Италия - Серия С - Група В (2016 - 2017)
19:30
Унион Бреша
Сантарканджело
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.12.2016 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бреша, а гостите от Сантарканджело ди Романя. Разстоянието между двата града е 238.9 км. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Унион Бреша - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2016 | Серия С - В | Терамо | 2 - 2 | Унион Бреша | 2.38 | 3.03 | 2.78 |
| 14.12.2016 | Серия С - В | Реджиана | 1 - 0 | Унион Бреша | 1.65 | 3.46 | 4.69 |
| 11.12.2016 | Серия С - В | Унион Бреша | 0 - 2 | Порденоне | 2.79 | 2.97 | 2.41 |
| 04.12.2016 | Серия С - В | Унион Бреша | 0 - 0 | Анкона | 1.85 | 3.13 | 4.00 |
| 26.11.2016 | Серия С - В | Басано Виртус | 1 - 2 | Унион Бреша | 1.79 | 3.27 | 4.07 |
| 19.11.2016 | Серия С - В | Унион Бреша | 0 - 1 | Венеция | 2.85 | 2.96 | 2.39 |
| 12.11.2016 | Серия С - В | Падуа | 2 - 1 | Унион Бреша | 2.06 | 3.02 | 3.44 |
| 09.11.2016 | Италия | Понтедера | 3 - 1 | Унион Бреша | 3.73 | 3.25 | 1.87 |
| 05.11.2016 | Серия С - В | Унион Бреша | 2 - 0 | Мачератезе 1922 | 1.86 | 3.21 | 3.77 |
| 29.10.2016 | Серия С - В | Самбенедетезе | 1 - 0 | Унион Бреша | 2.38 | 3.03 | 2.78 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Сантарканджело - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 0 | Албинолефе | 2.22 | 3.08 | 2.99 |
| 11.12.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | Сантарканджело | 2.15 | 2.96 | 3.27 |
| 07.12.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 0 - 0 | Самбенедетезе | 2.18 | 3.08 | 3.07 |
| 04.12.2016 | Серия С - В | Мантова | 3 - 1 | Сантарканджело | 2.62 | 3.01 | 2.54 |
| 26.11.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 0 | Модена | 2.03 | 3.05 | 3.46 |
| 19.11.2016 | Серия С - В | Судтирол | 1 - 0 | Сантарканджело | 2.19 | 3.03 | 3.08 |
| 12.11.2016 | Серия С - В | Губио | 1 - 0 | Сантарканджело | 2.08 | 3.07 | 3.33 |
| 05.11.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 1 | Венеция | 2.83 | 2.98 | 2.35 |
| 29.10.2016 | Серия С - В | Форли | 1 - 1 | Сантарканджело | 2.77 | 3.01 | 2.40 |
| 22.10.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 2 | Падуа | 2.59 | 2.95 | 2.62 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 3 - 1 | Унион Бреша | 2.80 | 3.01 | 2.37 |
| 10.08.2014 | Купа на Италия | Унион Бреша | 1 - 0 | Сантарканджело | 2.00 | 3.19 | 3.50 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Унион Бреша имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Серия С - Група В класиране към 23.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Венеция | 19 | +11 | 39 |
| 2 | Порденоне | 19 | +13 | 38 |
| 3 | Реджиана | 19 | +8 | 36 |
| 4 | Падуа | 19 | +9 | 33 |
| 5 | Парма | 19 | +7 | 33 |
| 6 | Самбенедетезе | 19 | +5 | 31 |
| 7 | Губио | 19 | +3 | 31 |
| 8 | Басано Виртус | 19 | +5 | 29 |
| 9 | Унион Бреша | 19 | +3 | 26 |
| 10 | Албинолефе | 19 | +1 | 25 |
| 11 | Сантарканджело | 19 | +1 | 22 |
| 12 | Лумецане | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Судтирол | 19 | -4 | 21 |
| 14 | Анкона | 19 | -7 | 19 |
| 15 | Мачератезе 1922 | 19 | -2 | 18 |
| 16 | Терамо | 19 | -5 | 18 |
| 17 | Модена | 19 | -8 | 16 |
| 18 | Форли | 19 | -11 | 16 |
| 19 | Алма Ювентус Фано | 19 | -12 | 15 |
| 20 | Мантова | 19 | -14 | 15 |
Хронология в първенството
| Унион Бреша | |
| Сантарканджело | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Унион Бреша | Унион Бреша | Сантарканджело | Сантарканджело | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Венеция | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Порденоне | 0 - 2 | 0 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 3 | Реджиана | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 4 | Падуа | 2 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 5 | Парма | 1 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 6 | Самбенедетезе | 1 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 7 | Губио | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 8 | Басано Виртус | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 9 | Унион Бреша | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 10 | Албинолефе | 2 - 2 | 2 - 0 | |||||
| 11 | Сантарканджело | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Лумецане | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | ||||
| 13 | Судтирол | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 14 | Анкона | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 15 | Мачератезе 1922 | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 16 | Терамо | 2 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 17 | Модена | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 18 | Форли | 5 - 0 | 5 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 19 | Алма Ювентус Фано | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 20 | Мантова | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Унион Бреша | Сантарканджело | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 26 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 16 |
| Точки | 12 | 7 |
Форма в шампионата
| Унион Бреша | Сантарканджело | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 7 |
5
9 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 3 |
1
4 4 |
Голове в шампионата
| Унион Бреша | Сантарканджело | |
|
Вкарани
Получени |
24
21 |
20
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
6 |
8
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.12.2016 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
