Италия - Серия С - Група А (2026 - 2027)
петък, 6 ноември, 2026
21:30
21:30
Унион Бреша
Арциняно Валкиампо
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Унион Бреша
X 0% за равен
2 0% за Арциняно Валкиампо
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Бреша, а гостите от Арциняно. Разстоянието между двата града е 86.7 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Унион Бреша - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Серия С - А | Фолгоре Карат. | 0 - 4 | Унион Бреша | 4.56 | 3.46 | 1.69 |
| 28.10.2026 | Купа Серия С | Унион Бреша | 1 - 2 | Читадела | - | - | - |
| 24.10.2026 | Серия С - А | Унион Бреша | 2 - 1 | Читадела | 1.99 | 3.14 | 3.52 |
| 19.10.2026 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 2 - 1 | Унион Бреша | 4.90 | 3.60 | 1.61 |
| 09.10.2026 | Серия С - А | Унион Бреша | 2 - 0 | Про Верчели | 1.35 | 4.44 | 7.10 |
| 04.10.2026 | Серия С - А | Леко | 2 - 2 | Унион Бреша | 4.00 | 3.22 | 1.84 |
| 27.09.2026 | Серия С - А | Унион Бреша | 1 - 1 | Доломити Белун. | 1.34 | 4.22 | 8.50 |
| 20.09.2026 | Серия С - А | Алчоне Милано | 0 - 4 | Унион Бреша | 3.87 | 3.14 | 1.90 |
| 17.09.2026 | Серия С - А | Унион Бреша | 2 - 2 | Тревизо | 1.60 | 3.45 | 5.30 |
| 13.09.2026 | Серия С - А | Тренто 1921 | 0 - 0 | Унион Бреша | 3.44 | 2.99 | 2.08 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Арциняно Валкиампо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Серия С - А | Лумецане | 1 - 1 | Арциняно Валк. | 2.53 | 3.19 | 2.55 |
| 25.10.2026 | Серия С - А | Арциняно Валк. | 2 - 0 | Новара | 2.37 | 2.99 | 2.85 |
| 19.10.2026 | Серия С - А | Читадела | 1 - 0 | Арциняно Валк. | 1.60 | 3.64 | 4.86 |
| 10.10.2026 | Серия С - А | Арциняно Валк. | 2 - 1 | Ювентус НД | 2.25 | 3.06 | 3.01 |
| 03.10.2026 | Серия С - А | Арциняно Валк. | 2 - 2 | Перджолетезе | 1.89 | 3.18 | 3.81 |
| 27.09.2026 | Серия С - А | Карпи | 0 - 3 | Арциняно Валк. | 2.67 | 3.05 | 2.49 |
| 20.09.2026 | Серия С - А | Арциняно Валк. | 2 - 1 | Ренате | 2.40 | 3.07 | 2.76 |
| 17.09.2026 | Серия С - А | Албинолефе | 1 - 2 | Арциняно Валк. | 2.30 | 3.00 | 2.94 |
| 13.09.2026 | Серия С - А | Арциняно Валк. | 1 - 2 | Дезенцано | 2.22 | 2.99 | 3.16 |
| 06.09.2026 | Серия С - А | Оспиталето | 3 - 1 | Арциняно Валк. | 2.45 | 2.85 | 2.89 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.01.2026 | Серия С - А | Арциняно Валк. | 1 - 2 | Унион Бреша | 3.90 | 2.96 | 1.98 |
| 23.08.2025 | Серия С - А | Унион Бреша | 1 - 2 | Арциняно Валк. | 1.69 | 3.27 | 4.82 |
| 25.04.2025 | Серия С - А | Арциняно Валк. | 1 - 0 | Унион Бреша | - | - | - |
| 15.12.2024 | Серия С - А | Унион Бреша | 1 - 1 | Арциняно Валк. | 1.63 | 3.25 | 5.15 |
| 11.02.2023 | Серия С - А | Унион Бреша | 1 - 0 | Арциняно Валк. | 1.90 | 2.96 | 3.98 |
| 16.10.2022 | Серия С - А | Арциняно Валк. | 2 - 1 | Унион Бреша | 2.89 | 2.79 | 2.42 |
| 27.10.2019 | Серия С - В | Арциняно Валк. | 1 - 2 | Унион Бреша | 2.61 | 2.86 | 2.66 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Унион Бреша имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 06.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Читадела | 12 | +13 | 30 |
| 2 | Унион Бреша | 12 | +14 | 25 |
| 3 | Тренто 1921 | 12 | +11 | 24 |
| 4 | Арциняно Валкиампо | 12 | +5 | 21 |
| 5 | Оспиталето | 12 | +7 | 19 |
| 6 | Тревизо | 12 | +3 | 19 |
| 7 | Алчоне Милано | 12 | +3 | 18 |
| 8 | Леко | 12 | +7 | 17 |
| 9 | Албинолефе | 12 | +2 | 17 |
| 10 | Перджолетезе | 12 | 0 | 17 |
| 11 | Лумецане | 12 | -4 | 13 |
| 12 | Дезенцано | 12 | -4 | 13 |
| 13 | Новара | 12 | -5 | 13 |
| 14 | Про Верчели | 12 | -9 | 13 |
| 15 | Карпи | 12 | -10 | 12 |
| 16 | Джиана Ерминио | 12 | -4 | 11 |
| 17 | Ювентус Некст Джен | 12 | -7 | 11 |
| 18 | Доломити Белунези | 12 | -10 | 10 |
| 19 | Ренате | 12 | -2 | 8 |
| 20 | Фолгоре Каратезе | 12 | -10 | 7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Унион Бреша | |
| Арциняно Валкиампо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Унион Бреша | Унион Бреша | Арциняно Валкиампо | Арциняно Валкиампо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Читадела | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 2 | Унион Бреша | - | - | - | ||||
| 3 | Тренто 1921 | 0 - 0 | ||||||
| 4 | Арциняно Валкиампо | - | - | - | ||||
| 5 | Оспиталето | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 6 | Тревизо | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 7 | Алчоне Милано | 0 - 4 | ||||||
| 8 | Леко | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 9 | Албинолефе | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 10 | Перджолетезе | 0 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 11 | Лумецане | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 12 | Дезенцано | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 13 | Новара | 2 - 0 | ||||||
| 14 | Про Верчели | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 15 | Карпи | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 16 | Джиана Ерминио | 2 - 1 | ||||||
| 17 | Ювентус Некст Джен | 2 - 1 | ||||||
| 18 | Доломити Белунези | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 19 | Ренате | 2 - 1 | ||||||
| 20 | Фолгоре Каратезе | 0 - 4 | ||||||
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Унион Бреша | Арциняно Валкиампо | |
| Победи | 7 | 6 |
| Равни | 4 | 3 |
| Загуби | 1 | 3 |
| Вкарани Голове | 23 | 17 |
| Получени Голове | 9 | 12 |
| Средно Вкарани | 1.92 | 1.42 |
| Средно Получени | 0.75 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 92% | 83% |
| Мачове Получил | 50% | 67% |
| Гол/Гол | 50% | 58% |
| Над 1.5 | 75% | 75% |
| Над 2.5 | 58% | 58% |
| Над 3.5 | 42% | 17% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 4 | 2 |
| Равни | 2 | 2 |
| Загуби | 0 | 2 |
| Вкарани Голове | 11 | 7 |
| Получени Голове | 5 | 6 |
| Средно Вкарани | 1.83 | 1.17 |
| Средно Получени | 0.83 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 67% |
| Мачове Получил | 67% | 67% |
| Гол/Гол | 67% | 50% |
| Над 1.5 | 83% | 67% |
| Над 2.5 | 50% | 50% |
| Над 3.5 | 33% | 17% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Унион Бреша
X 0% за равен
2 0% за Арциняно Валкиампо
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака