Чили - Копа Чили (2018)
неделя, 8 юли, 2018
00:30
Универсидад де Чили
Кобрелоа Калама
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Универсидад де Чили
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
4.50 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.20 |
2.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
07.07.2018 20:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сантяго, а гостите от Калама.
Разстоянието между двата града е 1 234.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Национал де Чили,
който има капацитет от
47 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Национал де Чили.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Универсидад де Чили - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.06.2018 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
2 - 0 |
Депортес Ла Серена |
1.21 |
5.50 |
9.56 |
| 10.06.2018 |
Копа Чили |
Депортес Ла Серена |
1 - 4 |
Унив. де Чили |
4.49 |
3.46 |
1.68 |
| 26.05.2018 |
Примера Дивисион |
Уачипато Талкауано |
0 - 1 |
Унив. де Чили |
2.42 |
3.27 |
2.63 |
| 23.05.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Унив. де Чили |
0 - 2 |
Васко да Гама RJ |
1.76 |
3.27 |
4.38 |
| 19.05.2018 |
Примера Дивисион |
Унив. де Чили |
1 - 2 |
Палестино Сантяго |
1.64 |
3.78 |
4.44 |
| 13.05.2018 |
Примера Дивисион |
Унив. Католика |
1 - 1 |
Унив. де Чили |
2.25 |
3.25 |
2.87 |
| 06.05.2018 |
Примера Дивисион |
О'Хигинс Ранкагуа |
0 - 1 |
Унив. де Чили |
2.54 |
3.27 |
2.48 |
| 04.05.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Расинг Клуб |
1 - 0 |
Унив. де Чили |
1.26 |
5.30 |
9.52 |
| 29.04.2018 |
Примера Дивисион |
Унив. де Чили |
1 - 2 |
Унив. де Консепсион |
1.83 |
3.47 |
3.73 |
| 27.04.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Крузейро MG |
7 - 0 |
Унив. де Чили |
1.38 |
4.31 |
8.16 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Кобрелоа Калама - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.07.2018 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
0 - 1 |
Кобрелоа Калама |
2.44 |
3.36 |
2.53 |
| 23.06.2018 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
6 - 0 |
Сан Маркос де Арика |
1.64 |
3.69 |
4.46 |
| 17.06.2018 |
Копа Чили |
Унив. Католика |
0 - 2 |
Кобрелоа Калама |
1.28 |
5.22 |
8.09 |
| 11.06.2018 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
1 - 2 |
Унив. Католика |
3.31 |
3.35 |
1.98 |
| 23.07.2017 |
Копа Чили |
Антофагаста |
1 - 1 |
Кобрелоа Калама |
1.65 |
3.66 |
4.54 |
| 16.07.2017 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
0 - 1 |
Антофагаста |
2.31 |
3.27 |
2.70 |
| 27.10.2016 |
Копа Чили |
Коло-Коло Сантяго |
3 - 1 |
Кобрелоа Калама |
1.36 |
4.53 |
6.81 |
| 22.10.2015 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
3 - 0 |
Кобрелоа Калама |
1.38 |
4.56 |
6.82 |
| 16.10.2015 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
0 - 2 |
Унив. де Чили |
2.25 |
3.47 |
2.78 |
| 10.09.2015 |
Копа Чили |
Унив. Католика |
2 - 0 |
Кобрелоа Калама |
1.40 |
4.43 |
6.10 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.10.2015 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
3 - 0 |
Кобрелоа Калама |
1.38 |
4.56 |
6.82 |
| 16.10.2015 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
0 - 2 |
Унив. де Чили |
2.25 |
3.47 |
2.78 |
| 12.04.2015 |
Примера Дивисион |
Унив. де Чили |
4 - 0 |
Кобрелоа Калама |
1.62 |
3.75 |
4.68 |
| 08.11.2014 |
Примера Дивисион |
Кобрелоа Калама |
0 - 4 |
Унив. де Чили |
7.16 |
4.49 |
1.35 |
| 28.04.2014 |
Примера Дивисион |
Унив. де Чили |
0 - 4 |
Кобрелоа Калама |
1.82 |
3.44 |
3.85 |
| 08.12.2013 |
Примера Дивисион |
Кобрелоа Калама |
2 - 2 |
Унив. де Чили |
3.69 |
3.36 |
1.88 |
| 30.03.2013 |
Примера Дивисион |
Унив. де Чили |
1 - 1 |
Кобрелоа Калама |
1.61 |
3.64 |
4.87 |
| 04.09.2012 |
Примера Дивисион |
Кобрелоа Калама |
0 - 1 |
Унив. де Чили |
3.59 |
3.38 |
1.90 |
| 12.06.2012 |
Чили |
Унив. де Чили |
2 - 1 |
Кобрелоа Калама |
1.38 |
4.31 |
6.96 |
| 27.05.2012 |
Чили |
Кобрелоа Калама |
0 - 2 |
Унив. де Чили |
3.66 |
3.34 |
1.89 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Универсидад де Чили имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Универсидад де Чили класиране в Примера Дивисион
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Универсидад Католика |
15 |
10 |
4 |
1 |
20 |
8 |
+12 |
34 |
| 2 |
Универсидад де Консепсион |
15 |
10 |
3 |
2 |
25 |
15 |
+10 |
33 |
| 3 |
Унион Ла Калера |
15 |
10 |
1 |
4 |
26 |
13 |
+13 |
31 |
| 4 |
Универсидад де Чили |
15 |
9 |
1 |
5 |
22 |
20 |
+2 |
28 |
| 5 |
Антофагаста |
15 |
7 |
5 |
3 |
24 |
20 |
+4 |
26 |
| 6 |
Коло-Коло Сантяго |
15 |
7 |
3 |
5 |
21 |
17 |
+4 |
24 |
| 7 |
Унион Еспаньола |
15 |
6 |
5 |
4 |
26 |
22 |
+4 |
23 |
| 8 |
О'Хигинс Ранкагуа |
15 |
7 |
2 |
6 |
23 |
21 |
+2 |
23 |
| 9 |
Палестино Сантяго |
15 |
5 |
4 |
6 |
22 |
23 |
-1 |
19 |
| 10 |
Уачипато Талкауано |
15 |
4 |
5 |
6 |
20 |
18 |
+2 |
17 |
| 11 |
Курико Унидо |
15 |
2 |
8 |
5 |
21 |
23 |
-2 |
14 |
| 12 |
Депортес Икике |
15 |
3 |
5 |
7 |
18 |
20 |
-2 |
14 |
| 13 |
Депортес Темуко |
15 |
2 |
6 |
7 |
15 |
25 |
-10 |
12 |
| 14 |
Сан Луис Килота |
15 |
2 |
5 |
8 |
9 |
25 |
-16 |
11 |
| 15 |
Аудакс Италяно Сантяго |
15 |
1 |
6 |
8 |
13 |
23 |
-10 |
9 |
| 16 |
Евертън Виня дел Мар |
15 |
2 |
3 |
10 |
15 |
27 |
-12 |
9 |
Кобрелоа Калама класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
4.50 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.20 |
2.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
07.07.2018 20:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Универсидад де Чили