Румъния - Група за Изпадане (2025 - 2026)
понеделник, 18 май, 2026
20:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.32 |
2.98 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.29 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.21 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.09 |
1.32 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.72 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.58 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Слобозия, а гостите от Арад.
Разстоянието между двата града е 505.9 км.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Униреа Слобозия - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Група за Изпадане |
ФК ФКСБ |
0 - 0 |
Униреа Слобозия |
1.18 |
6.16 |
12.03 |
| 04.05.2026 |
Група за Изпадане |
Униреа Слобозия |
2 - 2 |
Херманщат |
3.14 |
3.16 |
2.18 |
| 27.04.2026 |
Група за Изпадане |
Металоглобус Б. |
1 - 1 |
Униреа Слобозия |
2.96 |
3.22 |
2.23 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ч. Миеркуря Чук |
3 - 2 |
Униреа Слобозия |
1.91 |
3.29 |
3.77 |
| 12.04.2026 |
Група за Изпадане |
Униреа Слобозия |
1 - 2 |
Петролул Плоещ |
3.45 |
2.98 |
2.13 |
| 05.04.2026 |
Група за Изпадане |
Фарул Констанца |
0 - 1 |
Униреа Слобозия |
1.72 |
3.57 |
4.28 |
| 23.03.2026 |
Група за Изпадане |
Униреа Слобозия |
2 - 1 |
Оцелул Галац |
3.09 |
3.05 |
2.26 |
| 16.03.2026 |
Група за Изпадане |
Ботошани |
3 - 2 |
Униреа Слобозия |
1.56 |
3.76 |
5.28 |
| 08.03.2026 |
Лига I |
Арджеш Питещ |
0 - 0 |
Униреа Слобозия |
1.46 |
3.77 |
6.92 |
| 02.03.2026 |
Лига I |
Униреа Слобозия |
1 - 2 |
Рапид Букурещ |
6.34 |
3.97 |
1.46 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
УТА Арад - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Група за Изпадане |
УТА Арад |
1 - 0 |
Ч. Миеркуря Чук |
1.98 |
3.23 |
3.57 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
Петролул Плоещ |
1 - 1 |
УТА Арад |
1.98 |
3.20 |
3.62 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
УТА Арад |
0 - 0 |
Фарул Констанца |
2.00 |
3.40 |
3.29 |
| 17.04.2026 |
Група за Изпадане |
Оцелул Галац |
1 - 0 |
УТА Арад |
2.38 |
3.12 |
2.86 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
УТА Арад |
3 - 1 |
Ботошани |
2.16 |
3.25 |
3.07 |
| 05.04.2026 |
Група за Изпадане |
УТА Арад |
5 - 1 |
Металоглобус Б. |
1.36 |
4.37 |
7.57 |
| 20.03.2026 |
Група за Изпадане |
ФК ФКСБ |
1 - 0 |
УТА Арад |
1.47 |
4.09 |
5.77 |
| 13.03.2026 |
Група за Изпадане |
УТА Арад |
3 - 2 |
Херманщат |
2.25 |
3.03 |
3.09 |
| 07.03.2026 |
Лига I |
Металоглобус Б. |
2 - 2 |
УТА Арад |
5.00 |
3.60 |
1.62 |
| 01.03.2026 |
Лига I |
УТА Арад |
2 - 4 |
ФК ФКСБ |
4.15 |
3.39 |
1.78 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.01.2026 |
Лига I |
Униреа Слобозия |
1 - 3 |
УТА Арад |
3.26 |
3.07 |
2.16 |
| 22.08.2025 |
Лига I |
УТА Арад |
1 - 1 |
Униреа Слобозия |
1.96 |
3.43 |
3.43 |
| 13.04.2025 |
Група за Изпадане |
Униреа Слобозия |
2 - 1 |
УТА Арад |
2.74 |
2.97 |
2.55 |
| 08.12.2024 |
Лига I |
УТА Арад |
3 - 4 |
Униреа Слобозия |
1.92 |
3.19 |
3.79 |
| 05.08.2024 |
Лига I |
Униреа Слобозия |
0 - 1 |
УТА Арад |
2.48 |
2.97 |
2.85 |
В последните 5 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Униреа Слобозия имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Група за Изпадане класиране към 18.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФК ФКСБ |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
37 |
| 2 |
УТА Арад |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
36 |
| 3 |
Ботошани |
8 |
3 |
3 |
2 |
13 |
15 |
-2 |
33 |
| 4 |
Оцелул Галац |
8 |
3 |
2 |
3 |
12 |
14 |
-2 |
32 |
| 5 |
Чиксереда Миеркуря Чук |
8 |
4 |
2 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
30 |
| 6 |
Фарул Констанца |
8 |
1 |
3 |
4 |
8 |
10 |
-2 |
25 |
| 7 |
Петролул Плоещ |
8 |
2 |
3 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
25 |
| 8 |
Херманщат |
8 |
2 |
4 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
22 |
| 9 |
Униреа Слобозия |
8 |
2 |
3 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
22 |
| 10 |
Металоглобус Букурещ |
8 |
1 |
4 |
3 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Униреа Слобозия |
|
| УТА Арад |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Униреа Слобозия |
Униреа Слобозия |
|
УТА Арад |
УТА Арад |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФК ФКСБ |
|
0 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
УТА Арад |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Ботошани |
|
3 - 2 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 4 |
Оцелул Галац |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Чиксереда Миеркуря Чук |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 6 |
Фарул Констанца |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 7 |
Петролул Плоещ |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Херманщат |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
| 9 |
Униреа Слобозия |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Металоглобус Букурещ |
|
1 - 1 |
|
|
5 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Униреа Слобозия |
УТА Арад |
| Победи |
9 |
15 |
| Равни |
7 |
12 |
| Загуби |
22 |
11 |
| Вкарани Голове |
38 |
52 |
| Получени Голове |
58 |
51 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.37 |
| Средно Получени |
1.53 |
1.34 |
| Мачове Вкарал |
61% |
74% |
| Мачове Получил |
82% |
79% |
| Гол/Гол |
50% |
58% |
| Над 1.5 |
63% |
76% |
| Над 2.5 |
50% |
47% |
| Над 3.5 |
26% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
5 |
| Равни |
2 |
7 |
| Загуби |
11 |
6 |
| Вкарани Голове |
20 |
20 |
| Получени Голове |
26 |
25 |
| Средно Вкарани |
1.11 |
1.11 |
| Средно Получени |
1.44 |
1.39 |
| Мачове Вкарал |
56% |
72% |
| Мачове Получил |
89% |
94% |
| Гол/Гол |
50% |
67% |
| Над 1.5 |
61% |
83% |
| Над 2.5 |
56% |
44% |
| Над 3.5 |
22% |
22% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.32 |
2.98 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.29 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.21 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.09 |
1.32 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.72 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.58 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака