 36 | -11 | 31 |
Хронология в първенството
| Униао Мадейра | |
| Варзин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Униао Мадейра | Униао Мадейра | Варзин | Варзин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Санта Клара | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Академика Коимбра | 3 - 0 | 4 - 2 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Пенафиел | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 5 | Академико Визеу | 5 - 3 | 1 - 3 | 5 - 3 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Ароука | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Порто Б | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Лейшоес | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 11 | Варзин | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Фамаликао | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 13 | Бенфика Б | 0 - 4 | 2 - 1 | 0 - 4 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 15 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Оливейрензе | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 17 | Униао Мадейра | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 19 | Жил Висенте | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Униао Мадейра | Варзин | |
| Позиция | 17 | 11 |
| Точки | 41 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 12 |
| Точки | 27 | 18 |
Форма в шампионата
| Униао Мадейра | Варзин | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
8 17 |
12
11 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 5 |
5
3 10 |
Голове в шампионата
| Униао Мадейра | Варзин | |
|
Вкарани
Получени |
40
49 |
39
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
19 |
15
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 3.75 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
