Приятелски Срещи - Клубни
20:30
Унионистас де Саламанка
(Испания)
Бургос
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.84 | 3.35 | 1.82 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.87 | 1.26 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.85 | 1.35 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.16 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.74 | 1.94 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.84 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.07.2026 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Саламанка, а гостите от Бургос. Разстоянието между двата града е 224.1 км.
Отговорна Игра
Унионистас де Саламанка - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Уни. Саламанка | 3 - 2 | Расинг Ферол | 1.78 | 3.43 | 3.82 |
| 17.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Мерида АД | 1 - 1 | Уни. Саламанка | 2.37 | 2.95 | 2.79 |
| 09.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Уни. Саламанка | 2 - 1 | Тенерифе | 2.57 | 2.94 | 2.65 |
| 02.05.2026 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 0 | Уни. Саламанка | 1.75 | 3.46 | 4.09 |
| 26.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Уни. Саламанка | 1 - 1 | Билбао Атлетик | 2.28 | 3.09 | 2.90 |
| 18.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Реал Авилес | 1 - 1 | Уни. Саламанка | 2.37 | 3.16 | 2.72 |
| 12.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Уни. Саламанка | 1 - 0 | Гуадалахара | 1.96 | 3.23 | 3.48 |
| 05.04.2026 | Примера РФЕФ 1 | Самора | 2 - 3 | Уни. Саламанка | 1.90 | 3.13 | 3.81 |
| 28.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Уни. Саламанка | 3 - 1 | Арентейро | 2.05 | 3.00 | 3.54 |
| 21.03.2026 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 3 - 1 | Уни. Саламанка | 2.03 | 3.01 | 3.55 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Бургос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Приятелски срещи | Бургос | 1 - 1 | Билбао Атлетик | 1.49 | 3.80 | 5.64 |
| 18.07.2026 | Приятелски срещи | Бургос | 2 - 0 | Реал Сосиедад Б | 1.82 | 3.24 | 3.94 |
| 31.05.2026 | Сегунда Дивисион | Бургос | 1 - 0 | ФК Андора | 1.49 | 3.87 | 6.07 |
| 24.05.2026 | Сегунда Дивисион | Културал Леонеса | 0 - 2 | Бургос | 2.91 | 3.04 | 2.39 |
| 16.05.2026 | Сегунда Дивисион | Гранада | 0 - 1 | Бургос | 2.99 | 2.95 | 2.38 |
| 09.05.2026 | Сегунда Дивисион | Бургос | 0 - 0 | Алмерия | 2.49 | 3.23 | 2.63 |
| 03.05.2026 | Сегунда Дивисион | Реал Сосиедад Б | 0 - 0 | Бургос | 2.79 | 3.07 | 2.46 |
| 25.04.2026 | Сегунда Дивисион | Бургос | 1 - 1 | Депортиво Ла Коруня | 2.55 | 2.80 | 2.93 |
| 18.04.2026 | Сегунда Дивисион | Кастейон | 3 - 1 | Бургос | 1.69 | 3.49 | 4.72 |
| 11.04.2026 | Сегунда Дивисион | Бургос | 1 - 0 | Спортинг Хихон | 2.17 | 3.01 | 3.38 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2021 | Примера РФЕФ 1 | Уни. Саламанка | 1 - 0 | Бургос | 1.65 | 3.41 | 5.04 |
| 10.04.2021 | Примера РФЕФ 1 | Бургос | 2 - 0 | Уни. Саламанка | 1.84 | 2.88 | 4.75 |
| 01.12.2019 | Примера РФЕФ 2 | Бургос | 0 - 3 | Уни. Саламанка | 1.59 | 3.52 | 5.35 |
| 06.04.2019 | Примера РФЕФ 1 | Уни. Саламанка | 0 - 0 | Бургос | 2.46 | 2.79 | 2.97 |
| 18.11.2018 | Примера РФЕФ 1 | Бургос | 0 - 1 | Уни. Саламанка | 1.81 | 3.12 | 4.33 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Унионистас де Саламанка имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.84 | 3.35 | 1.82 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.87 | 1.26 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.85 | 1.35 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.16 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.74 | 1.94 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.84 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.07.2026 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра