Италия - Серия С - Група В (2017 - 2018)
17:30
Унион Бреша
Самбенедетезе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 2.89 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.39 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бреша, а гостите от Сан Бенедето дел Тронто. Разстоянието между двата града е 408.3 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Унион Бреша - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.12.2017 | Серия С - В | Ренате | 2 - 1 | Унион Бреша | 2.32 | 2.91 | 3.01 |
| 22.12.2017 | Серия С - В | Унион Бреша | 3 - 2 | Реджиана | 2.26 | 2.97 | 3.02 |
| 09.12.2017 | Серия С - В | Триестина | 2 - 1 | Унион Бреша | 2.29 | 3.03 | 2.96 |
| 05.12.2017 | Купа Серия С | Ренате | 1 - 1 | Унион Бреша | 1.79 | 3.14 | 4.18 |
| 02.12.2017 | Серия С - В | Унион Бреша | 2 - 1 | Судтирол | 2.16 | 2.95 | 3.29 |
| 26.11.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 2 | Унион Бреша | 3.00 | 3.07 | 2.24 |
| 22.11.2017 | Купа Серия С | Басано Виртус | 0 - 0 | Унион Бреша | 1.97 | 3.17 | 3.60 |
| 19.11.2017 | Серия С - В | Унион Бреша | 1 - 2 | Албинолефе | 2.21 | 3.03 | 3.08 |
| 12.11.2017 | Серия С - В | Басано Виртус | 1 - 2 | Унион Бреша | 2.34 | 2.96 | 2.93 |
| 08.11.2017 | Серия С - В | Унион Бреша | 1 - 2 | Фермана | 1.97 | 3.12 | 3.66 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Самбенедетезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.12.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 3 - 0 | Фермана | 1.98 | 2.99 | 3.74 |
| 16.12.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 1 - 1 | Триестина | 2.41 | 2.98 | 2.80 |
| 08.12.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 0 - 1 | Самбенедетезе | 2.25 | 3.01 | 3.04 |
| 02.12.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 1 - 1 | Порденоне | 2.11 | 3.04 | 3.29 |
| 27.11.2017 | Серия С - В | Терамо | 0 - 2 | Самбенедетезе | 2.80 | 2.99 | 2.41 |
| 22.11.2017 | Купа Серия С | Казертана | 1 - 1 | Самбенедетезе | 2.81 | 2.90 | 2.44 |
| 19.11.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 0 - 0 | Басано Виртус | 2.07 | 3.06 | 3.34 |
| 12.11.2017 | Серия С - В | Равена | 1 - 2 | Самбенедетезе | 2.94 | 2.98 | 2.33 |
| 08.11.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 0 - 1 | Судтирол | 1.86 | 3.09 | 4.09 |
| 05.11.2017 | Серия С - В | Виченца | 2 - 1 | Самбенедетезе | 2.40 | 3.02 | 2.78 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 3 - 2 | Унион Бреша | 1.74 | 3.29 | 4.27 |
| 19.03.2017 | Серия С - В | Унион Бреша | 1 - 1 | Самбенедетезе | 2.28 | 3.00 | 2.98 |
| 29.10.2016 | Серия С - В | Самбенедетезе | 1 - 0 | Унион Бреша | 2.38 | 3.03 | 2.78 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Унион Бреша имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Серия С - Група В класиране към 20.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падуа | 19 | +10 | 38 |
| 2 | Ренате | 19 | +7 | 33 |
| 3 | Самбенедетезе | 18 | +10 | 32 |
| 4 | Унион Бреша | 19 | +2 | 29 |
| 5 | Реджиана | 19 | +6 | 29 |
| 6 | Албинолефе | 19 | +1 | 26 |
| 7 | Триестина | 18 | +8 | 25 |
| 8 | Судтирол | 18 | +3 | 25 |
| 9 | Порденоне | 18 | +2 | 25 |
| 10 | Басано Виртус | 19 | 0 | 25 |
| 11 | Фермана | 19 | -2 | 23 |
| 12 | Местре | 19 | 0 | 22 |
| 13 | Губио | 19 | -7 | 22 |
| 14 | Терамо | 18 | -2 | 21 |
| 15 | Равена | 19 | -8 | 21 |
| 16 | Виченца | 18 | -3 | 17 |
| 17 | Сантарканджело | 19 | -18 | 17 |
| 18 | Алма Ювентус Фано | 19 | -9 | 14 |
| 19 | Модена | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Унион Бреша | |
| Самбенедетезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Унион Бреша | Унион Бреша | Самбенедетезе | Самбенедетезе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падуа | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 2 | Ренате | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 3 | Самбенедетезе | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 4 | Унион Бреша | - | - | - | 3 - 2 | |||
| 5 | Реджиана | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 6 | Албинолефе | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 7 | Триестина | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 8 | Судтирол | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 9 | Порденоне | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 10 | Басано Виртус | 1 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 11 | Фермана | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 12 | Местре | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 13 | Губио | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 14 | Терамо | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 15 | Равена | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 16 | Виченца | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 17 | Сантарканджело | 1 - 2 | 3 - 1 | |||||
| 18 | Алма Ювентус Фано | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 19 | Модена | 2 - 0* | ||||||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Унион Бреша | Самбенедетезе | |
| Позиция | 4 | 3 |
| Точки | 29 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 1 |
| Точки | 15 | 19 |
Форма в шампионата
| Унион Бреша | Самбенедетезе | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 6 |
9
5 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 3 |
6
1 2 |
Голове в шампионата
| Унион Бреша | Самбенедетезе | |
|
Вкарани
Получени |
25
23 |
24
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
12 |
13
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 2.89 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.39 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
