Чили - Примера Дивисион (2026)
вторник, 1 септември, 2026
01:15
Унион Ла Калера
Депортес Ла Серена
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Депортес Ла Серена
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.20 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ла Калера, а гостите от Ла Серена.
Разстоянието между двата града е 320.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Николас Чахуан,
който има капацитет от
10 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Николас Чахуан.
Мачът ще се играе в 18:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Унион Ла Калера - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Примера Дивисион |
Аудакс Италяно Сантяго |
0 - 0 |
Унион Ла Калера |
1.97 |
3.25 |
3.60 |
| 16.08.2026 |
Примера Дивисион |
Нубленсе Чилан |
2 - 1 |
Унион Ла Калера |
1.74 |
3.48 |
4.38 |
| 10.08.2026 |
Примера Дивисион |
Унион Ла Калера |
1 - 2 |
Коло-Коло Сантяго |
4.19 |
3.53 |
1.76 |
| 06.08.2026 |
Копа Чили |
Сантяго Уондърърс |
0 - 4 |
Унион Ла Калера |
3.43 |
3.41 |
1.94 |
| 01.08.2026 |
Примера Дивисион |
Кобресал Ел Салвадор |
4 - 0 |
Унион Ла Калера |
2.12 |
3.30 |
3.16 |
| 28.07.2026 |
Примера Дивисион |
Унион Ла Калера |
1 - 1 |
Евертън Виня дел Мар |
2.34 |
3.12 |
2.86 |
| 12.07.2026 |
Купа на Лигата |
Кокимбо Унидо |
0 - 1 |
Унион Ла Калера |
1.55 |
3.61 |
5.44 |
| 09.07.2026 |
Купа на Лигата |
Унион Ла Калера |
0 - 1 |
Кокимбо Унидо |
3.38 |
3.08 |
2.06 |
| 04.07.2026 |
Копа Чили |
Унион Сан Фелипе |
1 - 1 |
Унион Ла Калера |
2.88 |
3.17 |
2.25 |
| 02.07.2026 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
0 - 1 |
Унион Ла Калера |
1.51 |
4.03 |
5.20 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 2 загуби
в последните 3 домакинства.
Депортес Ла Серена - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
3 - 3 |
Кобресал Ел Салвадор |
1.69 |
3.76 |
4.33 |
| 15.08.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Консепсион |
0 - 2 |
Депортес Ла Серена |
2.23 |
3.25 |
2.97 |
| 09.08.2026 |
Примера Дивисион |
Кокимбо Унидо |
1 - 1 |
Депортес Ла Серена |
1.56 |
3.89 |
5.26 |
| 02.08.2026 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
1 - 2 |
О'Хигинс Ранкагуа |
2.40 |
3.40 |
2.62 |
| 26.07.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. Католика |
3 - 3 |
Депортес Ла Серена |
1.40 |
4.52 |
6.44 |
| 12.07.2026 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
1 - 0 |
Депортес Ла Серена |
2.13 |
3.25 |
3.02 |
| 05.07.2026 |
Копа Чили |
Депортес Ла Серена |
2 - 4 |
Антофагаста |
1.90 |
3.46 |
3.43 |
| 02.07.2026 |
Копа Чили |
Кобресал Ел Салвадор |
0 - 1 |
Депортес Ла Серена |
2.01 |
3.33 |
3.26 |
| 28.06.2026 |
Копа Чили |
Депортес Ла Серена |
2 - 1 |
Кобрелоа Калама |
1.90 |
3.34 |
3.55 |
| 24.06.2026 |
Копа Чили |
Депортес Ла Серена |
0 - 0 |
Кобресал Ел Салвадор |
1.51 |
4.08 |
5.18 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.06.2026 |
Купа на Лигата |
Депортес Ла Серена |
0 - 2 |
Унион Ла Калера |
2.72 |
3.08 |
2.42 |
| 28.03.2026 |
Чили |
Унион Ла Калера |
2 - 1 |
Депортес Ла Серена |
2.45 |
3.09 |
2.72 |
| 06.03.2026 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
3 - 0 |
Унион Ла Калера |
2.17 |
3.09 |
3.27 |
| 16.08.2025 |
Примера Дивисион |
Унион Ла Калера |
1 - 1 |
Депортес Ла Серена |
2.20 |
3.07 |
3.26 |
| 16.03.2025 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
1 - 0 |
Унион Ла Калера |
2.54 |
3.05 |
2.70 |
| 30.10.2022 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
2 - 1 |
Унион Ла Калера |
3.16 |
3.33 |
2.18 |
| 22.05.2022 |
Примера Дивисион |
Унион Ла Калера |
1 - 1 |
Депортес Ла Серена |
1.86 |
3.46 |
3.87 |
| 28.11.2021 |
Примера Дивисион |
Унион Ла Калера |
1 - 2 |
Депортес Ла Серена |
2.04 |
3.24 |
3.53 |
| 14.08.2021 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
1 - 2 |
Унион Ла Калера |
2.88 |
3.10 |
2.42 |
| 15.01.2021 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
0 - 3 |
Унион Ла Калера |
2.82 |
3.30 |
2.30 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Унион Ла Калера имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 01.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коло-Коло Сантяго |
21 |
17 |
1 |
3 |
47 |
21 |
+26 |
52 |
| 2 |
Универсидад де Чили |
21 |
10 |
6 |
5 |
28 |
17 |
+11 |
36 |
| 3 |
Универсидад Католика |
20 |
10 |
3 |
7 |
43 |
29 |
+14 |
33 |
| 4 |
Евертън Виня дел Мар |
21 |
9 |
6 |
6 |
34 |
23 |
+11 |
33 |
| 5 |
Палестино Сантяго |
21 |
10 |
3 |
8 |
32 |
29 |
+3 |
33 |
| 6 |
Нубленсе Чилан |
20 |
8 |
8 |
4 |
26 |
24 |
+2 |
32 |
| 7 |
Депортес Консепсион |
21 |
9 |
3 |
9 |
24 |
24 |
0 |
30 |
| 8 |
Депортес Лимаче |
20 |
8 |
3 |
9 |
38 |
34 |
+4 |
27 |
| 9 |
Кокимбо Унидо |
19 |
7 |
5 |
7 |
26 |
24 |
+2 |
26 |
| 10 |
Депортес Ла Серена |
20 |
5 |
9 |
6 |
31 |
34 |
-3 |
24 |
| 11 |
О'Хигинс Ранкагуа |
20 |
7 |
3 |
10 |
24 |
31 |
-7 |
24 |
| 12 |
Уачипато Талкауано |
20 |
7 |
3 |
10 |
29 |
39 |
-10 |
24 |
| 13 |
Аудакс Италяно Сантяго |
21 |
5 |
7 |
9 |
24 |
31 |
-7 |
22 |
| 14 |
Универсидад де Консепсион |
20 |
6 |
4 |
10 |
16 |
34 |
-18 |
22 |
| 15 |
Кобресал Ел Салвадор |
21 |
6 |
3 |
12 |
31 |
39 |
-8 |
21 |
| 16 |
Унион Ла Калера |
20 |
3 |
5 |
12 |
17 |
37 |
-20 |
14 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Унион Ла Калера |
|
| Депортес Ла Серена |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Унион Ла Калера |
Унион Ла Калера |
|
Депортес Ла Серена |
Депортес Ла Серена |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Коло-Коло Сантяго |
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 2 |
|
2 - 4 |
|
|
| 2 |
Универсидад де Чили |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 3 |
Универсидад Католика |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 2 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 4 |
Евертън Виня дел Мар |
1 - 1 |
3 - 0* |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 5 |
Палестино Сантяго |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
5 - 1 |
5 - 1 |
| 6 |
Нубленсе Чилан |
0 - 1 |
2 - 1 |
0 - 1 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 7 |
Депортес Консепсион |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 8 |
Депортес Лимаче |
|
4 - 0 |
|
|
4 - 1 |
|
|
| 9 |
Кокимбо Унидо |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Депортес Ла Серена |
|
3 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
О'Хигинс Ранкагуа |
3 - 3 |
|
3 - 3 |
|
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Уачипато Талкауано |
|
3 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 13 |
Аудакс Италяно Сантяго |
3 - 0 |
0 - 0 |
3 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Универсидад де Консепсион |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 15 |
Кобресал Ел Салвадор |
0 - 3* |
4 - 0 |
0 - 3* |
|
3 - 3 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 16 |
Унион Ла Калера |
- |
- |
- |
|
3 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Унион Ла Калера |
Депортес Ла Серена |
| Победи |
3 |
5 |
| Равни |
5 |
9 |
| Загуби |
12 |
6 |
| Вкарани Голове |
17 |
31 |
| Получени Голове |
37 |
34 |
| Средно Вкарани |
0.85 |
1.55 |
| Средно Получени |
1.85 |
1.70 |
| Мачове Вкарал |
55% |
80% |
| Мачове Получил |
80% |
75% |
| Гол/Гол |
45% |
60% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
70% |
55% |
| Над 3.5 |
25% |
45% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
3 |
5 |
| Загуби |
5 |
3 |
| Вкарани Голове |
13 |
14 |
| Получени Голове |
16 |
20 |
| Средно Вкарани |
1.30 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.60 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
80% |
| Мачове Получил |
80% |
80% |
| Гол/Гол |
60% |
60% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
70% |
50% |
| Над 3.5 |
20% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.20 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.36 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Депортес Ла Серена
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака